• jediný dodavatel
    • zboží nabízí, ale nemá ho na skladu

přehledné stránky

Reakce obchodu Fitness24.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše negativní zkušenost se patrně týká jednoho jediného produktu, který nebyl aktuálně skladem a jeho naskladnění bylo očekáváno. Na tuto skutečnost upozorňujeme v detailu zobrazení produktu, v nákupním košíku a také zákazníka informujeme emailem nebo telefonicky. U všech produktů, kde uvádíme skladovou dostupnost jako "Skladem", máme skutečně ihned k odeslání na skladě.

Pokud byste měla jakýkoliv další dotaz nebo připomínku, kontaktujte nás prosím.
    Fitness24.cz

• Mám garanci původu zboží.
    • V nabídce jsou k dispozici nejlepší produkty na trhu.
    • Nejlepší ceny
    • Skvělé pravidelné akce

S tímto obchodem mám velice dobré zkušenosti a velice dobře se mi v něm nakupuje. Zboží je vždy nepoškozeno, 100% garance původu a výrobky opravdu fungují. Jednou se mi stalo, že jsem měl v balíku o jeden produkt méně, ale hned po telefonátu mi byla zdělena omluva a produkt mi byl okamžitě doposlán. Za to jsem byl velice rád, protože se to v téhle těžké době skoro nestává. Takže já hodnotím 9/10. Možná bych mohl trochu vytknout vzhled webových stránek, které by se mohly trochu přetvořit.Vřele doporučuji všem lidem, kteří chtějí odělat něco se svou postavou a chtějí opravdové produkty za skvělé ceny. S pozdram Váš věrný zákazník :)

• ten to obchod mje oslovyl tím že se da svámi dobře domluvit ohledne objednavky.
    • ten to obchod je paradni hlavne dovozem je opravdu rychle dodaní

Zboží jsem uhradila dne 21.1.2013 dosud jsem zboží nedostala.

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouváme se za současnou nedostupnost Vámi požadovaného produktu. Bohužel čekáme na dodávku od výrobce a o této skutečnosti každého zákazníka několika způsoby informujeme ještě před vytvořením jeho objednávky. Ač bysme rádi, tak celý proces urychlit nedokážeme. Samozřejmě pokud byste nechtěla nadále čekat, mohu Vám nabídnout jakýkoliv jiný alternativní produkt z naší nabídky. Většina produktů je stále skladem a dodáváme je do 24 hodin od provedení objednávky.
    Děkuji za pochopení a Vaši trpělivost.
    Fitness24

• Poradenství a ochota
    • nevím

• Výhoda je to,že nemusíme produkty shánět,že jde objednat tímto způsobem
    • Nevím,snad jen mě trochu mrzí,že není produkt okamžitě k dispozici,ještě mi Pyrolis nepřišel,čeká se na doplnění skladu.Zase na druhou stranu chápu,že pokud je veliký zájem,že nejde okamžitě vyhovět všem.

Nemohu hodnotit ostatní nakupující lidi,ale myslím,že každý zákazník je rád,že se může objednávat tímto způsobem a ne běhat po obchodech a shánět.

• Široký sortiment a výborná komunikace obchodu.
    • Nic nemá zadarmo :-)

Obchod jednoznačně doporučuji!!!

• velmi rychlá dodací lhůta, výborná komunikace, přehlednost e-shopu

• výborná komunikace

Tento obchod doporučuji všem. Kvalitní věci, rychlá dodací lhůta a v případě problému rychlé vyřešení.

• kompletní servis

perfektní

• zboží jsem objednala před 10-ti dny a ještě nebylo doručeno
    • nebyla jsem ani informována o důvodu zpoždění i když jsem obchod o nedoručení informovala

Reakce obchodu Fitness24.cz

provedla jste objednávku produktu, který je možné v tuto chvíli objednat pouze v rámci před-objednávky, tzn. není v tuto chvíli skladem, ale je známa jeho přibližná dostupnost. Tuto informaci stejně jako skladovou dostupnost uvádíme jak v popisku produktu, tak např. v nákupním košíku neustále. Po provedení objednávky jste také o této skutečnosti byla informována na Vámi uvedeném emailu, který jste potvrdila.
    Trochu tedy nerozumím Vaší kritice, ale děkuji za Vaši reakci, která nám pomůže ve zkvalitňování našich služeb.

Pokud Vám mohu jakkoliv pomoci, neváhejte nás kontaktovat na našem emailu [email protected] nebo tel. čísle 777 993 200.

Přeji Vám hezký den.
    Petra Čechová, Fitness24.cz

• skvělá komunikace
    • dobré poradenství
    • žádné jsem nespozoroval

• přehledný s dostatkem informací, zboží dostávám téměř pravidelně do druhého dne, kvalitní a ověřené značky
    • omezená nabídka

jsem spokojen a doporučuji