Obchod nemá zásilkovnu v blízkosti bydliště, a ne každý je doma, aby si mohl vyzvednout zásilku osobně a zaplatit, pokud by se to změnilo, tak si tento obchod znovu rádi vybereme, do té doby bohužel, je tam malý výběr, jako v jiných obchodech,

• po objednávce a zaplacení(ten samý den) mi přišly 2 maily,že čekají 4 dny na platbu. Bylo to první den. Do dnešního dne mi objednávka nedorazila. Až dnes mi přišla zpráva z úložného místa. Ale uložili mi to místo v Krásné Lípě v Rumburku...

U předmětů zcela chybí české popisy a návody.
    SEMINI Glass - skleněná nakličovací miska je nahoře odříznutá a sklo není dohladka zabroušené, při jakékoliv manupulaci během klíčení hrozí pořezání. Krabička rozbitá - ostrou misku v ní při nepouživání již nelze bezpečně skladovat.

• Zboží bylo vráceno do obchodu, protože Zásilkovna ho nedoručila z důvodu velkého rozměru zásilky.

Zásilka byla po rozbalení poškozena. Na e-mailu nikdo nereagoval na reklamaci.

• Není možné se s prodejcem nijak spojit

Rád bych skrze Vás kontaktoval prodejce. Z 18 talířů mi přišly 2 rozbité a prodejce na mojí reklamaci nijak nereaguje. Talíře jsou moc hezké, ale předpokládám, že jejich počet bude takový, který jsem si zaplatil

Hrnec jsem měla jako dekoraci,ale je velmi dlouhá dodací prý nebyli zaměstnanci

• Uvedená jen jedna velikost. Důležitá velikost dna neuvedena. Uvádí v omyl.

• Dobrý den přišla mi dneska asi za tři dny je moc pěkná ale je malinká jestli tohle to je salátová mísa tak nevím není ani na polévku z tohoto nákupu jsem zklamaná

• Zboží prý bylo předáno přepravci v pondělí, ale v pátek bylo dohledané teprve v Ostravě, já jsem z libereckého kraje. Kde je asi chyba?

Nulová komunikace. Nedorazil e-mail potvrzující přijetí objednávky, ani zpráva o odeslání zboží. Následně vybraný dopravce změnil místo předání zásilky. Pro mne naprosto nemožné v uvedených časech vyzvednout.

• Velký vyber
    • Milá zákaznická podpora, rychlé vyřízení storna
    • Objednala sem 10.12. Po týdnu od objednání mi přišel email, ze z logistických důvodu nestihli obj odeslat a odešlou ji za 2-3 dny. Za 2 dny tam volam co s obj je, ze ji potrebuji do Vánoc, ale bohužel paní na telefonu mi řekla ze to nestíhají….

• nedodávají, co inzerují

Inzerují hrníček 500 ml, došel ale hrníček cca 450 ml, ale já chtěl normální půlitrák.

Na stránkách produktu obchod uváděl dobu dodání v řádu několika dnů. Tato informace byla zřejmě zcela smyšlená. Na zboží stále čekám už druhý týden, a vypadá to, že do Vánoc nepřijde! Jednalo se o dárek.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• zákaznický servis alespoň reaguje (na rozdíl od spousty jiných firem)
    • zboží zřejmě není skladem v ČR, ale objednává se kdoví odkud
    • nabízí dopravce, který pak má problém zásilku doručit

Zboží bylo poslané z Polska. Na poprvé balík ztratili ve skladě a fyzicky neposlali. Na podruhé poslali, ale dopravcem, který neakceptoval rozměry, takže se balík vrátil zpět. Teprve na třetí pokus bylo zboží doručeno. Celé se to ale díky tomu protáhlo na více než měsíc.

Obchod vůbec nekomunikuje, nepotvrdil objednávku, takže jsem neplatila. Zřejmě podvod!

Nemůžu nic hodnotit ještě nemám zboží

Balíček měl dorazit 24.8. a stále nic.

• Pozdější dodání

Objednávka měla dorazit v pátek. Vše bylo naplánováno tak, aby mi balík přišel ve volnu před odjezdem na dovolenou. Bohužel dorazí v pondělí což znamená komplikace, vzhledem k tomu, že nebudu v ČR. Smutné když vám firma slíbí takové dodání, má na to týden ale balík odešle z ciziny den před datem doručení.

• levnější o pár korun než u konkurence.

Velmi dlouhá doba dodání, obchod se tváří že je vČR ale zboží jde z Polska. Zboží zabeleno v tenkém kartonu, originální krabice ve které je zboží zabaleno přišla potrhaná, jako dárek se nedá použít. Nedoporučuji tento obchod!