Obchod inzeruje zboží jako skladem ale ve skutecnosti ho nemají, nejdriv pošlou informaci ze zboží už ma přepravce a následující den volají ze zboží nemaji na sklade a ani nebude, jednim slovem děs

Reakce obchodu fit-pro.cz

Na skvělém zákaznickém servisu si zakládáme o čemž svědčí ostatní 100% recenze. Zákazníkovi bylo ihned po přijetí objednávky psáno i voláno, že daný produkt bohužel není skladem (chyba v inventuře) a byl mu nabídnut produkt jiný s výraznou slevou . Této nabídky klient využil...bohužel však reakci nesmazal a neopravil. Celá situace nás samozřejmě mrzí nicméně chybovat je lidské a nevyhne se to ani nám. Budeme se těšit na Vaši přízeň a spokojenost. S pozdravem team FIT-PRO CZECH s.r.o.

• Zrovna je období svátků, tak věřím, že toho mají hodně, ale zboží objednané a ihned zaplacené stále nemám. Na email kdy zboží dorazí jsem nedostala odpověď.
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Potraviny nekupovat!!!

Reakce obchodu fit-pro.cz

K poškození došlo vinou spediční společnosti. I přesto bylo zákaznici zboží v plné výši vyměněno včetně dárku jako omluvy za tuto nepříjemnost. Paní bohužel není natolik technicky zdatná aby byla schopna tuto recenzi opravit i přesto, že je nakonec dle jejích slov s naší společností velice spokojena a chápe jak k tomu došlo.

• neprisla sms ze by bylo zbozi mozno vyzvednout

Reakce obchodu fit-pro.cz

Bohužel nás mrzí, že nejste spokojena. Informaci o vyzvednutí připravené zásilky zasíláme e-mailem, tak jak o tom informujeme ve zprávách, které Vám zasíláme po obdržení objednávky. Je to e-mail který uvádíte ve své objednávce. Vaše objednávka byla přijata 31.10. a připravena 1.11. O jejím přijetí i o možnosti vyzvednutí, Vám byla na zadaný e-mail odeslána zpráva. Věříme, že příště se již toto nedorozumění nestane. Přejeme hezký den, TÝM FIT-PRO.CZ

Celkový průběh zásilky byl OK.
    Nelíbí se mi, že se zbožím přišel i starý časopis o kulturistice. Starý papír si vyhazujte doma a ne přes zákazníky.
    S pozdravem ZS.

• Záměna modelu, ale to se může stát jakémukoliv e-shopu.

Reakce obchodu fit-pro.cz

Dobrý den pane Kovárníku, děkujeme Vám za recenzi. Náš obchod se k této záměně postavil tak, že jsme Vám obratem poslali 300,- Kč na účet a dali slevu 15% na další nákup. Pevně věříme, že jsme se tímto dostatečně omluvili za vzniklou chybu. Děkujeme, Tým FIT-PRO CZECH

• Nepřijali platbu, nejdřív říkali, že to nepřišlo, pak furt volali a psali, kdy to dorazí a jediné, co měli dělat, tak ručně přes PayU přijmout platbu a toho nebyli schopni, ale jinak zboží přišlo v pořádku, i když teda až za 10 dní.

• Dlouhá dodací lhůta v kombinaci se zvolenou dopravou Zásilkovna.cz naprostá katastrofa.
    • Svévolná změna doručovací adresy Zásilkovny.cz také nekorektní.

Pro vás co jste rozmazlení velkými e-shopy, kde když je věc skladem, tak jí druhý den máte, tento obchod nedoporučuji. Vy ostatní, kdo si rádi počkáte 11 dní na dodání skladového zboží, tak prosím. Navíc zboží dorazilo s roztrženým původním obalem.

Jak bych shrnula ??? objednala zaplatila , sic zpráva že není vše na sklade , ale dodnes po dotazu jak to vypadá s moji objednávkou bez odezvy , tak asi tak......

Dobrý den paní Kiesselová,

velmi nás mrzí tato recenze. Náš kolega vaši přijatou objednávku ze dne 6.6.2016 řešil a hned následující den, tedy 7.6.2016 Vám volal. Jelikož na telefon nebyla žádná reakce, odesílal Vám email, kde Vás informoval že z 10 objednaných kusů jsou skladem pouze 2, načež Vám nabízel náhradní produkty, nebo navrácení peněz.

Bohužel na tento email opět nebylo reagováno.
    Mrzí nás to a věříme že vše bude dořešeno, abyste byla spokojená.

