• Nevrací peníze!!!
    • Obchod nedodal všechno zboží a peníze nevrátil.Proto ho nedoporučuji.

Obchod jde do insolvenčniho řízení.

• nic neobjednávat

Manželka před měsícem objednala skleník za 13000 Kč. Po měsíci nedorazil. Prý máme stornovat objednávku že nám hned pošlou peníze. Samozřejmě nedorazily ,pán nám odpověděl že má zablokované účty firma v insolvenci.

Po čtyřech měsících nemám zboží ani peníze.
    Pouze výmluvy a protahování a když chcete vrátit peníze, odpovědí, že jsou v insolvenci.
    V žádném případě nedoporučuji!

FIRMA V INSOLVENCI

Obchod nedoporučuji. Objednala jsem za cenu, kterou mi pán chtěl navýšit, protože prodejce, od kterého by to teprve koupil, to měl dražší. Bohužel jsem nečetla recenze…a objednala jsem tady. Ale peníze po telefonické domluvě vrátil a objednávku stornoval. Ale zbytečný čas strávený s tímto obchodem.

• Presne jak pisou ostatni, s dorucenim a terminy si tento obchod moc hlavu nelame
    • Nejprve 2 tydny zadna zprava, zadna komunikace, pak objednavku stornovali, coz se v tu chvili a zkusenostech ostatnich kupujicich dalo cekat

• Nespolehlivost a špatná komunikace

Nespolehlivost a špatná komunikace. Zboží bylo objednáno s tím že mělo být skladem. Po dvou týdnech mi pověděli, že čekací doba je 20 dní. Budiž…Ani po měsíci zboží nepřišlo - až po 8 týdnech. Opakuji po 8 týdnech! Samozřejmě,že zboží jsem již z principu nepřijal a s takovým obchodem a jednáním prosím ani nezačne spolupracovat. Je to katastrofa.

Nota bene vrácení peněz mělo proběhnout již před dvěmi týdny, dodnes nemám peníze na účtu. Tak jsem se začal řešit oficiálně přes prodejní portál.

skoro 2 měsíce čekám na zboží a nakonec se dozvím, že nebude...

• Čekání
    • Nedodání zboží

Objednávka nedorazila, na maily reakce s velkou prodlevou, psala jsem několikrát. Po téměř čtvrtročním čekání (dodani dle obch. podminek 30-40 dní) objednávka zrušena - což bych se nedozvěděla kdybych opět nepsala. Snad mi aspoň peníze přijdou zpět. S ťouto firmou jsem skončila!!!

Reakce obchodu www.febo.cz

Omlouváme se za vzniklé potíže, objednávku evidujeme jako stornovanou.

telefon firma nebere, na emailove dotazy nereaguje. Objednavku jsem nyni zrusila.

Reakce obchodu www.febo.cz

Omlouváme se za vzniklé potíže, objednávku evidujeme jako stornovanou.

• Myslela jsem si, že nebudou problémy s dodáním zboží.
    • Zatím zboží nedorazilo. Proč chcete můj názor? Jak mám dál hodnotit?

• rychle dodání

nevidím

• Na internete uvádzajú v dodaciu dobu 3 týždne, no tovar som nedostal ani po dvanástich týždňoch. Najnovšie už mi neodpovedajú ani na email.

Dávajte si pozor pravdepodobne sa jedná o falošného predajcu.

Reakce obchodu www.febo.cz

nejsme falešní prodejci jak uvádíte. Na emaily reagujeme, telefony zvedáme a jsme zákazníkům k dispozici v pracovní hodiny.
    Tento týden jsme zasílali hromadný omluvný email všem zákazníkům, kteří u nás mají objednaný nábytek a situaci jsme v tomto emailu vysvětlili.
    Naši pracovníci vás budou dnes kontaktovat telefonicky a situaci vám vysvětlíme znovu.
    Omlouvám se za vzniklé komplikace.
    Mervart

• Avizovano skladem, dodano po 15dnech a misto na pozadovanou adresu bez upozorneni ulozeno v parcelshopu. Hrazeno predem pritom na fakture platba 0Kc.

Na internetu objednavam casto, ale na takto nespolehlivy obchod jsem narazila poprve. Ikdyz s dodanym vyrobkem jsem spokojena spatna expedicni organizace a spravna informovanost obchodu me od dalsiho nakupu zde odradila.

Zboží nebylo doručeno ve stanoveném termínu, prodloužení termínu dodání jsem odmítl a objednávku stornoval.

• Dobré ceny
    • Dobře zabaleno
    • Schoda popisu s výrobkem
    • Trvalo týden, než dali zboží, které bylo skladem a okamžitě zaplacené dopravci.
    • Vůbec žádné potvrzení objednávky

Bohužel mi zboží zatím nebylo doručeno :-(

• 14 dnů mám objednáno a dosud nevím co je s objednávkou. Jsem ráda že jsem zvolila zboží na dobírku

Objednal jsem nabízené zboží v eshopu, ne levné a po pár dnech mi bylo sděleno že kus byl poslední a je poškozený. Objednávku tedy zrušili.
    Jestli je to ohlášené poškození pravda či nikoliv je otázka, každopádně produkt byl objednaný i s montáží a montáž bylo od místa dodání poměrně daleko takže kdo ví.