ihned posláno , super komunikace , jsem spokojen

• rychlé odeslání
    • velká prodejna

• O žádné nevím
    • Po dobu 2 měsíců nebylo možno platit voucherem
    • Neseriozní obchod který strhává neoprávněné poplatky za dopravu!

Po dobu 2 měsíců nebylo možno platit voucherem vydaným obchodem. Když to po x urgencích a emailech bylo možné, tak mně obchod neoprávněně strhnul poplatek za dopravu i když cena byla vyšší než 1000,- Kč. Údajně jim špatně funguje software. Přes urgenci a sdělení čísla účtu kam mají neoprávněně strženou platbu poslat dosud nic neposlali. Neumí vrátit peníze na kartu, ze které jsem platil doplatek mezi voucherem a celkovou cenou, proto chtěli číslo účtu - co si o tom mám myslet. Chová se takto seriózní obchodník?

• zboží bylo doručeno rychle

bez komentáře

Spokojenost! Velký výběr pohoda obsluha c víc si přát!:)

• V kontextu s nemožnosti zaplatit obchodem vydaným platidlem - voucherem žádnou výhodu nevidím. Jakmile utratím vouchery tak tady určitě vícekrát nenakoupím
    • Na vánoce 2021 jsem obdržel 2 vouchery po 1000,- Kč vydané obchodem. Po x telefonátech se podařilo 1 voucher uplatnit, druhý ne, údajně je platný, ale systém eshopu neumožňuje jej upatnit. Mám čekat až to spraví, už je to více než 4 týdny

Hlavně nekupujte a nedávejte jako dárek jejich vouchery.

Nelze uplatnit obchodem vydany voucher

Škoda, že se dárkový poukaz nedá vytisknout a je možné ho pouze doručit kurýrem fyzicky.

Vše velice rychlé. Obrovský výběr sortimentu.

U navijáku byla uvedena cena po registraci 1 796,- Kč, přesto bylo při převzetí účtováno 1 890,-.
    Jinak zboží je v pořádku, dodací doba též.

• Na zboží jsem se telefonicky informoval, příjemné a profesionální zjištění stavu zboží.

• Široký sortiment
    • Ochotní prodavači, schopní poradit
    • Ceny

• Dobrá komunikace, příjemné jednání a vyřešení vzniklého problému k spokojenosti zákazníka.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, dobrá informovanost, zboží dorazilo v pořádku, díky.

Rychlé vyřízení

• vse velmi rychle pripravene , mam to kusok od domova
    • obsluha super.. chlapy maju prehlad, pokecaju, poradia.. super
    • oproti inym shopom slabsi vyber sortimentu a znaciek

Nieje to origo flajzar iba prekup s chiny s logom Flajzar. Úplne totožnú váhu má Delphin ten sa aspoň nehrá na to že je to origo Váha.

• ceny
    • Zasláno otevřené, piškrábané víko tackle boxu,které je pogumováno.Na email,s žádostí o výměnu nereagovali, zaslal jsem i s další objednávkou zpět, už více u nich nenakoupím ,a to byl začátek nakupování rybařského vybavení.

o.k všetko v poriadku