Objednal jsem zboží 21.06.2023, a ještě jsem ho nedostal a je to 28.06.2023, 2 krát jsem jim psal e-mailem, ze to zboží jsem nedostal, a voní mne psali, že to mají připraveno, jen čekají na dopravní společnost, tak už je to týden, abych to za týden ne zabral dopravce? Je mi to divné. A zboží ještě nemám, to mne mrzí!!!

Reakce obchodu Fadee

Omlouvám se za komplikace spojené s expedicí, důvodem byla lidská chyba, kvůli které se nám objednávka jevila jako odeslaná, a tudíž jsme ji hledali u dopravce.
    Za tuto nepříjemnost se ještě jednou omlouvám a posílám Vám poukaz na další nákup na Váš email.

Michael, Fadee.cz

Zbozi jsem objednaval 27.11. Jako darek a do dnes mi nebylo doruceno ani mi nesla zadna informace . Pokousel jsem se dovolat, ale nikdo mi to tam nezvedl ! Prosim o okamzitou napravu !

Reakce obchodu Fadee

za delší doručovací lhůtu během vánočního shonu se Vám hluboce omlouváme. Věřte, že i přes nadměrné množství objednávek jsme se ze všech sil snažili udělat maximum, aby Vaše objednávka byla odeslána, co nejrychleji. Standardně se nám daří zásilky doručovat během 1-3 dnů.

• Přispěl mi balíček rozbitej
    • A bílo to jen 3 odznaky na tričko
  • Zboží nedorazilo ani po 10 dnech od objednání. Nikde žádná zpráva ani omluva. A to jsem se snažil už ozvat a reklamovat to. K dovršení všeho dnes přišel dotaz ,,jak jsem spokojený z dodávkou? " myslím tím tu, která stále nedorazila. takže NE NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Fadee

během vánočních svátků jsme byli doma u svých rodin. Z tohoto důvodu veškeré objednávky přijaté 22.12. po 09:00 budou vyřízeny v prvním týdnu nového roku 2022. Vaši objednávku tak budeme v blízké době vyřizovat.

Tuto informaci jste mohl nalézt v informační liště přímo na našich stránkách.

Antonín Dulava, Fadee.cz

• Recenze byla smazána kvůli vulgárnímu obsahu.

Jedno vyprání a potisk je skoro pryč. Kvalitní

Reakce obchodu Fadee

hluboce se Vám omlouváme, neboť se jedná o naši chybu (konkrétně o zaslání vadného kusu trička). Jsme jen lidi
    a bohužel i takové věci se občas stanou.

Obratem nás prosím kontaktujte na email [email protected]. Věřím, že tuto nepříjemnou situaci úspěšně vyřešíme a vy budete nakonec s naším obchodem spokojená.

Antonín Dulava, Fadee.cz

• Stručně,za hodně peněz málo muziky.

Reakce obchodu Fadee

velice nás mrzí Vaše vnímání našich Mystery Boxů, které jsou mezi našimi zákazníky velice oblíbené.
    Rád bych Vás ale ujistil, že jste z Mystery Boxu Minecraft - Gold obdržel přesně to, co jste objednal, tedy 3 předměty (+bonusový předmět).

Ve Vámi objednaném Mystery Boxu Minecraft - Gold se nacházela podložka pod myš (v hodnotě od 349 Kč), hrnek (v hodnotě 249-279 Kč) a sada 3 placek (v hodnotě 105 Kč).
    Dohromady to jsou tedy 3 předměty v hodnotě přesahující prodejní cenu Mystery Boxu (tj. 599 Kč).

Veškeré informace ohledně Mystery Boxu jste se mohl dočíst přímo v detailním popisu produktu. Mohl jste se tak dočíst, jaký obsah v Boxu očekávat, nebo jaká je třeba šance na různé typy předmětů.

Antonín Dulava, Fadee.cz

• Taška se po týdnu rozrthla

Reakce obchodu Fadee

moc nás mrzí Vaše zkušenost s naším obchodem a rádi bychom Vám nabídli možnost výměny za nový kus, popřípadě vrácení peněz.

Batoh detailně zdokumentujte a neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, která s Vámi celou situaci vyřeší.
    Věříme, že na závěr budete spokojený.

Antonín Dulava, Fadee.cz

místo factory new karambit assimov ellite class mi přišel BS

Tak málo věcí za takovou cenu jsem opravdu nečekal. Až si někdo bude chtít pořídit mystery box, tak to radši vsaďte na tipáči, tam z toho aspoň něco budete mít.

