• Dárkové balení vypadá hrozně

Vzhledem k ceně a hodnotě šperku bych očekávala klasickou tvrdou krabičku, ne něco složeného z papíru.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, mrzí nás že balení se Vám nelíbí. Bohužel tvrdé krabičky jsou cenově vysoké a dle zkušeností si je zákazníci poté nevyžadují. Jinak jsme rádi se spokojeností rychlého dodání:-)

• bezproblémový obchod

Reakce obchodu FashionBOX

strašně moc děkujeme za potěšující hodnocení.-)

• Prehledne stranky
    • Vstricny personal
    • Krasne zabalene zbozi, balicek

Obchod probehl bez problemu. Za zbozi,ktete nebylo skladem mi bylo nabidnuto jine,vhodnejsi. Rozdil mezi cenami mi byl obratem navracen. Zbozi prislo ihned po zaplaceni,balicek bezpecne zabalen a zbozi uvnitr pojisteno proti znehodnoceni. Sperky samotne jednotlive zabaleny, celkovy dojem ze sperku - luxusni,krasnejsi nez na obrazku,jemne a detailni zpracovani. Naprosta spokojenost,jiste to nebyl posledni nakup.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za tak krásné hodnocení, velice nás to potěšilo:-)Budeme se těšit na další nákup.

• Dobre ceny
    • Dobra komunikace
    • Expedice trvala o trochu dele,nez by bylo mozne.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, děkujeme za recenzi, koukala jsem, že od nás zboží odcházela druhý den, bohužel nemůžeme za délku přepravy:-)

Byl to druhý nákup,zatím nehodnotim

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, i takovéto hodnocení je pro nás příjemné:-)

• nakupovat z pohodlí domova

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi a těšíme se doufejme na další obchůdek:-)

• rychlé a bezproblémové dodání, zboží moc hezké

Reakce obchodu FashionBOX

Děkujeme mockrát a budeme se těšit na další nákup:-)

Vše v naprostém pořádku, moc ráda doporučuji.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, my moc děkujeme a budeme se těšit snad opět někdy příště:-)

Velmi rychlé, skvělá komunikace, vše v nejlepším pořádku. Děkuji a doporučuji.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, to nás velmi těší, my moc děkujeme za nákup a budeme se těšit snad opět příště :-)

• Měl jsem problém s platbou přes internet, ale z obchodu mi zavolali a vše se snadno vyřešilo

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení, rádi pomůžeme s každým problémem v eshopu:-)

• - slušný výběr
    • - dobré ceny

OK

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení :-)

• Vše super
    • Docela dlouhá dodací lhůta, ale to byla asi chyba zasilkovny...

Reakce obchodu FashionBOX

moc děkujeme za hodnocení. Bohužel ano, doručení zásilkovnou trvá déle než u ostatních dopravců. Snad Vás to neodradilo a budeme se těšit v další nákup v našem eshopu:-)

• pohodlný náku
    • klidný výběr

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení, které udělá vždy radost a budeme se těšit na další případný nákup:-)

• Spolehlivost

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za skvělé hodnocení a těšíme se na další případný nákup:-)

Fungovalo vše skvěle, rychle objednáno, rychle dodáno-obchod, zásilkovna vše v naprostém pořádku.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení, je velmi příjemné číst spokojenost zákazníka.

• Rychle dodani, pekne baleni, kvalita a dobra cena.
    • O zadne nevim.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení, které nás velice těší:-)

Na E-shopu bylo objednáno, kabelka zaplacena, a zboží neměli

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, je nám to moc líto, ale stane se, že eshop se pozdě zaktualizuje (což my neovlivníme ) a jeden poslední produkt koupí dva zákazníci. Stane se minimálně. Ovšem zákazníka ihned informujeme a platbu obratem odesíláme zpět.

rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další nákup :-)

• rychle vyřízená objednávka
    • při vrácení zboží nedodržují obchodní podmínky - vrácení peněz na účet trvalo déle a musela jsem se připomenout

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, za odeslání platby později se omlouváme. Důvodem byl technický problém s napárováním platby na Vaši objednávku. Děkujeme, že jste se připomněla :-) Peníze jsme ihned odeslali a věříme, že tato záležitost je již vyřešena a budeme se těšit na další Vaší objednávku :-)

velka spokoenost

Reakce obchodu FashionBOX

Skromné hodnocení, ale velice potěšující:-) Moc děkujeme.