• velmi dobrá cena
    • Objednal jsem 2 x vidličku (1 x přišla se závitem a 1 x s pevnou koncovku), u výrobku mají fotografie obou variant, ale není jasné, jak si vybrat.
    • Dopravce PPL změnil objednané doručení do A-Boxu na obchod s omezenou otevírací dobou a daleko od mého bydliště

Reakce obchodu FishMax

děkujeme za recenzi - Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Prozkoumali jsme Váš dotaz - objednal jste si 1 x vidličku s kovovým závitem a 1 x vidličku zadní. V názvu je tedy koncovka uvedena. Na fotografii produktu jsou vyobrazeny opravdu všechny 3 typy vidliček, v popisu Však rozlišeno, o kterou se jedná.
    Produkty se snažíme popisovat co nejdetailněji a co nejlépe, pokud budete potřebovat kdykoli s výběrem poradit, neváhejte nás kontaktovat - určitě poradíme.

Hezký den
    Fishmax

• Nabízejí zboží které nemají na skladě.

Reakce obchodu FishMax

Dobrý den pane Josefe, objednávku na holínky FOX jste odeslal večer 27.9. Položku jsme v daném okamžiku neměli skladem, ale byla pouze u dodavatele - obojí bylo v detailu produktu zobrazeno (Náš sklad bylo 0 kusů) a u skladu Sklad dodavatele bylo v daný okamžik uvedeno, že bude odesláno 6.října. Objednávka byla od nás vyexpedována o den dříve 5.10. v 15:36 a dnes ji snad už máte doma, tedy doufáme. Zároveň jsme Vás e-mailem ihned po Vaší objednávce informovali, že je objednávka nekompletní a že čekáme na zboží. Mrzí nás toto nedorozumění, ale u každé položky uvádíme kolik kusů máme skladem ihned k odeslání (Náš sklad) s termínem odeslání (následující pracovní den) a v případě, že zboží nemáme a má jej pouze dodavatel, uvádíme i datum odeslání i pro takový případ. Vašich objednávek si moc vážíme a zkusíme Vám ještě zavolat o vše urovnat. S pozdravem Váš FishMax

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží dorazilo .Mělo spoždění Navíc mi přišlo jiné zboží.Nikdo se mnou nekomunikoval.Jen 6 krát záznamník.Jde o slušnost.

• Sliby....

Při problému s objednávkou nereagují ani po 2 mailech během 8 dní !!!

Reakce obchodu FishMax

Dobrý den, zakoupil jste method feederová krmítka, v e-mailu jste nám položil otázku: "To máte skladem všechny takové tvrdé, nebo já jsem vyjímka - a mám smůlu?" Určitou dobu nám zabralo zjišťování a konzultace s dodavatelem, ten nám po několika dnech potvrdil, že vámi zakoupená krmítka mají všechny stejné vlastnosti. Následně jsme s vámi několikrát telefonovali, chovali jsme se slušně a zdvořile, vždy se snažíme najít řešení, místo toho jsme dočkali arogance a položení telefonu bez rozloučení. Vaši objednávku ve výši cca 300 Kč můžete vrátit a budou vám obratem vráceny peníze, i kdyby jste to nestihl do 14 dní od nákupu. S pozdravem FishMax

• Obchod se chvasta,ze ma 100000 produktu a neni mi schopen dorucit krmitka a zarazky.Na zadost ostornovani nikdo nereaguje.Poprve a naposled.

Uz se sem nevratim.

• Levnější zboží.

Už jsem jim přestal věřit, raději jsem zvolil *editováno* s větší objednávkou.
    Na druhou stranu ,zboží si na vlastní náklady odvezli.

• Neustále se posouvá datum odeslání zboží
    • maji bordel v obednavkach

Uz nikdy vic si od fishmax nic neobednam.

Reakce obchodu FishMax

Dobrý den, moc se omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Objednal jste si signalizátor záběru okrouhlý mix 3 barev, bohužel v parametru produktu je uvedené že je 1 ks v balení. Dle dostupnosti si pouze můžete vybrat barvu.
    Moc nás tohle nedorozumění mrzí.
    Budeme doufat v další spolupráci.
    Přejeme krásný den.
    Team FishMax.