Součástí dodávky nejsou stojany, přitom na obrázku jsou zobrazeny.

Skvělá spolupráce, ochota pomoct, profesionálně poradit. Výborný zákaznický servis.

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• Bleskově dodáno hned druhý den

• komunikace
    • ceny

Všechno v pohodě

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Super cena a rychlost dodání objednaného zboží.
    Popis nabídky se shoduje s dodaným produktem.

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

• Pozdní sdělení o nedosažitelnosti zboží, bez návrhu alternativního produktu.
    • V nabídce se obchod tváří, že je objednávka akceptována a zboží je na skladě.

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Velmi se omlouváme za špatně uvedenou dostupnost u produktu a nemožnost nabídnutí alternativního zboží, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• Přesto, že obchod uváděl, že zboží je skladem, nakonec se ukázalo,
    že ho na skladě vůbec nemají a sami moji objednávku stornovali.

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Velmi se omlouváme za špatně uvedenou dostupnost u produktu. Produkt skutečně nebyl skladem a proto jsme museli objednávku stornovat, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• pomalá distribuce, nabízení vyprodaného, zlevněného? zboží

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Omlouváme se za špatnou dostupnost u některých produktů, která byla způsobena naším systémem, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• Nabízejí něco co nemají skladem a ani už nedokážou sehnat

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Velmi se omlouváme za špatně uvedenou dostupnost u produktu, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• Rychlé doručení
    • Skvělá kvalita zboží
    • Trochu slabší komunikace (žádný email/SMS o tom, že zboží bylo předáno dopravci a tudíž jsem nevěděla, v jakém stavu objednávka je)

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Zároveň děkujeme za Váš podnět ke zlepšení námi nabízených služeb. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• zboží dorazilo v pořádku
    • 12-ti denní dodací lhůta u zboží skladem je přece jen dost

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Zároveň se omlouváme za delší dobu dodání. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• Vstřícnost

Obchod doporučuji

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Nabízejí zboží, které nejsou schopno dodat - soundbar Anker A3371311.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

• i přes komplikace s dodáním jsem byl o všem informován a naprosto bez problému balíček dle domluvy obdržel - díky!

Eshop průměrný :), zboží levné, ochota velká - mohu doporučit.

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Zboží jsem obdržel v termínu stanoveném dodavatelem. Nebyl žádný problém, produkt funguje bezvadně, jsem naprosto spokojen.

• Rychle dodanie

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

• Obchod s dobrými cenami a pěkným výběrem zboží.
    • Dodání objednaného zboží je rychlé a bezproblémové.
    • Komunikace ze strany obchodu dobrá.
    • Objednané zboží odpovídá mým požadavkům a co bylo objednáno, to bylo dodáno.

Obchod nabízí celou řadu dobrých produktů. Taktéž ceny jsou dobré a je z čeho vybírat. Komunikace obchodu a vyřízení objednávky je rychlé a bezproblémové. Dodané zboží odpovídá tomu, co bylo objednáno. Obchod mohu doporučit :)

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Rýchlosť jednanie, dobrá ponuka produktov a prístup k zákazníkovi.