Reakce obchodu Fadee

velice nás mrzí Vaše negativní recenze na velmi oblíbené Mystery Boxy.
    Mohu Vás ujistit, že z boxů vždy obdržíte přesný počet předmětů, který je přímo u produktu napsaný (většinou přihazujeme i nějaký předmět navíc).

Ve Vámi objednaném Mystery Boxu League of Legends - Platinum se nacházela mikina (v hodnotě od 759 Kč), tričko / podložka pod myš / taška přes rameno nebo pouzdro, hrnek / vak na záda / čepice nebo peněženka a 4. předmět - sada 3 placek / klíčenka / přívěsek / podtácek.
    Dohromady to jsou tedy 4 předměty v hodnotě značně přesahující prodejní cenu Mystery Boxu (tj. 999 Kč).

V případě obdržení neúplného Mystery Boxu, se ihned obraťte na naší zákaznickou podporu, která s Vámi celý problém vyřeší.

Antonín Dulava, Fadee.cz

• Věci byli zašpiněné a jelikož se jednalo o dárek nebylo to zrovna ideální. Dalo se to sice vyprat ale i tak si myslím, že by k tomuto nemělo docházet.

Reakce obchodu Fadee

moc nás mrzí Vaše zkušenost s nákupem na našem e-shopu.
    Mohu Vás ujistit, že se jedná se opravdu o výjimečný případ, a že Vámi zmíněná "špína" je pouze malým zbytkem impregnace, který bohužel na textilu zůstal.

Jsem přesvědčen, že při vyprání se potisk hezky zataví a stopy po impregnaci zcela zmizí.
    Zákazníkům zasíláme oblečení čisté a nepomačkané, navíc přikládáme k balení speciální kartičku s návodem a výzvou k vyprání.

Antonín Dulava, Fadee.cz

• Naprostý odpad ze skladu = jen přebytečné věci, které by si nikdo nekoupil
    • Kupon 100KČ na tričko do konce tohoto roku...... WOW

Nikdy si už od nich nic nekoupím. Čekal jsem aspoň nějaké zajímavé věci, spoléhal jsem na tričko aspoň, místo toho bylo tričko světle zelené až k zblití, kterým bych udělal radost leda tak barvoslepému. Velice tématické k R6.... lituji svých peněz... HODNĚ

Zboží dorazilo za 14 dní jen místo trička přišla mikina. Ale protože je týden do Vánoc, nechceme už riskovat výměnu a pod stromeček dostane to co dorazilo. Na základě této zkušenosti obchod nedoporučuji.

• Objednal jsem jeden hrnek, údajně skladem, před čtrnácti dny. Doteď nedorazil.

Reakce obchodu Fadee

Velice nás mrzí, že jste na svou objednávky čekal tak dlouho.
    Mohu Vás však ujistit, že Vaši objednávku jsme poctivě vyřídili hned druhý den od obdržení objednávky.
    Problém nastal ze strany dopravce.
    Zásilka se dle trasování poměrně dlouho doručovala z depa dopravce a to bohužel ovlivnit nemůžeme.
    Během aktuální doby jsou téměř všichni dopravci extrémně vytížení...
    Děkujeme za reakci a pochopení pro dopravce, Antonín, Fadee.cz

• Fake/neoficiální figurky někde z Číny

Reakce obchodu Fadee

hluboce nás mrzí vaše zkušenost s naším e-shopem. U dodavatele prověříme originalitu figurek.
    Na rozbalené figurky se vztahuje možnost odstoupit od kupní smlouvy do 30 dní, kterou můžete využít.
    Kontaktujte nás na emailu [email protected], kde můžeme celou věc probrat a dořešit.
    Věříme, že se nakonec vše v pořádku vyřeší a vy budete spokojený.

Děkujeme.

• Trvá strašně dlouho než to doručí. Píčovina

Reakce obchodu Fadee

hluboce se omlouváme za komplikace, ale dávali jsme na e-shop a na sociální sítě informace za prodloužený čas expedice kvůli eventu.
    Jestli se jedná o Mystery Boxy, tak u těch je nastavená doba expedice delší.
    Kontaktujte nás prosím na email [email protected], kde můžeme celou situaci vyřešit.
    Děkujeme.

• Objednal jsem si nůž a přišel mne jinej než jsem si objednal. Tohle se stává a omluvili se ale poslali nůž až za tejden :(

Reakce obchodu Fadee

ještě jednou se omlouváme za celý problém, který vznikl naší chybou.
    Ke správnému noži posíláme dárek jako kompenzaci za čekání a za Vaši trpělivost.

S přáním hezkého dne,
    Filip Holuša

Objednávka bola 16.12.2018 dnes je 27.12.2018 stále mi tovar neprišiel!!

• Rychle dodání
    • Nůž butterfly po 1 dni se začal sekat