Objednáno 25.4.2024, zaplaceno ihned. Do 2.5. žádná komunikace, zboží také ne. Přitom uvádí, že do 48 hodin bude vyrobeno a předáno dopravci.

Nelze platit dobírkou

Zboží bylo poškozeno.

V překližkové desce jsou místa která nejdou proříznout ani na několik průchodů pomocí 22w laseru. Jedná se víceméně o každou z desek.

Objednávka přišla na padrť před více než měsícem a dodnes jsem nedostala peníze zpět. Strašný přístup, nedostatečné zabaleni a reklamacni servis snad raději bez komentáře.

• Přišlo zlomene

• produkt je nepěkný a nedodělaný, trčí z toho třísky

Produkt ze dřeva, který mi dorazil, byl odbytý (dřevěný nosič). Z krajů trčely třísky, nebylo to vůbec opracováno smirkovým papírem do hladka. Hrany byly střapaté, neopracované, opravdu na některých místech se ulamovaly třísečky. Nepředstavuji si takto poctivou práci ze dřeva. Zřejmě to jen vyřeže u nich nějaký stroj a brigádník to poskládá dohromady. Byla jsem zklamaná a již zde nenakoupím. Zákaznická podpora odepisuje na maily hodně pozdě nebo se musíte připomínat. Produkt jsem potřebovala druhý den předávat jako dárek, takže jsem letěla do obchodu kupovat smirklový papír, abych to opravila sama. Chtěli mi dát 10% slevu na další nákup, když jsem se dožadovala vysvětlení, proč mi přišel tak nehezký kus, ale nebudu riskovat další nákup nekvalitního produktu, takže jsem jim to takto napsala a sleva mi poslána nebyla, zatím ani žádná jiná odpověď. Jako kompenzaci bych spíše očekávala třeba vrácení menší části peněz nebo něco podobného. Produkt jsem nevracela, obrousila jsem si to doma sama. 5 minut práce a hned to bylo krásně hladké a upravené. Udělalo to hodně. Asi jim to za těch 5 minut ale nestojí, aby předávali zákazníkovi hezký produkt. 5 minut a je to diametrální rozdíl.

• Zboží došlo poškozené, k poškození jednoznačně došlo buď při jeho balení, nebo již bylo baleno poškozené. Kvalita provedení zboží má hodně daleko do toho jak je prezentována na fotografiích. Obchod nadále ignoruje pokusy o navázání komunikace ohledně postupu reklamace, nereaguje na email ani na telefonáty. Rád bych tímto varoval případné další zákazníky

Špatná kvalita materialu,praskly laťky po dvou dnech
    Budu reklamovat

Zboží bohužel nepřišlo vše, co jsem objednala. Chybička se vloudit může, ale zatím nikdo ani nereaguje zpět na můj email.

Zboží zatím nedorazilo. Reakce obchodu žádná.

Reakce obchodu Firemní krabičky

Dobrý den, objednávku jste neměla zaplacenou 10 dní, tudíž jsme nemohli expedovat. Vámi objednaná zásilka byla již expedována.

• Po týdnu se ozvali že objednávku stornovali

• vše v pořádku - doporučuji

Nedoporučuji černou dřevěnou krabičku. Krabičky dorazili se zápachem od barvy, povrch byl lepkavý a celkově vypadají lacině.

• Obchod odesílá očividně vadné zboží

S nákupem jsem nespokojen. Ze dvou korbelů, které jsem si objednal, byl jeden vadný. Neruzumím tomu, jak někdo mohl výrobek s tak do očí bijící výrobní vadou vůbec zabalit a odeslat. V žádném případě nešlo o poškození při dopravě. První a poslední nákup u vás a varování všem, kteří o nákupu u vás uvažují.

zboží zatím nedorazilo, stále čekám

Reakce obchodu Firemní krabičky

Vaše zásilka byla doručena ve dne psaní této recenze, omlouváme se za prodlení.

s pozdravem Jan

Zboží jsem stále neobdržela, nemám jakékoli info od obchodu... Rozhodně nedoporučuji.

NIKDY UŽ TAM NAKUPOVAT NE BUDU . VELIKÁ NESPOKOJENOST.

Nemám co hodnotit, zboží mi nebylo doručeno i když jste již 18.11.2021 oznámili, že zásilka je expedována. Buď má zpoždění pošta, nebo se předcházíte se žádostí o hodnocení.

• Pomale doručení pri platbe předem