• Nabídka

Nabízí produkty, které nemá skladem. Objednal jsem a obchod potvrdil mojí objednávku.Za pár dní mi obchod vše zrušil,že to nemají.
    Měli by si v tom bordelu udělat trošku pořádek.

Telefonní číslo uvedené na webu je nedostupné, přišel mi pouze automatický potvrzovací mail o přijetí objednávky, od té doby nic.

Vzhledem k tomu, že jsem žádné zboží neobdržela, tak jsem velice zklamaná. Při objednávce bylo zboží skladem a najednou není, obchodník ho shání. Tak nevím, jestli ho vůbec dostanu a hlavně to měl být dárek a já nic nemám.
    Takže jsem nespokojená a obchod nedoporučuji.

• Do dnešního dne 14.11. se nikdo neozval.

Reakce obchodu FantasyShop

Vaše objednávka byla vytvořena 29.10.2020 15:02, tedy v době, kdy byly prodejny z nařízení vlády uzavřené, tudíž bez zaměstnanců, kteří by mohli reagovat. Provoz jakožto výdejní místo byl znovu obnoven 18.11. a tehdy také kolega z prodejny reagoval na Vaši objednávku.

S přáním hezkých dní
    Tým Fantasyshop

• Nekomunikuje

Zboží jsem objednal, naštěstí nezaplatil dopředu protože po 2 týdnech od objednávky nemám žádné info ohledně jejího stavu. Na infolinku se nedá dovolat. Už ani nečekám, že zboží dostanu když jsem si přečetl recenze dalších zákazníků o tom, že obchod uvádí na webu zboží skladem a nakonec ho vůbec nemá.

Reakce obchodu FantasyShop

mrzí nás tato Vaše zkušenost, pracujeme však ve sníženém počtu zaměstnanců i přesto, že objem objednávek neustále narůstá.
    Zboží, které uvádíme skladem, také skladem máme, nejčastěji však na externím skladu, vzhledem ke kapacitním limitům e-shopové centrály a musí být nejprve doručeno.

S přáním hezkých dní
    Tým Fantasyshop

• Nepravdivé informace o stavu zboží na sladě

• nezařídili vůbec doručení, dle jejich sdělení to není jejich věc, ale doručovatele

• Na webových stránkách nabízí zboží které pak nemají skladem

• ma na predaj knihy ktoré už ani nemá na sklade

• Neaktualizují dostupnost zboží na webových stránkách.

• Velmi široký sortiment, u všech položek je uvedený chybný údaj "Zboží skladem", ve skutečnosti zboži ve skladu není.
    • Nekvalitní, případně chybně udržovaný informační systém.
    • Objednal jsem celkem 6 položek, všechny označené "skladem" žádná ve skutečnosti nebyla.

Obchod si nedostatky svého systému uvědomuje, chystá nápravu.
    Velmi kvalitní a rychlá komunikace, kde problém vysvětlí, nicméně zboží není.
    Radost při prohlížení širokého sortimentu, vše označené skladem, zkazí následné zrušení objednávky, protože vybrané zboží není ve skladu (a nebude).
    Z tohoto důvodu nemohu doporučit.

• Možnost osobního odběru.
    • Po prvním nákupu nelze hodnotit.
  • Na zboží čekám 13dní a stále nic.

Nevim kde se stala chyba ale zbozi bohuzel nikde. Ani zadna omluva nebo nejaka reakce na zpoždění.Rada bych obchod hodnotila kladne ale zatim nemam zbozi takze bohuzel.

• Před dvanácti dny jsem objednal zboží , které dle informací obchodu bylo expedováno
    30.10.2014 a stále nedorazilo a to je dnes
    11.11.2014

• obchod se tváří přehledně
    • vybrané zboží mělo být na skladě
    • od 25.12.mě obchod nevyzval (ani přes moji telefonickou urgenci)k osobnímu vyzvednutí.
    • dle mého názoru obchod nabízí něco, co ve skutečnosti nemá

celkově bych tento obchod nikomu nedoporučil

• Objednal jsem si zboží s vyzvednutím a pobočce, ale ani skoro dva týdny po objednání mi nepřišel email, že si mohu své zboží vyzvednout, ještě že jsem to neplatil předem.

Nevím kde nastala chyba, ale já už v tomto obchodu nakupovat nebudu.

Zboží jsem objednala téměř před dvěmi týdny, zatím nedorazilo a myslím že ani nedorazí..musím ho koupit jinde..opravdu nespolehlivý obchod!

• Netuším, kdy a jestli vůbec zboží dostanu.

V den objednavky jsem platbu zaslala na ucet 25.10. Byl to patek. Cekala jsem, ze mi napisou v utery, ze platba dorazila zaslou mi knihu. Zadny email nedorazil. Ja jsem jim sama poslala mail, zda platbu maji, odpoved zadana. V patek jsem uz byla dosti nastvana, tak jsem tam volala. Teprve pote mi vecer napsali, ze objednavku odeslali. Ale dnes je utery 5.11. a ja knihu stale nemam. Zde uz rozhodne nakupovat nebudu a spis doporucim platbu na dobirku, clovek tak dlouho neceka, nez mu objednane zbozi zaslou.