• Špatný popis na stránkách, přívěsek je vyobrazený i z řetízkem a řetízek přitom není součástí soupravy. Upozornění chybí!!!! Náušnice jsou velmi malinké, nehodí se na starší osoby a mně je 60. Mělo by tam být upozornění, na který věk se náušnice hodí, jsou spíše dětské nebo pro adolescenty. Jsem zklamaná.

Obchod doporučuji, jejich komunikace a odeslání je bezchybné. Jen stránky jsou neúplné, až klamavé pro zákazníka.Sekce by měly být rozděleny na klenoty pro děti, ženy a muže. Odkliknete ženy a doufám, že tam tato souprava hodící se do 20 let, nebude!

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Co se týče záporného hodnocení - dětské náušnice máme zvlášť a u náušnic je uvedeno zda jsou dívčí i dámské. Některé ženy objednávají právě drobné náušnice, je i u každého produktu uvedena velikost šperku, dle toho se můžete řídit. A pokud je ke šperku dodáván řetízek, též máme uvedeno, ale určitě se podíváme na popisy a doplníme je tedy, děkujeme za upozornění:-)

• Příjemná komunikace
    • relativně rychlé dodání zboží
    • dárkové balení v ceně
    • možnost rezervace zboží na výměnu

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, děkujeme za velmi milou recenzi, určitě se budeme snažit i nadále a budeme se těšit na další nákup:-)

• Velký výběr zboží
    • Přijatelné ceny

Reakce obchodu FashionBOX

děkujeme za kladnou recenzi, snažíme se dělat maximum pro naše zákazníky:-)

• Prehledne webove stranky, hezke zbozi presne popsane, rychlost dodani na prani, ochota ze strany dodavatele, rychle, prijemne chovani

Reakce obchodu FashionBOX

moc děkujeme, jsme rádi za takové hodnocení a samozřejmě se budeme snažit i nadále pro maximální spokojenost našich zákazníků:-)

Pohodlný nákup, výborná komunikace s velmi příjemnou paní, výměna zboží bylo bez problému. Jsme spokojená s obchodem a doporučuji všem.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkuji za tak krásné a kladné hodnocení. Jistě se budu snažit i při případném dalším nákupu:-)

Zakoupenou kabelku jsem sice vrátila, ale jednání ze strany obchodu bylo rychlé a zdvořilé. Peníze mi tedy ještě vráceny nebyly, ale věřím, že vše proběhne bez problémů.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, zásilka s kabelkou ještě nedorazila, tudíž jsme ještě nemohli vrátit platbu. Jinak děkujeme, ikdyž s nízkým procentem, za kladné hodnocení:-) Jen co zásilka dorazí, posíláme e-mail o přijetí vráceného zboží a poté o vrácení platby.

• Rychlost zaslání, doručení zdarma.
    • Kabelka za 1199,- zabalena pouze ve fólii, takže dorazila pomačkaná.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, to nás mrzí, za celou dobu se nám nic podobného nestalo. Bohužel dosti záleží na přepravci. Měla jste se ozvat, kabelku bychom vyměnili :-)

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, děkujeme za krátké, ikdyž pro nás velice příjemné hodnocení a budeme se těšit na případný další nákup:-)

• Po objednání jsem měl zboží druhý dwn doma. V pořádku a perfektní. Skvělá komunikace s obchodem a rychlé doručení. Velký výběr v obchodě a možnost úprav.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za tak milé hodnocení a budeme se snažit určitě i nadále:-)

Zakoupené náušnice mají menší průměr než udává eshop. Kdybych to věděla, objednala bych větší.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, to nás mrzí, o takovém problému nemáme ani tušení. Měla jste se na nás obrátit a ještě můžete, vše řešíme okamžitě:-)

Velký výběr šperků jak pro dámy tak pro muže za velmi zajímavé ceny.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme. Snažíme se každý den rozšiřovat naši nabídku, tak snad budete spokojena i nadále:-)

Velice milé a vstřícné jednání.
    I když jsem byla v časové tísni. Našli vhodné řešení a pomohli mi.
    Obchod proběhl rychle a k mé maximální spokojenosti.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moooc děkujeme za tak krásné hodnocení a budeme se maximálně snažit i nadále:-)

• rychlé, korektní jednání, vřele doporučuji

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, mooc děkujeme za krásné hodnocení a snad uděláme radost i při případném dalším nákupu, budeme se snažit na maximum:-)

• Rychlá výměna zboží za jinou velikost
    • Rychle dodání

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, mocděkujeme za hodnocení, snažíme se co nejlépe vyhovět. Tak snad budete spokojeni i příště:-)

Krátká dodací lhůta a informace přes telefon k objednávce a vyzvednutí spokojenost.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme, jsme rádi že jste spokojena, snad to bude příště i na 100% :-)

Prní nákup, super komunikace, rychlé dodání, naušničky krásný :-)

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, teda moc děkujeme, snad i nadále budete spokojena:-)

Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme:-)

• rychlé dodání, kvalitní výrobek, dobrá cena

Reakce obchodu FashionBOX

moc děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit třeba při dalším nákupu:-)

• rychlost dodání, dobrá cena na dopravu, krásné šperky ...

Chcete kvalitní dárek a pěkné uspokojení v očích obdarovaného ?
    Mrkněte a objevujte .... bude Valentýn ...

Reakce obchodu FashionBOX

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi :-)