Již před týdnem jsem zboží zaplatila, v úterý mělo být v obchodě připraveno. Nestalo se, v obchodě nic nemají a dodnes se neozvali. Upozorňuji, že zboží jsem již zaplatila a nemám ani peníze ani zboží!!!

Skrze heuréka i na eshopu , byla kniha skladem, ale přišlo vyjádření, že nemají a mít nebudou.... Ale aktualizace skladu neproběhla :)

Reakce obchodu Knihkupectví U RONDLU

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Jak již jsme Vám psali, kniha byla u nás vyprodaná a to z důvodu vyřízení
    objednávek zákazníkům, kteří poslali stejný požadavek, bohužel, před Vámi. Pokud knihu nemá skladem ani dodavatel,
    tak opravdu není v našich silách, všem na poslední chvíli splnit přání. Aktualizace proběhla večer:)

Nikdo se neozval nic nepřišlo a vtipně se ptají na ohodnocení.

Reakce obchodu Knihkupectví U RONDLU

Děkujeme za Váš čas ohledně hodnocení našeho obchodu. Odpověď z naší strany Vám byla zaslána dne 12.12. v čase 11:58, ve které se omlouváme. Knihu jsme měli již vyprodanou.
    Zprávu Vám můžeme znovu přeposlat.

Zboží měli v eshopu "skladem" , ale nedodali a objednávku zrušili

Velice špatně zabalená zásilka, zboží dorazilo poškozené.

Je sice výborné, že pro doručení objednaného zboží využívají ZÁSILKOVNU, ale nelze platit kartou. Překvapilo mne, že při vyzvednutí jsem musel shánět hotovost, kterou jsem pochopitelně sebou neměl. Když jsem se ptal proč, tak mi bylo řečeno, že tento obchod, aby nemusel bance odvádět % z ceny za platbu kartou, tak vyžaduje hotovost.

Reakce obchodu Knihkupectví U RONDLU

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Nedoporučujete? Objednávka Vám přišla poničena nebo pozdě?
    Při naší kontrole jste zboží dostal do dvou dnů ode dne Vaši objednávky. Nejsme si vědomi,
    že na Vašem vybraném zásilkovém místě máme svého mluvčího, který má oprávnění za nás něco vysvětlovat. Zásilkovna zasílá dopředu, před vyzvednutím balíku, informaci ohledně možnosti plateb!!

Bohižel prezentovali,že Rychlé šípy mají...a neměli...

Reakce obchodu Knihkupectví U RONDLU

Dobrý den, děkujeme za Váš čas s hodnocením. Jenom si Vás malinko dovolíme opravit.
    Kniha skladem byla, bohužel přes víkend(díky reklamě, která proběhla na internetu)
    byla u nás větší poptávka této knihy, než naše nabídka.