• velice rychlé dodání - expedice v den objednávky, kurýr druhý den v 8 ráno

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Nedoporučuji tento obchod. Nakoupila jsem v dobré víře 2 stavebnice, ale přišla mi jen jedna. Nakoupila jsem proto , že v popisu bylo psáno 2 stavebnice za cenu 699 ,- Protože vím že jedna z nich stojí běžně 300 kč a druhá 499,- , Tak jsem v dobré víře nakoupila, že ušetřím oproti jiným kamenným prodejnám. Obchod mi odepsal, že mám vypsat reklamační formulář na stránkách, což jsem udělala a dodnes se mi nikdo neozval. Takže už nikdy více tento obchod. Přístě radši nakoupím v dráčíku, kde z jejich ceny stavebnice 499,- mi ještě odečtou 7 % na jejich kartu a nebudu navíc hradit poštovné. A kde je hned jasné , že dostanu za tuto cenu jednu stavebnici a ne když jsou nabízeny 2 stavebnice a nakonec Vám pošlou za cenu dvou, jen jednu.

Reakce obchodu fildashop.cz

Moc se omlouváme za problémy s tímto případem spojené. Čekalo se na vyjádření dodavatele a tak se to zdrželo. V popisu je uvedeno: "Cena je uvedena za 1 balení hračky. Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 5 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce." Ceny doporučujeme vždy kontrolovat na heuréce. Vrátili jsme celou kupní cenu a zákaznici nechali stavebnici zdarma.

• Rychlost, spolehlivost

Velice rychlé vyřízení objednávky. Mají trochu netradičního dopravce - volá vám, až když stojí před domem - člověk je trochu zhýčkalý, že dostane ještě předem smsku... Takže počítat s tím, že když obchod pošle info o expedici zboží, že dorazí následující den :). Jinak zboží bylo velice pěkně zabaleno. Mají velký výběr kvalitních hraček.

• Super
    • Rychlé vyřízeni

Zboží bylo doručeno v velmi krátkém čase a v úplném pořádku.

• Drahé

Doprava, dodání..vše v naprostém pořádku, bohužel ( a to je moje chyba ), objednala jsem hračku, která všude jinde je za poloviční cenu, ale jak říkám, to je moje chyba, bylo objednáváno narychlo a nekoukla jsem na jiné stránky, vím, že příště objednám jinde.

Reakce obchodu fildashop.cz

ceny vždy kontrolujte na heureka.cz

Rychle dodání, kvalitní komunikace.

Obchod se snazil vyhovet mym pozadavkum

• na obchod se nelze spolehnout

objednané zboží bylo v eshopu SKLADEM, ale obchod nemůže objednávku vyřídit a objednávka byla STORNOVÁNA

Reakce obchodu fildashop.cz

omlouváme se za komplikace, položku jsme měli chybně označenou jako SKLADEM

• rychlé doručení

Rychlé dodání.

Skvělý sortiment, velmi dobré ceny.

• ceny
    • super rychlost a operativa
    • jednu vec jsem vracel obratem vyrizeno
    • nejsou

Prima obchod, bez problemu, spokojenost

• Rychlé dodání, nižší cena zboží než v jiných obchodech

Vše ok.

• Zboží nebylo skladem, emailem jsem se ptala zda ještě budou zboží mít, odpověděli mi "už jsme naskladnili" a NELHALI !! Super, jsou skvělí.
    • A to hlavní, nejlepší cena zakoupeného zboží na trhu.
    • Zboží se platilo až týden po dodání, žádné platby předem.
    • Velká ochota.
    • V podstatě jen jeden druh dopravy, zásilkovna by vyšla asi levněji. Ale není to vyloženě minus, dopravce byl velmi ochotný.

Díky recenzi na zboží jsem se o tomto eshopu dozvěděla. Vše proběhlo velmi rychle. Jednoznačně doporučuji, viz. plusy nákupu,minus jsem psala jen aby se neřeklo, že obchod moc chválím.