• Produkty
    • Nefunkční kod na slevu na nezlevněné zboží po upsání se k newsletteru.

Reakce obchodu Fitanu.com

kód na slevu 25% na první nákup lze aktuálně využít pouze na nezlevněné produkty. V období Vašeho nákupu neevidujeme žádné problémy s uplatňováním těchto kódů. Za způsobené komplikace se však omlouváme.

V případě jakéhokoliv problému nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu na: [email protected]

Tým e-shopu Fitanu.com

• Doručený produkt neodpovídal (barva) objednanému.

Povýšený postoj obchodního oddělení se zákazníkem při řešení chybně dodaného zboží.

Reakce obchodu Fitanu.com

mrzí nás, že odstín koupací čepice přesně neodpovídal produktové fotografii (doručena byla světlejší varianta modré, než na produktové fotografii). Kolegové Vám nicméně nabídli zdarma nevyhovující barvu vrátit a případně zakoupit barvu správnou.

Omlouváme se za způsobené potíže.

Tým e-shopu Fitanu.com

Zboží mi bylo doručeno - bleskově, v pořádku, vše by bylo na 1, ALE.....
    Jde o 2. objednávku téhož zboží. Tu první jsem si objednala už před měsícem, zboží nedorazilo, peníze se mi nevrátili, na emaily reagují všeobecně, vše řeší, ale nevyřešili zatím nic. Dovolat se nelze.

Reakce obchodu Fitanu.com

omlouváme se za chybu, která se objevila ve Vaší objednávce.

Bohužel došlo ke ztrátě/odcizení balíčku při doručování. Nejprve bylo nutné celou situaci prověřit a nahlásit reklamaci dopravci, následně jsme Vám dne 20.2. zaslali peníze z Vaší objednávky zpět na účet, přestože reklamace ze strany dopravce byla uzavřena až 17.4.2024.

Tým e-shopu Fitanu.com

• U boty se ihned rozbil zip.

Reakce obchodu Fitanu.com

mrzí nás, že jste nebyl/(a) spokojena s kvalitou zakoupeného produktu. Samozřejmě máte možnost poškozené zboží reklamovat, viz. postup zde: https://fitanu.com/cz/reklamace

Tým e-shopu Fitanu.com

• Žádný kontaktní telefon, pouze email. Žádný záznam o přijetí reklamace a stavu reklamace. Pánské boty SALOMON se po prvním použití začaly rozlepovat. Po 31 dnech, po mé urgenci se vyjádřili k reklamaci opravou a zasláním bot zpět. Nikde ani zmínka o proplacení nákladů na dopravu v případě oprávněné reklamace. Vzhledem k tomu, že reklamace nebyla vyřízena včas, mám nárok na vrácení peněz v plné výši! Obchod nedoporučuji. Neprofesionální přístup, veškerá komunikace zdlouhává a pouze přes emaily.

Dobrý den, paní Kláro,

velice nás mrzí negativní zkušenost s reklamací v našem e-shopu. Opravdu ve Vašem případě došlo k chybě, za kterou se Vám kolegové z reklamačního oddělení omluvili a věříme, že nakonec byla celá záležitost uzavřena včetně vrácení veškerých Vašich nákladů.

Bohužel z technických důvodů jsme v tuto chvíli odkázáni "pouze" na komunikaci on-line.

• rychlé doručení
    • chybný popis. Měla být 100% bavlna ale nebyla.
    • 5 z 6 triček vráceno (chybný popis na webu)

• Kšiltovka hezká neříkám že ne
    • ale barva neodpovídá obrázku ani v popisu není napsána

Reakce obchodu Fitanu.com

mrzí nás, že jste nebyla spokojena s nákupem v našem e-shopu. Pro tyto případy nabízíme našim zákazníkům možnost vrácení zboží do 30 dnů od nákupu (při doručení společností DPD je vrácení zdarma).

Tým e-shopu Fitanu.com

Již po několikáté jsem objednala a vždy kvalita minimálně jednoho trička šílená, po jednom vyprání na minimální stupeň teploty nápis popraskal.

Reakce obchodu Fitanu.com

mrzí nás, že jste nebyla spokojena s kvalitou zakoupených produktů. V případě, že má produkt nějaké vady, je samozřejmě možné jej reklamovat, detailní postup pro reklamaci naleznete zde: https://fitanu.com/cz/reklamace

• Dobré ceny
    • Platba předem
    • Zakoupené kolo stále nemám

Reakce obchodu Fitanu.com

mrzí nás, že v případě Vaší objednávky došlo k drobnému prodlení. Jednalo se o chybu při předávání informací.
    Omlouváme se za způsobené problémy a věříme, že jste s novým kolem spokojen.

