rychlé přijetí objednávky, po té zboží hned odesláno

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání. Team fitness-market

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• rychlost, ceny

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání i cenou. Team fitness-market

Skvělý přístup k objednávce a tím i k zákazníkovi, děkuji a obchod doporučuji.

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou a přístupem. Team fitness-market

• rychlé jednání
    • žádná

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou a rychlostí vyřízení. Team fitness-market

vše ok

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou. Team fitness-market

• dobre ceny, kvalitny tovar a rychle dorucenie
    • v baliku som nasla aj nesuvisiace reklamne materialy, o ktore nemam zaujem, ani nikde nebolo upozornenie, ze budu prilozene

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou. Ty reklamní materiály dáváme do zásilky automaticky, mnoho zákazníků si v těchto slevových kuponech najde něco co se jim líbí. Na toto opravdu neupozorňujeme, protože je to vlastně jakýsi bonus navíc a nic vás nestojí. Team fitness-market

Vše proběhlo jak má

vše ok rychlé dodání

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s rychlostí naší dodávky. Team fitness-market

Za mě by bylo vše super, jen malé minus, že u vitamínu nebylo datum expirace což bych uvítala když jsem kupovala 6 balení kolem 22.3 a vitamíny jsou jen do 05/2020 takže teď to rvu i do manžela. Jinak bylo vše super. A nechci kazit hodnocení eshopu teoreticky jsem mohla vrátit zboží.

Dobrý den
    Omlouvám se za komplikace, to jste měla reklamovat, o jaký šlo vitamín? Většinou tyto věci máme se slevou ve výprodeji, to nám muselo uniknout, což je samozřejmě chyba a rád bych vám ji nějak kompenzoval. Jednalo se o Maxivitu C? Tu jsme dokonce dostali relativně nedávno v čerstvé dodávce, takže chyba výrobce, což by i on nám kompenzoval. Určitě se při další objednávce přihlaste v poznámce a my vám toto budeme kompenzovat slevou, nebo dodáním nějakých vitamínů zdarma. S omluvou Pavel Trampota

Rychlost, cena.

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s rychlostí a cenami naší dodávky. Team fitness-market

cena.

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Jeden den objednáno. Druhý den dodáno. Super služba.

• ceny

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s rychlostí naší dodávky a cenami. Team fitness-market

Velice rychlé dodání zboží

• Dobrý výběr zboží.
    • Dobré ceny.
    • Zatím nic.

Spokojenost.

• Nízká cena produktu
    • široký sortiment
    • zboží na stránce by mohlo být zobrazováno o něco přehledněji

Reakce obchodu Fitness-market.cz

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste byli spokojeni s naší dodávkou. Co se týká přehlednosti, budeme rádi za vaše podněty, názory jak , do mailu [email protected] .. snažíme se o větší přehlednost, ale sortiment je velice široký a někdy je těžké vše zobrazit přehledněji. Team fitness-market

• Spolehlivý obchod, kvalitní zboží!

Spokojenost!!!

Reakce obchodu Fitness-market.cz

• Včasné dodání, super cena.

• Cena a rychlost