• komunikace

Nedoporučuji. Objednala jsem filamenty 16.12.2022 jako dárek k Vánocům. Nic nedorazilo. Když jsem po Vánocích zjišťovala kde je má zásilka, bylo mi řečeno, že jsem nezaplatila a objednávku stornovali. Poslala jsem tedy potvrzení o odeslané platbě. "Je možné, že se platba z nějakého důvodu nespárovala. Podíváme se na to" To bylo vše, co jsem se dozvěděla. Najednou mi přistály peníze na účtu. Dárek tedy vůbec nedorazil a komunikace opravdu na úrovni. Žádná omluva.

Reakce obchodu Filamentia.cz

Chybou systému skutečně nedošlo ke spárování platby a proto Vaše objednávka nebyla před Vánoci odeslána.
    Na Vaší zprávu jsme navzdory svátkům a stěhování skladu do nových prostor reagovali okamžitě.

Platbu jsme dohledali. Bohužel zboží již bylo na paletách v přepravě do nových prostor a proto nemohla být Vaše objednávka dodatečně odeslána.

Abyste si mohla filamenty zajistit rychleji jinde, peníze jsme Vám obratem zaslali zpět.
    Společně s omluvou jste byla o všem informována.

Za recenzi a zpětnou vazbu děkujeme. Je to pro nás jediná cesta, jak se podobným situacím v budoucnu vyvarovat a nabídnout ještě lepší zákaznický servis.

S přáním všeho nejlepší do nového roku
    Samuel z Filamentia