• Nekomunikace ohledně stavu objednávky

Hrozně mi vadila nekomunikace ohledně stavu objednávky. Žádný potvrzení platby, ale jen informace o expedici. Dokonce nepřišla ani žádná informace o doručení na výdejní místo a možnosti vyzvednutí. Zjistil jsem to jen díky telefonátu na výdejní místo.

• solidní komunikace
    • Zboží přišlo neoriginálně zabalené a bez návodu na montáž. ( shodné již dříve zakoupeno v kamenném obchodě )

zboží bylo velmi špatně zabaleno, balík nebyl zespoda ničím zajištěn(izolepa) a při vytahování se dno krabice protrhlo a zboží bylo na kusy

Docela dobré ceny, ale vracet se sem již nebudeme. Vyřízení objednávky nekompletní. Na prodejně bych čekala větší zájem o zákazníka.

• Levné a celkem i rychlé dodání.

Objednala jsem 3krat poprve super po druhe dorazila jen pulka a platila jsem celý balik. Obchod napracil po telefonatu odeme. A strašně se divili. Ze tam chybělo 7 balení. A po treti mi tam dali neco jineho levnejsiho ale cenu nechali dražší. Ze to popletli a ani my to nijak nevykompenzovali. Ten rozdíl. Zjistili az po podani zasilky prej ze to popletli. Kdyz se to stane jednou budis. Ale kdyz dvakrat? Pani mi napsala ze jsou jenom lidi. Ale jestli to delaji takhle vice lidem je to o tom ze jsou neschopní.

Klec na ptáčky měla přijít v barvě modré a dorazila bílá

Přišlo jiný tip baru než jsem chtěl

Reakce obchodu Fajn zvířátka

o jaký typ baru šlo? Pokud jsme udělali chybu, rádi bychom ji napravili, bohužel jsme nemohli, když jste nám o ní nedal vědět.
    V takovýchto případech prosíme o zpětnou komunikaci.

S pozdravem tým FajnZvířátka.cz

• Zaslání bylo docela rychlé.
    • Jeden pytel granulí mi přišel úplně roztrhaný. Takže se obsah částečně vysypal po celé krabici. Bylo to dáno tím, že granule byly volně naskládány na sebe v krabici a holt asi manipulací, nebo nevím čím, k tomu došlo. Docela mě to otrávilo.

Kupovala jsem dvě terária. U jednoho katastrofa, jako by byly zašupovací dvířka dělány ze zbytků skla, kterých se výrobce potřeboval zbavit. U jedné zašupovačky vyštípnuté - ulomené dva rohy a celkově obě zašupovačky uříznuté na výšku krátké, tzn. že se na ně bojím sáhnout, aby nevypadly. Druhé terárium celkově dobré, ale nejsou průstupy na kabely, to byl oříšek.

Reakce obchodu Fajn zvířátka

za tyto komplikace se velice omlouváme.
    Po telefonické domluvě bylo domluveno řešení celé situace k oboustranné spokojenosti.
    Našemu výrobci jsme zaslali tuto informaci pro zlepšení kvality jeho terárií.
    Za Vaší recenzi Vám velmi děkujeme.

S přáním hezkého dne tým FajnZvířátka.cz

• špatně zabalené zboží, poškozeno

• Pouze ceny na internetových stránkách e-shopu
    • Rychle vraceni platby zpátky na účet
    • Zboží není skladem
    • Poplatek za dopravu na výdajové místo své kamenné prodejny!!!
    • Druhá objednávka a opět problém. Minulá objednávka neúplná, teď nedorazila zaplacená objednávka vůbec.

Z objednaných 2 pytlů krmiva byl jeden OK, druhý opakovaně přelepený po předchozím otevření, přičemž granule mají jinou konzistenci a vůni. Váha pytle souhlasí. Cena produktu byla nižší, ale označení jen"výprodej" - nic dalšího.

