• Nepravdivé (nedostatečné) informace o dopravě zdarma!

Reakce obchodu Fajn zvířátka

Dobrý den paní Lavičková,

děkujeme za Vaši recenzi k našemu E-shopu. K Vaší objednávce na terárium 80x40x50cm 160L se váže podmínka přepravce Toptrans (která je uvedena jak u produktů tak v obchodních podmínkách) . Kterou jste akceptovala ale nechtěla hradit. Snažili jsme se s Vámi domluvit ale bohužel z objednávky sešlo.

S Pozdravem a přáním hezkého dne

FajnZvířátka

• Nabízí zboží, které není schopen dodat.

Ceny víc než dobré, komunikace s obchodem výborná, ovšem neznamená to, že veškeré objednané zboží jsem obdržel.....výmluvy na subdodavatele atd......nechápu, proč je v nabídce něco, co nemají a neví, kdy zboží bude k dispozici.....byl to můj první nákup a také poslední.

• levne zbozi ale dodani drahe
    • dorucovaci sluzba je spatna

zbozi dobre cena tez ale doruceni drahe

Reakce obchodu Fajn zvířátka

Dobrý den paní Perez,

Co se týče kvality komunikace opravdu nechápeme Vaše hodnocení. Při obdržení objednávky jsme Vás okamžitě kontaktovali. Objednala jste si skleněné želvárium větších rozměrů a to lze přepravit pouze s Toptrans. DPD je sice levnější ale nedoporučujeme přepravu skleněných předmětů.

• fajn ceny
    • vyobrazene zbozi na strance hlavne
    • farby nejsou ty co dorazily je to jen archivni foto

ok

• Zbožíse nedá vyzvednout na prodejně osobně, přestože prodejnu máte za rohem a toto se dozvíte, až v závěrečné části objednávky...měla jsem totéž zboží objednané v jiném e-shopu, ale nelíbilo se mi, že budu platit kurýrní společnost, jejíž cena převažuje cenu zboží, které objednávám....Zde pokud nenakoupíte do určité částky (599,-), nemáte možnost osobního odběru.
    • Kurýrní společnost, která mě vůbec včas nekontaktovala a neumožnila mi se dohodnout na hodinu v den, kdy bylo dodání avízované...Zboží dorazilo o další den později

Zboží ano, nabízí ho pouze dva e-shopy v ČR, ale je to volba mezi nutným zlem...Mezi dopravou kurýrní společností DPD nebo PPL....uloženka, Heuréka point, pošta neexistuje....