• Zboží jsem objednal a zaplatil 23.04. ráno a dodnes (30.04.) nedorazilo !!
    Přitom bylo na stránkách nabízeno jako zboží skladem.

5.4.som objednal aj zaplatil a doteraz (18.4.) tovar ani spätnú väzbu z obchodu nemám:(

• Zboží ještě týden po objednání a zaplacení nemám a už mi došel podruhé dotaz, jestli jsem spokojena - samozřejmě, že nejsem!!

Reakce obchodu fencee.cz

Hezký den, vaše objednávka měla být uhrazena převodem. Dne 4.8.2023 ale nebyla uhrazena kompletní částka a vaše zásilka proto nemohla být odeslána. Vaše zboží bylo odesláno 10.8. ale zbytek chybějící částky byl uhrazen až 21.8.2023.

• Zboží není možné vyzvednout. Výdejní místo je 4 dny z 5ti uzavřeno. Po kontaktu s helpdeskem nedošlo k prodloužení termínu pro vyzvednutí. V aplikaci je stále dnešní datum.

Reakce obchodu fencee.cz

Dobrý den, při platbě jste zvolila přepravce DPD. Konkrétně výdejní místo DPD Pickup AlzaBox. Vámi zvolený AlzaBox je pro výdej balíků přístupný nonstop 24/7. V případě doručení do AlzaBoxu je dopravcem jasně stanovená doba pro vyzvednutí zásilky a její uložení. Z naší pozice obchodníka není možné uložení zásilky jakkoliv prodloužit. Pokud je s výdejem balíku problém, musíte kontaktovat linku DPD, která by Vám měla být nápomocna. Vaše objednávka byla expedována v Pátek 19.5. - dopravce bohužel nepřepravuje zásilky o víkendu, ale ihned v Pondělí 22.5. byla vaše zásilka dodána do zvoleného AlzaBoxu a ještě ten den byla zásilka vyzvednuta. I tak nás Vaše zkušenost mrzí a doufáme, že příště proběhne vše bez komplikací. Díky. fencee

• Objednávka přišla až po pěti pracovních dnech přesto, že zboží bylo skladem. To není zas takový problém, chápu, že to může být vytížeností dopravce, jenže...
    • Objednal jsem set elektrického ohradníku s 200 m oranžového vedení, přišlo mi místo toho 100 m zelené lanko.
    • Na zprávy obchodník nereaguje. Komponentů potřebuji více, dohledám raději jinde. Nedoporučuji.

Žádné upozornění že má firma zrovna celozávodku. Takže na zboží čekám již týden. Na zboží které bylo skladem a počítal jsem s tím že to bude v následujícím týdnu doručeno .

• Přišel ohradník pro koně,obchod nekomunikuje, zboží vráceno na vlastní náklady a zatím žádná odezva