• Borci prostě

Skvělá komunikace,široká nabídka zboží,výhodné ceny,rychlost dodání.

• Objednání zboží z domova v kteroukoli hodinu
    • Nevím o žádné

Výborný

• solidnost a rychlost
    • nevím

Super,mohu jen doporucit...

• Pocit příjemného nakupování
    • Nevím o žádných

Doporučuji,bylo mi dodáno zboží vyrobené v půlročním období,takže skvělý a rychlý nákup

• Cena .

• Nenapadá mne nic.

Nejlepší ceny.
    Krátká dodací lhůta.
    Vynikající komunikace.
    Vřele doporučuji a určitě zde budu nakupovat i nadále.

• neznam

• Hlaví slabinou podle mě je způsob dopravy...nějakým Fofrem mi to nevyhovuje. V pracovní dny jsou lidi v poledne ještě v práci.

• Rychlé jednání
    • Dobré ceny

• rychlá dodávka zboží
    • nevím

jsem spokojen,doporučuji

• nemusim nikam chodit

nemusim nikam chodit a zbozi dodaji az domu.rychle jednani.doporucuji vsem

• žádné jsem nepocítil

Jednoznačně doporučuji

• Rozsiril bych sit o vice spedicnich firem..Kuryr byl skvely a vysel mi vstric,ale jednani s centralou bylo velmi arogantni a nebyt vstricneho mladika,ktery mi zbozi dorucil pri zpatecni ceste,tak bych byl nucen obchod zrusit...

Vse v pkhode

• Dobrý den, jediné co bych mohl vytknout je to, že čím větší objednavku udělám. Tím větší mám dopravné. U valné většiny techto int. obchodu to je naopak. Nebo zcela ZDARMA... Např: Při nákupu nad 5tis. doprava zdarma.
    • Jinak maximální spokojenost!

• Na každý pád je finačně lepší než kdekoliv jinde a jsme spokojeni i dodávkou a že je možno nakoupit dobírkou vím za co platím.

máme vždy na výber zboží které potřebujeme okamžitá ochota
    a rádi právě proto nakupuji u vás.
    DoporučujiFajnPneu každému kdo schání kvalitu a dobrou cenu!!!

Reakce obchodu FAJNPNEU

děkujeme za recenzi a těšíme se na další spolupráci.

FajnPneu.cz

• Dobré ceny.
    • Bohatý sortiment.
    • Výborná komunikace.
    • Rychlé odeslání zboží.
    • Obchod by měl zvážit použití jiného dopravce zboží než firmu GLS. Ideální by byla Česká pošta. Pokud by doručení z jakéhokoliv důvodu neproběhlo, zboží by si zákazník převzal na pobočce. Těch má pošta po Č.R. tisíce a v dostupné vzdálenosti.

Poslal jsem dotaz na pneu do tří internetových obchodů a Fajnpneu mi bleskově odpověděli. Z ostatních dvou nepřišla žádná odpověď. Ještě v den objednávky mě obchod telefonicky informoval, že zboží bylo předáno dopravci. Od dopravce jsem dostal email, že následující den po dni objednávky mi bude zboží mezi 8. a 17. hodinou doručeno.
    Celou tuto dobu jsem poctivě čekal a na www stránkách dopravce (firmy GLS) jsem sledoval své zboží. Objevil jsem tam pouze kód chybného přeposlání na špatné depo. Protože do 17. hodiny nedorazilo ani zboží, ani žádná informace, telefonoval jsem na dispečink GLS. Omlouvali se za problémy a řekli mi, že zboží se bude doručovat znovu následující den, a že mám čekat od 8. do 17. hodiny. Protože jsem si nemohl dovolit druhý den volna poprosil jsem o doručení po ranní směně (po 15. hodině) a bylo mi to přislíbeno. Toto jsem si pojistil ještě emailem a taky na email mi přišla kladná odpověď. Druhý den jsem přišel z práce a ve schránce jsem měl oznámení od řidiče GLS, že u mne byl v 10:30, a že mám volat a domluvit se na dalším termínu. Když jsem mu zavolal a poprosil ho, aby se vrátil (byl cca 10km daleko),sdělil mi, že ani náhodou, že toho má ještě moc. Navrhoval opakované doručení po víkendu, nebo že si mám dojet na jejich 40km vzdálené depo. Musel jsem tedy volat zase na dispečink GLS, tam mi bylo řečeno, že promluví s řidičem a dají mi vědět. Po chvíli řidič zavolal,že pneumatiky sice doveze, ale že mu mám jet naproti. Toto jsem samozřejmě odmítl. Nakonec pneumatiky na mou adresu dovezl, ale moc příjemně se netvářil.