Objednávku jsem udělal před 9 ti dny,status objednávky se od té doby nezměnil,zboží neodeslali,na můj mail nereagovali...už nikdy víc tady nic neobjednám!

• prošlé zboží

rozhodně nedoporučji. Zboží došo prošlé.

• Ceny zboží

super komunikace..doporucuji

• Extrémní rychlost doručení
    • Nabídka sortimentu
    • Komunikace ze strany prodejce

• Velký výběr
    • Nevím

Obchod rozhodně nedoporučuji, objednala jsem si minulou středu zboží, které bylo skladem, k vyzvednutí na prodejně. Po necelém týdnu (v úterý) jsem napsala email, zda-li mají zboží na prodejně i bez objednání, jelikož na něj spěchám. Dodnes bez odpovědi. Ve čtvrtek jsem měla cestu kolem, stavila jsem se tedy do prodejny, kde mi pan prodavač sdělil, že čekají, až jim bude zboží dodáno. Načež jsem oponovala, že mají celou dobu uvedeno zboží jako "skladem".. Dodnes žádná komunikace ze strany obchodu.. Zboží jsem naštěstí neplatila předem.

Komunikace OK

rychlost

• Vstřícnost vždy dobře poradí a ještě upraví Popřípadě nějaký dárek

• Příznivá cena
    • Široký sortiment

Vše OK

Nakupuji pravidelně, vždy vstřícnost, rychlost, pestrý výběr.

• Kamenná prodejna je kousek
    • dlouhá doba dodání

Slušný výběr produktů , ale často některé jen na dotaz, dlouhá doba dodáni na kamennou prodejnu ,v tuto chvíli čekám na objednávku už 7 den.

• Vše vpořádku

• ochota
    • horší parkování

maximálně spokojený s přístupem, cenou a rychlostí. Doporučuji vždy okolí !

Mám jednu výtku. Na co jsem zaregistrovaný, když ze žádného nákupu nemám žádné vyhody, či slevu. Jako v jiných e shopech. Registrace je proto naprosto zbytečná.

• nižší ceny než u větší části konkurence
    • možnost dopravy zdarma nad 1200 Kč
    • velmi špatná komunikace!!!

Měla jsem velmi špatnou zkušenost s objednávkou na 5kg MyProtein Whey Isolate Protein. Obdržela jsem 2 balení 2,5kg. Jedno balení bylo 3 měsíce po expiraci, druhé balení mělo expirovat za 2 měsíce. Okamžitě jsem informovala prodejce emailem s návrhem slevy na výrobcích. Nereagoval. Připomněla jsem se po 2 dnech. Nereagoval. Třetí den jsem mu zavolala - návrh na slevu neakceptoval, a tak mě požádal poslat zboží zpět. Zboží jsem poslala ten samý den. Odeslání zboží s prosbu o vrácení peněz jsem stvrdila emailem. Zásilka byla doručena a prodejce ji převzal...žádná reakce. Po 3 dnech od převzetí jsem jej znovu požádala o vrácení peněz emailem. Nereagoval. Až 6 dní po obdržení vráceného zboží mi milostivě odepsal "zaplaceno". Naštěstí mi peníze vrátil.
    Z důvodu opravdu velmi špatné komunikace si od tohoto prodejce již nic nekoupím a ani bych jej nedoporučila

Před 6ti dny jsem zboží objednala, dosud žádná zprava o stavu mé objednávky, doteď nepřišlo.