objednávku jsem provedl 1.6.2016 a hned ten den provedl platbu. Druhý den dorazil e-mail o přijmutí moji platby Vaší společností a od. toho dne jsem neobdržel žádnou informaci. Telefon nikdo nebral a pak byl nedostupný. Jediné co jsem obdržel je hodnocení, kde je uvedeno, že jsem provedl nákup.
    V popisu bylo psáno dadací lhůta 5 pracovních dnů. Jelikož odjíždím 16.6.2016 na ME do Francie, kde jsem chtěl Vaše produkty využít, tak jsem souhlasil s podmínkami nákupu.
    Marcel Funda

Reakce obchodu Fajntričko.cz

Velmi se omlouváme, pravděpodobně došlo k velkému nedorozumění. Měli jsme poruchu na zařízení a nakolik jsme malá firma, tak jsme nezvládli informovat všechny o prodloužení dodací doby, velmi se za to omlouváme. Zboží vám pravděpodobně stiohlo přijít včas nakolik jste ho přebíraly ještě v den odjezdu do Francie. Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

• Komunikace o dodaci lhute

• Na zboží již čekám možná uz více,jak tyden a uz mi chodi e-maily,abych hodnotila nakup. Nechápu.

Velmi nekvalitní materiál. Za pořizovací cenu, bych si představoval tričko vyšší kvality.

dobrý den s nákupem jsem byla spokojená tričko bylo super ale mikina byla moc veliká tak jsem ji na vlastní náklady poslala v pondělí zpět s tím aby mi poslali mikinu vel.L Ale doposud žádná odpověd a peníze jsou fuč,takže jsem zklamaná měl to být dárek k narozeninám,pokud mi mikina ještě přijde budu velmi ráda snad chápete,proč tak nějak jsem nespokojená.Děkuji za pochopení Biedermannová

Reakce obchodu Fajntričko.cz

bohužel výměna něco trvá - dokud to přijde k nám, dokud se to převezme a pak zase zpětné odeslání nové velikosti Vám také trvá, takže to v klidu může zabrat i 7-8dní. Každopádně v případě, že se obáváte neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky www.fajntricko.cz/kontakt

• Tričko přišlo s rezavými skvrnami na rukávě. Jako dárek je nepoužitelné.

Obchod, který mi pošle tričko se skvrnami od rzi na rukávě si nezaslouží, abych si u něj ještě někdy něco objednala...

Dobrý den
    ospravedlňujeme sa pravdepodobne sme si pri výstupnej kontrole nezbadali flaky ktoré pravdepodobne vznikli pri manipulácii. Každopádne môžete takéto tričko bezproblémov reklamovať a my Vám ho vymeníme.

Tričko nemá zdaleka barvu,jako na obrázku,vybledlá modrá a velmi špatný tisk.Byla jsem nemile překvapena.Bohužel cena neodpovídá kvalitě.
    Kvůli vážné nemoci dítěte jsem neměla možnost vrátit zboží zpět,jinak bych tak učinila.

• siroky sortiment
    • pekne motivy
    • dobre ceny
    • velmi zla informovanost o expedovani
    • velmi zla komunikacia s eshopom

• Do teraz som objednany tovar nedostal!