• Objednala a do pár dní doručeno .
    • Žádná nevýhoda

není co psát, super rychlost.

• Rychlost výroby

Kvalita materiálu hrůza lituji obchodu

Reakce obchodu Fajntričko.cz

Dobrý den, situace nás mrzí. Můžete prosím napsat email na [email protected]? Rádi bychom zjistili co konkrétně Vám na našich materiálech nevyhovuje a navrhli řešení k Vaší spokojenosti. Děkujeme a hezký den.

Rychlé a perfektní dodání zboží.

• Rychle dodání super

• Rychlost, kvalita
    • Vtipnost textů

Rychlé a přesně to co jsem chtěla.

rychlé dodání

• Super rychlost a příjemné vystupování

Super domluva a rychlá výroba! Doporučuji

• Dobrý den, obchod moc chválím pro operativnost a vstřícnost. Jsem hodně spokojený - zboží se líbí. Děkuji.

My děkujeme :)

rychlé dodání,tričko odpovida nabídce

Rychlé dodání

Spokojenost

byla jsem spokojena s rychlým dodáním .

spokojenost

Zásilka s tričkem dorazila, ovšem tričko (bylo v černém provedení Unisex XXL, ozdobeno hezkým potiskem lidového ornamentu) obarvilo tělo už tzv. nasucho při prvním použití, znamená to že není stálobarevné a pouští barvu... navrhla jsem proto reklamaci, tj. výměnu nebo vrácení peněz, ale obchod na můj mail nereaguje.

Reakce obchodu Fajntričko.cz

Dobrý den, situace nás moc mrzí. Podobnou reklamaci jsme ještě neřešili, proto bychom tričko rádi viděli, samozřejmě rádi vrátíme peníze, případně nabídneme kompenzaci, postupujte prosím dle pokynů v zaslaném emailů, případně nás kontaktujte telefonicky. Děkujeme

• Můžu si objednat věci z domu, které na běžném trhu nenajdu.

U "Fajntričko" jsem objednávala podruhé. Poprvé přišlo zboží opravdu do 3 dnů, nyní přišlo až po týdnu, ale bylo v pořádku, takže nevadí. Poprvé jsem objednávala trička pro dcery a zetě k Vánocům - trička vypadají pěkně, materiál se zdá dobrý a trička velikostně dobře sedí. Nyní jsem objednala ponožky pro dceru a zetě, vypadají pěkně, zboží ohodnotí až později - teprve na konci února dostanou k jmeninám.

Reakce obchodu Fajntričko.cz

Děkujeme za hodnocení, zhruba od poloviny listopadu do Vánoc máme top sezónu, takže doba dodání se může malinko prodloužit ale jinak vyřizujeme 98% objednávek již do 1-2prac dnů. Hezký den. :)

Odporucam :) rychle doruceni a dobra kvalita