• byla slušná cena
    • delší dodání, nimimální komunikace.

• Výborné ceny
    • Delší dodací doba

• Nízké ceny
    • mám pocit, že tento eshop provozuje Pat a Mat, absolutní chaos a neschopnost. Nejdříve nebyli schopni nalézt platbu a žádali o potvrzení odeslání platby ( to obdrželi) pak přišel email, že už ji nalezli. A za pár hodin email, že produkt není skladem i když na eshopu byl veden skladem a žádali ať pošlu číslo účtu kam vrátí rozdíl v ceně objednávky. Jak zajímavé, že hodinu předtím dohledali mou platbu kde museli vidět i číslo účtu. Zažádala jsem o storno celé objednávky a vrácení peněz. Ještě předtím však stihli zboží odeslat. Aniž by čekali na mé potvrzení zda o to mám ještě po jejich neschopnosti zájem. Naprosto otřesná neschopnost celého eshopu kdy 20. 9 odešlete platbu a 27.9 Vám ji s velkou pompou odešlou nekompletní. Takže už je to týden a nemám ani peníze ani produkt. Už nikdy víc. Za roky kdy nakupuji na eshopech jsem ještě nenarazila na tak neschopný a nekvalitní obchod jako je tento. Často jsem objednávala z Polska a zboží jsem měla do dvou dnů doma. Tady objednáváte a po týdnu Vám někdo odešle nekompletní objednávku. Takže gratuluji takto se získávají zákazníci, jen tak dál.
    • takže mínusy:
    • - totální chaos (neví, že přijali platbu..a ne žádný symbol Vám nepomůže, i tak to nenajdou a nespárují)
    • - neodpovídající zboží označeno jako skladem
    • - komunikace značně špatná
    • -dlouhá doba dodání
    • Za mě už nikdy více. nejhorší eshop v ČR...teď musím sehnat jídlo pro psy na veterinární dietě jinde, protože po týdnu čekání s jejich neschopností jsem to raději zrušila. Bůhví co by mi pak ještě přišlo za zboží.

• Přehledné webové stránky, cena
    • Delší doba dodání - 7 dní

• Dlouhá doba dodání zboží
    • dlouhá dodací doba, déle než se uvádí u výrobku

• Dlouhá dodací lhůta a doprava taky nic moc, komunikace tel.zadna