Díky, Tým FIT-PRO CZECH

• zboží bylo v promočeném obalu,
    • Pzozor zboží dávají ve slevě , ale nepíšou že bude za 3 dny bude prošlé

Reakce obchodu fit-pro.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za tuto recenzi. Velmi nás mrzí že se k vám objednávka dostala v takovémto stavu. Perfect Pasta kterou jste u nás objednávala odchází vždy v papírovém balení, které obsahuje uzavřený sáček s nudlemi v tekutině. Pokud byl papír promočený, jednalo se zřejmě o kompletně narušený obal. K takovýmto případům vždy přistupujeme zasláním nového produktu bez účtování jakéhokoli poplatku. Zároveň na našich stránkách naleznete vždy u produktů s kratší expirací datum kdy procházejí. Pokud se Vám stalo že přišly produkty s krátkou expirací se kterou nesouhlasíte, taktéž Vám je zdarma vyměníme. Mrzí nás vaše nespokojenost a doufáme že nám zachováte přízeň. Tým FIT-PRO CZECH

• pestrý výběr
    • komunikace se zákazníkem
    • dodání zboží

Moje první zkušenost s obchodem, objednal jsem nějaké potraviny (většinou oříšky), vše měli skladem, dnes je tomu asi 14 dní a nebyly schopni zboží připravit na prodejně ačkoli měli vše skladem, ani se ozvat co a jak se děje. Dále na svých stránkách nabízí jakousi záruku nejnižší ceny, kde jim napíšete, kde ste nalezli produkt z jejich nabídky výhodněji. Opět v tomto případě nekomunikují.

Reakce obchodu fit-pro.cz

Dobrý den pane Malý, děkujeme Vám za reakci. Velmi nás mrzí tato recenze. Dle našeho systému jste objednávku odeslal 11.2.2016. Hned druhý den, 12.2.2016 byla objednávka připravena k vyzvednutí, načež vám odešel informativní email. Následně jste hovořil s kolegou, který vám po delším nevyzvednutí nabízel zaslání kurýrem. Na tuto nabídku jste reagoval negativně. Co se týká garance cen, tak pokaždé vycházíme klientům vstříc, muselo se tedy jednat o nějaké nedorozumění. Děkujeme Vám za recenzi. Tým FIT-PRO CZECH

• Nízké ceny, široký sortiment
    • Špatná komunikace.

Na zboží jsem čekal 10 dni. Nikdo mě nekontaktoval, neomluvil se. Musel jsem nahánět majitele obchodu sám. Několikrát slíbili ze se ozvou a nikdy se tak nestalo. Očekával bych proklientský servis ze nabídnou na příští nákup slevu nebo cokoliv. Nejaka omluba, absolutne nic. Proste smůla a čekej si kliente. Od příště se vracím k starému dobrému f-sport.cz

Reakce obchodu fit-pro.cz

Dobrý den pane Bartoši, dovolte mi abych reagoval na vaši recenzi jménem našeho obchodu FIT-PRO CZECH. vaši objednávku jsme přijeli 10.1.2016 ve 20:00, hned následující den, tedy 11.1.2016 jsme vaši objednávku předali společnosti InTime, která se vám ji pokoušela hned den poté expedovat. Po volání našemu kolegovi jste byl ubezpečen že objednávku již převzal kurýr. Komunikoval jste se dvěma kolegy, kteří vám podali totožnou informaci. Bohužel se vám kurýrovi nepodařilo dovolat, ani poté, co jsme nechali zásilku znovu odeslat. Mrzí nás celá situace, nicméně my jsme v tuto chvíli nemohli jednat lépe. Děkujeme za pochopení, Tým FIT-PRO CZECH.

• Skvělý výběr
    • Dobrá přehlednost webu
    • Špatná komunikace
    • Dlouhá dodací lhůta

Na zbozi cekam jiz pres dva tydny. Stale nedorazilo.

Reakce obchodu fit-pro.cz

děkujeme Vám za vaši recenzi. Bohužel jste objednala zboží, které nebylo dodáno dodavatelem. Ve chvíli kdy jste objednávala, měli jsme skutečně 50 a více kusů skladem, bohužel se nahromadilo hodně objednávek v jeden den a nebylo nám umožněno uspokojit veškerou poptávku. Naši kolegové vás upozornili na čekací dobu hned jak k tomuto zjištění došlo. Vzniklá situace nás mrzí, bohužel k problému došlo přes vánoční svátky kdy byl prodej tohoto zboží enormní.

Děkujeme za pochopení FIT-PRO CZECH

Po pár dnech od objednání mi bylo napsáno, že zboží není skladem i když v obchodě ještě bylo napsáno skladem, ale dobře stane se. Napsali že na přelomu týdne by mělo být zboží naskladněno.
    Od té doby se nikdo neozval a na e-mail s dotazem se zatím nikdo neozval.

dodání do 24hodin nefunguje, objednaný produkt nebyl skladem, nabídli jinou variantu. přes dvojí písemné i telefonické upozornění zasláno stejně na jinou adresu

Byla jsem moc zklamaná..objednávku jsem provedla 19.12.s tím, že bylo garantované dodání do Vánoc..Kdybych tam 23. nezavolala, nikdo by mi ani neoznámil, že zboží vlastně nemají skladem a jestli jej budu chtít i s pozdějším dodáním.. Tak jsem souhlasila, a čekala, že do konce roku objednávka dorazí..je 31.12., a nikdo mě zatím o průběhu mé objednávky žádným způsobem neinformoval..Již jsem tam dvakrát volala, a nikdo nezvedal..
    Vím, že před Vánocemi je toho hodně, také je občas chyba na straně dodavatele, ale jde mi o komunikaci se zákazníkem..V mém případě tedy žádná..Snad jsem pouze vyjímečný případ, a ostatní zákazníci budou mít více štěstí!

• Zboží skladem skladem není

• dlouha doba dodani,spatna informovanost o dodani zbozi