Zboží jsem objednal a následně zaplatil převodem,druhý den mi bylo sděleno,že je vyprodáno.Po dohodě s p.Vyrubalem jsem objednal jiné,bohužel ani po 14 dnech mi nebyl vrácen přeplatek.

Reakce obchodu Fit-gold

Dobrý den, za komplikaci se omlouváme. Nic méně vše bylo řešeno přes email a peníze na druhý pokus úspěšně 10 den odeslány. Ještě jednou se Vám moc omlouvám za naši chybu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu Fit-gold

Dobrý den, objednávka trvala o nějakou dobu déle, než je běžné. Důvodem byla akce na Fb. o šejkr zdarma dle vlastního výběru. Ten vám byl také zaslán s vaší objednávkou. Omlouváme se, pokud jste nebyl spokojen. S pozdravem Vyrubal

• Nakolko ste ziadaly potvrdit objednavku ktoru som nepotvrdil z dovodu postovneho ktore dosahovalo skoro vysku ceny produktu tak nemam zaujem o vas tovar.

Reakce obchodu Fit-gold

Dobrý den, v případě zasílání objednávek na Slovensko se přičítá poštovné navíc (které ještě v částce cca 50kč doplácíme za vás). Ceny poštovného jsou uvedeny na našich stránkách a při vaší objednávce Vám přišel email s celkovou cenou za nákup. Příště raději lépe čtěte, než si něco objednáte a pak nevyzvednete. Objednávku lze zrušit, ale ne tím že si zboží objednáte a pak se ozvete až sem. Pěkný den přeju