• Neberou telefony

• Nulová komunikace obchodu při dotazu

Rychlost doručení

Objednávám poprvé, na zboží se mělo čekat max 30 dnů, potom prodlouženo na 120 dnů.
    Prodloužena doba dodání, zklamání.

Dobrý obchod

Nakupuji zde již několik let a vždy jsem byla spokojena s přístupem obchodu, ať již šlo o rychlost, spolehlivost a komunikaci.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• objednané zboží nebylo skladem, čekala jsem na dodání

Bylj sem spokojen

• zcela amatérský přístup
    • lžou zákazníkům
    • neberou telefony
    • malý obchůdek o jednom člověku, který nestíhá ani základní služby

Pokud objednáte více zboží, jehož část je prý skladem a část nikoli, řeknou Vám, že "musíte počkat" až bude skladem vše, s tím, že ale neví kdy.
    Když jsem navrhl aby mi hrnce v ceně 14.000,- Kč, které měli být skladem, poslali ihned a zbytek později, řekli mi, že to "kvůli GDPR nejde".....!?!?!? Nejen, že lžou, ale ještě dělají ze zákazníků blbce a zboží, ač deklarují, že jej mají skladem, vůbec nemají.

• Dlouhá doba dodání. Ne úplně ochotný personál. Špatná komunikace

• rychlost a preciznost

• Všechno jak má být v e-shopu.
    • Nepřimeřená cena náhradních dílů, ale jiná možnost neexistuje.

Jeden z mála obchodů, kde je možnost objednat poklici pro varné nádobí Paris - O 20 cm, sklo Fissler.

• Fotografie a popisy nahradnich dilu na vasem e-shopu jsou skutecne
    K nepouziti. Prosim podivejte se na e-shop Fissler v Nemecku.
    Dekuji.

Reakce obchodu Fisslershop.cz

Děkujeme za informaci, původní fotografie na našem e-shopu jsou přímo od výrobce Fissler, o tom, že má jiné fotografie na svém webu nás neinfomovali, fotografie projdeme a upravíme je dle Německého webu.

Omlouváme se vám za komplikace.

Svoboda Karel

Zboží zatím nedorazilo - čekám už dva týdny. Protože jsem tu kupoval poprvé, naštěstí jsem zvolil variantu “na dobírku”. Čekám dál.

Reakce obchodu Fisslershop.cz

omlouváme se za komplikace, v objednávce jste měl zboží které bylo s delší dododací lhůtou, dopředu jste byl informován. Bohužel ani po několika urgencích výrobce zboží nedodal a proto bylo toto zboží sotrnováno a následně vám byla zaslána alternativa.
    Zboží jste si poté vyzvedl.

Svoboda Karel

Byla to bleskovka, jeden den objednané a druhý u mě.
    Nemám nic co bych vytkla.

- doručení větších rozměrů a dvou ks, mi zásilkovna odmítla, ale obchod vše zabezpečil - napsal, vybavil a tovar dorazil,
    - ráda bych tovar viděla na vlastní oči, mohla bych vybrat více věcí, takhle jsem nakupovala pro své děti jenom proto, že sadu hrnců a tlakáč mám sama, ale možná by mně na místě zaujalo více výrobků

• Na dotaz emailem neodpovídají.

Reakce obchodu Fisslershop.cz

omlouváme se vám za komplikace, aktuálně jsme zapracovali na naší zákaznické lince, takže nám již žádný e-mail nezapdane.

ochota, byla jsem spokojena