Tým e-shopu Fitanu.com

• Balíček jsem vrátila zpět a po týdnu stále zatím žádné info ani vrácené peníze. Zatím tedy nemohu obchod posoudit.

Reakce obchodu Fitanu.com

peníze byly vráceny na Váš účet ve standardní lhůtě do 14 dnů od doručení balíčku (i s ohledem na 2 sváteční dny). Bohužel v tuto chvíli nejsme schopni celý proces zvládnout výrazně rychleji.

Na zlepšení komunikace při vrácení zboží intenzivně pracujeme.

• rychlé doručení
    • obchod jsem nedokázal kontaktovat
    • řešit problém s obchodem je těžké

Reakce obchodu Fitanu.com

mrzí nás, že nejste spokojen s nákupem v našem e-shopu, nicméně kontaktovat nás lze prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete zde: https://fitanu.com/cz/kontakt. Následně Vás bude kontaktovat naše zákaznická podpora s případným návrhem řešení.

Tým e-shopu Fitanu.com

• Tato objednávka byla v pořádku, ale v předchozí mi přišly rukavice místo bot a dosud mi nevrátili peníze. Uznali, že u nich došlo k pochybení. Já jsem na jejich přání poslala rukavice nazpátek a oni potvrdili převzetí s tím, že do 14-ti dnů vrátí peníze. Ale peníze mi ani po 14-ti dnech nepřišly.
    • Chybí mi možnost doručení na výdejní místo.

Reakce obchodu Fitanu.com

omlouváme se za komplikace spojené s Vaší objednávkou, nicméně dle mých informací již byly peníze z této objednávky vráceny na Váš účet.

Doručení na výdejní místo bohužel v tuto chvíli z technických důvodů není možné, ale i na této možnosti pracujeme. Jedinou možností tak je výběr společnosti DPD a následně přesměrování zásilky na výdejní místo.

Tým e-shopu Fitanu.com

Byla jsem nespokojena - nejprve mi přišel email, že mi vrátí peníze z důvodu vyprodaného zboží - což bych respektovala. Následně mi - bez předchozí domluvy byla zaslána pouze čelenka mluva s kódem na další nákup - nechtěla jsem platit poštovné pouze za čelenku.

Reakce obchodu Fitanu.com

omlouváme se za způsobené problémy. Ve výjimečných případech může dojít k vyprodání zboží, tak jak se bohužel stalo ve Vašem případě, pokud se toto stane, systém automaticky chybějící zboží vyřadí z objednávky a je odeslána zbývající část objednávky. Samozřejmě máte možnost čelenku vrátit a následně Vám vrátíme peníze nejen za čelenku, ale i za dopravu.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

Tým e-shopu Fitanu.com

• Objednala a zaplatila jsem boty a přišly mi rukavice. Dosud čekám na vyjádření, co bude dál.
    • Nejde se s obchodem spojit telefonicky.

Reakce obchodu Fitanu.com

omlouváme se za způsobené komplikace, nicméně dle informací od kolegů je již tento problém vyřešen a peníze vráceny.

V tuto chvíli opravdu nemáme k dispozici telefonní linku, nicméně lze nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře: https://fitanu.com/cz/kontakt, případně na e-mailu: [email protected].

Tým e-shopu Fitanu.com

Špatné číslování ploutví ani náhodou neobujete své číslo malé velikosti

Reakce obchodu Fitanu.com

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s objednávkou v našem e-shopu. Nevyhovující zboží máte samozřejmě možnost vrátit do 30 dnů od zakoupení (v případě doručení společnostmi DPD nebo Zásilkovna zdarma). Vámi vybrané ploutve jsou univerzální a jejich velikost lze přizpůsobit (42-44, 45-47 apod.).

• rychlost doručení
    • možnost vrácení do 30 dnů
    • poslali mikinu s růžovým nápisem adidas, na obrázku v eshopu byl nápis bílý

Mikinu jsem musel vrátit, přišla nám šedá mikina s růžovým nápisem Adidas, přitom na obrázku ani v popisu o růžové barvě není ani zmínka, nápis měl být bíle. Pro chlapce růžová je nepřijatelná. Blbé je že chlapec potřeboval mikinu akutně, tak jsme jí museli koupit za 1400 ve Sportisimu, tady stála pěkných 579, dobrá je ale pro holku.

Reakce obchodu Fitanu.com

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s nákupem v našem e-shopu. Na obrázku je růžová barva hůře viditelná a je pravdou, že v textu žádná zmínka o růžové barvě nebyla. Děkujeme za upozornění, na základě Vašeho podnětu jsme popisek u mikiny upravili tak, aby lépe popsal skutečnost.

Omlouváme se za způsobené komplikace a věříme, že Vás neodradí od případného příštího nákupu.