Na shopu se zboží jevilo jako dostupné. Po několika dnech mi objednávku zrušili s tím že zboží nemají.

• XXL ale slim
    • To nikde na stránkách psáno nebylo že slim XXL moc krát děkuji za zbytečné dva tisíce.

Uz moc dlouho nejak dlouho

• Zbozi bylo ocividne pouzite,bylo spinave a poskozene.

Jelikoz mi obchod zaslal poskozene zbozi,tak jsem ho hned poslal zpatky na zaklade kodu,ktery mi nadyktovaly s tim,ze mi vrati penize.Na penize cekam jiz asi tri tydny.Do obchodu jsem volal asi 3x,pokazde slibeno,ze zjisti situaci a zavolaji mi zpet,to se ovsem nikdy nestalo,takze volate znovu a opet vam reknou,ze zjisti situaci a zavolaji zpet.Takze obchod opravdu nikomu nedoporucuji,je to jeden z nejhorsich internetovych obchodu,kde jsem nakupoval.

• Píší, že je zbozi skladem. Objednate a prijde vam mail, ze zbozi objenaji a za cirka14 dni dodaji.

• dlouhá doba doručení

• majú tovar, ktorý inde nemajú
    • nemajú tovar skladom a nedokázali ho dodať do odhadovanej lehoty cca 14 dní.... objednávka bola vytvorená 2.3.2022, dnes je 21.3.2022 a stále nemám informácie o aktuálnom stave objednávky.

Obchod pravdepodobne dokáže vybaviť bežné objednávky, ktoré má skladom, ale v prípade, že niečo nemajú skladom, tak to trvá ako keby som objednával z aliexpressu.....

Obchod mi suše oznámil, ze zbozi není a nebude a poslal možnou variantu bez jakéhokoliv kontaktu na možnou domluvu či radu - objednaval jsem bavlněné karate-gi a nabídnuto mi bylo z velké části silonove…..

Informace uváděná na webu u produktu neodpovídá skutečnosti - dle etikety je to polycotton - směs bavlny s polyesterem.

Zboží nebylo skladem a objednal jsem si pouze rashguard a ne žádné trenýrky

• Stále čekám na doručení a nic..

• Zboží po 12 dnech nebylo doručeno a ani žádná zpráva od dodavatele

Kimono majú v ponuke ale po objednaní mi napísali, že kimono už nemajú :-D
    Úžasná aktualizácia stránky

• Zrušení objednávky proběhlo mailem, který mi nebyl doručen. Po telefonickém dotazu mi byla zrušena objednávka, ale zboží zůstalo stále v košíku. Velmi špatná spolupráce.

ani po více než měsíci mi nebylo mé objednané zboží dodáno. až po mém dotazu po třech týdnech mi obchod sdělil, že se část mé zásilky ztratila na poště. čekal jsem další dva týdny a zboží nedorazilo a obchod nekomunikoval.

• Neumi nabidnout podobny produkt. Objednala sem modrou panskou tasku ktera byla skladem. Pote prisel email ze skladem neni a nabidli mi jako alternativy jinne tasky ale ruzove a damske a uplne jinne znacky. Jako alternativu bych brala pidobnou tasku ci stejnou znacku a ne uplne neco jinneho.

• Naprosto žádné..

Zboží jsem objednal před měsícem a stále nedorazilo bez toho aniž by mně kdokoliv kontaktoval. Byl jsem dvakrát ujištěn že zboží přijde další týden ,ale nevyšlo to.

• Velký sortiment
    • Špatná komunikace ze strany prodavájciho ohledně dodávky zboží

zboží jsem si objednal v hodnotě 2800 a pořád čekám ale asi se ani nedočkám.

• Nízké ceny
    • Žádné zboží na skladě a dlouho se čeká

Zasilka k osobnimu vyzvednuti na prodejne nebyla, protoze ji prodavac prodal nekomu jinemu. Ztraceny cas a zbytecna cesta.