• rychlost, ceny

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání i cenou. Team fitness-market

• rychlé jednání
    • žádná

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou a rychlostí vyřízení. Team fitness-market

• dobre ceny, kvalitny tovar a rychle dorucenie
    • v baliku som nasla aj nesuvisiace reklamne materialy, o ktore nemam zaujem, ani nikde nebolo upozornenie, ze budu prilozene

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou. Ty reklamní materiály dáváme do zásilky automaticky, mnoho zákazníků si v těchto slevových kuponech najde něco co se jim líbí. Na toto opravdu neupozorňujeme, protože je to vlastně jakýsi bonus navíc a nic vás nestojí. Team fitness-market

Jeden den objednáno. Druhý den dodáno. Super služba.

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s rychlostí naší dodávky. Team fitness-market

• ceny

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s rychlostí naší dodávky a cenami. Team fitness-market

• Včasné dodání, super cena.

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou. Team fitness-market

• Cena a rychlost

• Rychlé spolehlivé a dodání + dárek navíc

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou, rychlostí a dárky.. ty rozdáváme rádi, drobné, ale přece :-). Team fitness-market