• Rychlé dodání a dobrá cena. Taky jen dobré recenze uživatelů na výrobky.
    • Nenašla jsem žádné

Určitě doporučuji

• Spolehlivost
    • Siroky vyber
    • Priznive ceny
    • .....

• Poradí vám a je tam u všeho zboží přesně popsané k čemu se používá.
    • nevím

Byla jsem spokojená jak s komunikací tak s dodáním.

• Přehlednost e-shopu.
    • Nezaznamenal jsem.

Kvalitní zboží za přijatelné ceny.

• Kvalita
    • Zatím jsem žádné nedostatky neobjevil

Příště nakoupím opět tady.
    Zavolal jsem s dotazem na jeden produkt, vše mi bylo do detailu vysvětleno. Doporučeny alternativy. Opravdu byl jsem moc spokojeny a teď po nějakých 2 týdnech testování se slova prodejce potvrdili. Plus malý dárek zdarma navíc potěšil.

• jednoduchý nákup z domova
    • Nevýhodou je doručování zásilky v čase mezi
    • 12 - 13 hodinou.

Bezproblémový nákup.

• přehlednost, cena, kvalitní zboží, výborná komunikace

• Velké plus vidím v Kominikaci s obchodem a odbornou radou danného obchodu . Samodřejmostí jsou určité akce na nákupy v obchodu . Obchod je velmi kvalitní a pokud se budete držet danné rady jak správně výrobky pouívat určitě budete spokojeni
    • Myslím si že obchod jako jeden z mála nemá žádné slabiny co se týká prodduktů a komunikace se zákazníkem .

spokojenost a odborná rada když nevíte jak přesně užívat výrobky je v obchodu na místě . JSOU TO OBRAVDU ODBORNÍCI KTEŘÍ VÁM RÁDI PORADÍ SE SKVĚLOU KOUPÍ V JEJICH OBCHODU A VĚŘTE ŽE POKUD SE BUDETE SPRÁVNĚ DRŽET RAD ZE STRANY OBCODU TAK VÁS ANI NEZKLAMOU DANNÉ VÝROBKY V JEJICH FUNGOVÁNÍ

• rychle s spolehlive obednani a dodani produktu v naprostem poradku !!

• velký výběr zboží, rychlé dodání

• výběr zboží z domova
    • -

rychlost,kvalita

• kvalitu,rychlost dodání,dobré recenze
    • nevím o ničem

super-doporučuji

tento obchod prodava dobre kvalitni vyrobky a proto bych ho doporucoval kazdymu to vyskouset

• snaží se vyhovět zákazníkovi, v případě nějakých problémů sami volají a snaží se navrhnout kompromis
    • Placení zasilky on-line, především dlouhá doba čekání na potvrzení o zaplacení, takže raději volím dobírku, ovšem potom musím vybírat hotovost v bankomatu. Raději bych platil on-line, ale nechci čekat týden na zásilku.
    • U stálých zákazníků by mohlo např. postačit zaslání dokladu o zaplacení, které při on-line platbě obdrží zákazník od banky na e-mail. Tento doklad by pak mohl přeposlat do obchodu...

S obchodem jsem jinak velmi spokojen.

Reakce obchodu Fitness24.cz

děkujeme za referenci. Na nedostatku týkajícím se plateb kartou přímo na webu kolegové pracují. Služba by měla být zprovozněna během příštího měsíce. V tuto chvíli platební kartou můžete platit také v případě, že jako přepravce zvolíte společnost PPL v kombinaci s platbu formou dobírky. Každý řidič PPL u sebe vozí platební terminál a kromě hotovosti akceptuje i platební karty. Odpadnou Vám tak cesty do bankomatu.
    Přeji Vám hezký den

• Nebyl jsem si jist s výběrem zboží, ale zkušený poradce mi pomohl i s konzultací výhod určitého produktu.
    • Přehlednost nabídky
    • Kvalita
    • Doporučení
    • Nevím o žádné

Vřele doporučuji, určitě se vrátím při dalším nákupu.

• Přehlednost,šíře sortimentu,jasný a věcný popis produktu,rychlost distribuce a výborný online poradce!!
    • Úvítal bych více kvalitních doplňků pro fitness..např. Posilovací rukavice vyšší kvality atd.

Jednoznačně bych pouze doporučil...

Reakce obchodu Fitness24.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud byste měl jakýkoliv tip na kvalitní doplňky pro fitness, které Vám u nás chybí, kontaktujte nás prosím. Pokusíme se je co nejdříve do nabídky zařadit.
    Přejeme Vám hezký den
    Fitness24.cz

• Za velkou výhodu bych označila vřelost a znalost zaměstnanců představit vám jednotlivé produkty a doporučit každém dle jeho životního stylu ten nejvhodnější.
    • Se slabinami tohoto obchodu jsem se nesetkala.

Máte-li někdo zájem o nějaký potravinový doplněk v rámci fitness produktů, doporučuji tento obchod, kde vám nejen poskytnout široké informace o jednotlivých produktech, ale pomohou vám vybrat ten nejvhodnější pro vás.

• Telefonicky mi bylo doporučeno vhodné zboží, zatím všechno o výrobku bylo pravdivé, rozhodně jsem spokojen s kvalitou zákaznického servisu.

Tento internetový obchod mi byl doporučen mým známým. Já jsem také velmi spokojen a pokud by se mne někdo zeptal, kde má nakoupit, určitě bych mu doporučil Fitness24.

• Vynikající komunikace p. Šimčíka, který mi věnoval čas a zodpověděl všechny mé dotazy. Rád bych ještě touto cestou poděkoval.
    • Nevím o žádných

Všem vřele doporučuji