• Velmi spokojena

Vše v naprostém pořádku..

Zboží přišlo ta jak bylo vyobrazeno na fotografii, naparfemovane absolutní spokojenost

• Rychlé dodání zboží
    • Po odeslání objednávky příliš rychlá zpráva o odeslání financí,ne každý má internetové bankovnictví,odradí možná některé zákazníky,

Čekala jsem lepší materiál vzhledem k ceně.

• Stale vse v poradku.

• Vše co jsem si objednala je super. Jak materiál, tak i užití.

První objednávka přišla rychle,tak super ale teď čekám na druhou objednávku a tý se nechce dorazit.

Reakce obchodu Fashionweek-moda

Dobry dem, druhá objednávka nebyla ještě nebyla odeslána, protože jsme neobdrželi vaši platbu. Po obdržení platby se budu snažit co nejdříve odeslat Váš balíček.

Dva svetry jsou úplne jiné, než co jsem si objednala.

Reakce obchodu Fashionweek-moda

Nechápu proč píšeš takové lži? Myslím, že jste si spletli e-shopy - pravděpodobně by tento komentář měl obdržet jiný e-shop. Dostala Pani přesně to, co jste si objednali - naše top produkty. Je mi líto, že takto řešíte své problémy -bez předchozího kontaktu s námi. Záruka kvality a rychlé přepravy.Pohodlné a bezpečné nakupování .
    Kvalitní zboží
    Doporučuje obchod
    Rychlost doručení
    Výběr zboží
    Komunikace
    Bunda je stejná jak na obrázku
    Rychlost dodání zboží, vstřícné jednání, kvalita zboží

• Kvalitní zboží

• Rychlost doručení
    • Výběr zboží
    • Bunda je stejná jak na obrázku

Rychlost dodání zboží, vstřícné jednání, kvalita zboží

• Krásné netradiční zboží za super ceny a to i ve větších velikostech, rychlé dodání.
    • Žádné

• svetr mi nesedí,obchod okamžitě poslal formulář pro vrácení nebo výměnu zboží
    • zatím jsem zboží nevrátila,dnes budu odesílat

dnes je to tyden od objednani a zaplaceni a zatim zadna informace od prepravce…

Reakce obchodu Fashionweek-moda

Jsme v neustálém kontaktu s klientem - v každé fázi objednávky- dostáváte od nás automatický email - zkontrolujte prosím spam

DOBA DODÁNÍ
    Doba dodání: obvykle 2-6 pracovních dnů.

V případě velkého počtu objednávek, dodací lhůta může být prodloužená až do 10 pracovních dnů
    V případě objednání více produktů v jedné objednávce , dodací lhůta může být prodloužená až do 10 pracovních dnů (čas na přípravu produktu k odeslání)
    V případě objednání více produktů, objednávka může být zaslana v několika zásilkách. To samozřejmě neovlivňuje žádné dodatečné náklady.

Děkuji za pochopení ;-)

• eshop nekomunikuje při vzácení zboží
    • neodpovídá na dotaz

Zboží jsem vrátila z důvodu malé velikosti. Na dotaz, zda se stejné zboží, které nabízejí ještě 2x, liší ve velikosti, mi nikdo neodpověděl. Zboží jsem před týdnem zaslala zpět a zatím mi ani nepotvrdili, zda ho převzali.

Dobrý den

V případě, že Vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje nebo nesplňuje Vaše představy, můžete jej bez problémů vrátit a to do 14 dnů od jeho převzetí. Vrácení platby trvá do 14 dní v souladu s platnými právními předpisy. Po přijetí a překontrolování obsahu zásilky bude reklamace vyřízena, prosím o strpení.

Seriózní jednání, kvalitní zboží, rychlé dodání. Po negativních zkušenostech s jinými internetovými obchody příjemná změna .

Reakce obchodu Fashionweek-moda

proč tedy jen 10% doporučení :( - asi tady došlo k chybě :) navzdory všemu děkujeme a doporučujeme se - máme novou kolekci ;)

Velká spokojenost

• Rychle zaslání a tylova sukně je Top. Děkuji

Děkuji ❤

• Velký výběr zboží
    • Přehledný e-shop
    • Dobrá komunikace

Jsem nadšená z kvality zakoupeného Cardiganu . Určitě se do eshopu budu vracet a dále nakupovat. Líbí se mi možnost v případě nevyhovujícího zboží vrácení na adresu v České republice. Výběr a pestrost nabízeného zboží je velká. Určitě doporučím i svým známým. Už mám vyhlédnuté další dva kousky oděvu ;)

Děkuji mnohokrát ❤