• Dlouhá čekací doba, zboží dadávají nekompletní a jiné než uvádějí na strankách v popisu zboží

Po objednání akvarijního setu Nanokubus 31l, jsem na výdejním místě obdržel nekompletí sadu. Akvárium nebylo nijak zabalené a bylo bez filtru. Filtr byl po skoro týdnu doručen a jiný než je uváděno na stránkách. Dostal jsem nějaký čínský šmejd, kde po sestavení prasklo kolínko (je moc na těsno) hadička je tak zkroucená, že se nedá použít... No co pojedu si koupit jiný filtr do zverimexu. Jsem zvědavý jaké překvapení mě ještě čeká až akvárium uvedu do provozu.

• Dodali zboží (pytel granulí) ve stavu, kdy originální obal byl roztržen a zboží bylo omotáno igelitem a páskou, takže to nebylo na první pohled vidět. Problém evidentně nevzikl u dopravce.

Reakce obchodu Fajn zvířátka

je nám líto, že jste nás neinformovali o takto doručeném balíčku společně s fotodokumentací, řešili bychom to výměnnou zboží.
    Není v našem zájmu odesílat Vám jako našim zákazníkům poškozené zboží, které byste museli následně reklamovat.

S pozdravem a přáním krásného dne kolektiv Fajn Zvířátka

• nekomunikace +zboží nebylo skladem

• Velký výběr zboží
    • Velmi pomalé odeslání objednávky
    • Označeno "skladem" zboží, které obchod vůbec nemá k dispozici
    • Neschopnost doručit všechny objednané položky
    • Absolutně neschopný obchod

Velká radost z objevení obchodu s velkým výběrem zboží vystřídalo naprosté rozčarování z chování obchodu, které začalo 3 dny po odeslání objednávky zprávou, že jedna položka z objednávky není k dispozici. Po dalších několika dnech dopisování mi bylo oznámeno vrácení peněz za tuto položku. Když objednávka po 10 dnech čekání konečně dorazila, čekalo mne překvapení v podobě obchodem svévolného vyřazení dalšího zboží z objednávky, peněz vrácených v sáčku (bez možnosti zaslání na účet) a jako bonus zverimex ještě třetí položku zapomněl přibalit. Po dalším dopisování obchod dvě z položek nakonec opožděně dodal, ale celkový dojem z celé transakce již nebylo možné zlepšit. Obchod rozhodně nedoporučuji.

Dobrý den paní Hubertová,

bohužel musíme uznat naši chybu. U Vaší objednávky jsme udělali hned několik chyb, za které se ještě jednou velmi omlouváme. Věříme že se z nich poučíme aby další objednávka byla v pořádku.

S pozdravem FajnZvířátka

• Požadovala jsem zabalení akvária tak, abych ho mohla bezpečně dopravit autobusem domů, předem jsem se na toto i dotazovala a prodejce mi slíbil, že se budou snažit zboží zabalit. Akvárium na prodejně ale bylo pouze zespodu obaleno kartonem a ovázáno folií. To mi nepřijde jako odpovídající obal na přepravu autobusem. Dokonce prodavačka mi ihned po příchodu položila otázku, kde mám auto.

S obchodem bych za jiných okolností byla celkem spokojena, ale to, že nejsou schopni akvárium 60x30x35 cm zabalit do odpovídající krabice, přesto, že jsem je předem upozornila, že nemám auto a musím jej dopravit domů částečně autobusem a částečně pěšky, mě hodně zklamalo. Objednané akvárium jsem tedy musela nechat na prodejně a sehnat si ho jinde, kde není problém se zabalením zboží.

• osobní odběr možný až po dosažení určité výše nákupu, na výdejním místě -obchodě-nutnost platit v hotovosti, ačkoliv karty přijímají

Dobrý den paní Maříková,

opravdu nechápeme vaši reakci na objednávku. Objednávku jste odeslala 15.9. ve 14:34 h. a zboží jste měla připravené na prodejně ještě týž den v 16:00 h. Tedy 1:30 h. po objednání. Platbu kartou na prodejně můžete platit neustále.

S Pozdravem a přáním hezkého dne FajnZvířátka

Dlouhá doručovací doba nakonec jsem si zboží koupil u konkurence.

Dobrý den pane Bílý,

Produkty které jste si objednal byli na objednávku ( viz. status produktu ). A i přes to jsme objednávku expedovali 3 pracovní den po jejím přijetí. Opravdu nevím a nechápu vaší reakci s hodnocením.

S pozdravem a přáním hezkého dne

FajnZvířátka