• Dobré ceny, spoľahlivosť, prehľadnosť produktov, rýchle jednanie.

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• ochotny personal, dobre mi pomohli s vyberom

• pohoda

• dobrá komunikace
    • spolehlivost
    • příznivé ceny

bezproblémový nákup - doporučuji

• Široká ponuka
    • Ochota pomôcť s vyberom
    • Rýchle dodanie

Nakupujem tu uz dlhšie, vždy vsetko prebehlo bez problémov. Môžem odporučiť.

• Perfektní komunikace

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

• Dodatečně jsem objednala usměrňovač napětí k podvodnímu reproduktoru, zaplatila za dobírku při převzetí podvodního reproduktoru, bohužel usměrNovač nebyl přiložen. Urgovala jsem, do dnešního dne jsem však neobdržela :-(

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme.

Jak Vám bylo vysvětleno kolegy z expedice, přepěťová ochrana byla v balíku přiložena přímo u reproduktoru. Reproduktor je dodáván bez kabelu, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

Rychlost,ochota a vse srozumitelne!

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

• Specializovaný prodejce na celé audio
    • Rychlá dodávka
    • Rozumí tomu, co prodávají

Rychlost a komunikace.

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

• Velmi rychlé vyřízení objednávky...
    • Milé a nečekané telefonické potvrzení o odeslání...

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

• Telefonické potvrzení vyřízení objednávky a sdělení, kdy přijde.

Rychlé vyřízení s telefonickou zpětnou vazbou, rychlé dodání zboží.

• Obchod zcela OK ,rychlé odeslání
    • Zvolil jsem dopravu GLS -nakonec jsem musel osobně zajet na parcelshop,zatím znám jen jednu ještě horší přepravní firmu...

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Komplikace vzniklé s přepravní společností nás mrzí. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fajn-zvuk.cz.

• Snadná objednávka.
    • Dobrý výběr i cena.
    • Dobře zabalené zboží.

Kdyby obchod zboží kvalitně nezabalil, bylo by poškozené dopravcem.

• Rychlá dodávka, vstřícné jednání
    • přehledný eshop
    • zajímavý sortiment na jednom místě

výborná komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

• Skvělé jednání a profesionální přístup.

Reakce obchodu Fajn-zvuk.cz

Výborná komunikace, okamžitý návrh řešení při nedostupnosti zboží.
    Velká spokojenost.