• Cena. Nákup s pohodlí domova.

• Ochotný a zkušený personál, který neradí blbosti. Dlouhá otevírací doba. Široký výběr. Rychlé doručení.

Boilis bylo bez bostru ostatní bylo vzteklé protržení pozlátka ta co balila zboží si toho prý nevšimla

Reakce obchodu FISHMASTER

je nám moc líto, že Vám tekuté složky vytekly do obsahu zásilky. Snažíme se vše balit tak, abychom tomuto předešli. Bohužel se stává, že chyba může být na straně přepravce, kdy ne každý z jejich zaměstnanců se k zásilce chová tak, jak by měl. Každopádně vám můžeme poškozený produkt nahradit. Ozvěte se na email [email protected]

Hezký den

spokojenost na 100%

• Sortiment
    • Komunikace ochodu

• opravdu velký výběr všech produktů pro rybáře a velmi milá a vstřícná obsluha, velká spokojenost
    • pracují tam odborníci, poradí,pomohou s výběrem atd.

• Žádná

Absolutně nevstřícný přístup.

Reakce obchodu FISHMASTER

bohužel z této Vaší zpětné vazby nejsme schopni identifikovat, kde jsme popřípadě udělali chybu, kterou bychom se určitě snažili napravit. Můžete být konkrétní v jakém případě nebyl náš personál vstřícný? Můžete mi situaci popsat do mailu [email protected]?

Děkuji
    Fishmaster

• velký výběr, velmi ochotný personál

Nakupuji tady pravidelně, velmi pěkný obchod, obrovský výběr a hlavně velmi příjemný personál na prodejně v Brně. Vše vyřešili k mojí naprosté spokojenosti, i když chyba v objednávce byla na mé straně.

Reakce obchodu FISHMASTER

Děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na příště!

Obchod inzeroval před Vanoci slevu 25 % na vše vyjma několika konkrétních výrobku či značek. Presto mi to na kupovanou poukázku po zadání slevového kódu místo 25 % slevy hlásilo 20 %. Nakonec to ale po me požadovalo v platebni bráně platbu plnou, tj. bez jakékoliv slevy.
    Na dotaz pak přišla od obchodu odpověď, ze to je ok, ze si mam precist podmínky akce, které jsem si tedy podrobně procetl a výluka u poukázek tam nebyla, jak jsem popsal výše. Kdyz jsem obchod kontaktoval znovu a upozornil je na nedodrzeni podmínek slevové akce, tak už zadna reakce. Reklama na slevy a ani podminky akce po mem emailu nebyly změněny, tady zřejmě záměr .

Reakce obchodu FISHMASTER

Vaše nespokojenost nás upřímně mrzí. Nicméně jste poukazy nakupoval v době, kdy jsme je v žádné slevě neměli, tudíž ani nemohla být uplatněna. Poukazy jsme měli ve slevě v období 29.11.- 8.12. Každopádně nás, prosím, kontaktujte na [email protected] a situaci dořešíme.

Mějte se hezky.

Fishmaster

Vše bylo velmi rychlé a v pořádku, děkuji

Reakce obchodu FISHMASTER

Moc děkujeme za hezkou recenzi!

Hezký nový rok, Fishmaster

• Výběr
    • Milá obsluha

Reakce obchodu FISHMASTER

Moc děkujeme za hezkou recenzi!

Hezký nový rok, Fishmaster

• Rychlost, ochota

Rychlost

• Spokojen jako vždy. Doporučuji

• Vče OK

• Rychlost, spolehlivost, profi personál

\Spokojenost, doručeno do druhého dne.

• Velký výběr a rychlé dodání zboží

• Rychlost doručení
    • ˇ
    • Aleternativa k chybějícím položkám

• cena, komunikace , rychlost dodaní