Hodně málo tovaru k výběru

Zboží jsem objednal a zaplatil 28.11.2017, do dnešního dne (11.12.2017) není zboží doručeno. Pokud bych se "nepídil" po tom, kde zboží je, tak mi nikdo sám od sebe nepodá žádnou informaci.
    A tato zkušenost devalvuje možnou spokojenost s obchodem či zakopeným zbožím.

Reakce obchodu FIGHTSPORT.CZ

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Společnost PPL nám bohužel nepodala informaci o nedoručené zásilce, chyba je na straně dopravce. Balíček od nás odcházel 28.11.2017. Dostali jsme informaci teprve dnes, že z kapacitních důvodů nebyla zásilka doručena.
    Děkujeme za pochopení. Tým Fightsport

• Prodavačka která má na starosti e-shop!!!

Reakce obchodu FIGHTSPORT.CZ

o nedostupnosti produktu jsme se Vás pokoušeli informovat prostřednictvím telefonu, bohužel jste jej nezvedal. Email s výzvou k osobnímu odběru jsme i z tohoto důvodu pozdrželi.

Na pobočce jste byl seznámem se skutečností, že v sobotu bylo zboží prodáno a jelikož se exporty dat přes víkend nepodařilo odeslat došlo k tomu, že jste si dané zboží v neděli objednal i přesto, že již nebylo skladem.

Bylo Vám na pobočce nabídnuto stejné nebo podobné zboží, které jste měl možnost vidět i vyzkoušet.

Celá tato situace nás velice mrzí.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
    tým Fightsport