• Nedoručí včas , ani po telefonickém rozhovoru a ujištění, že to odejde včas, se tak nestane.

Dvakrat jsem objednal zboží, po první objednávce přišlo, později cca 4 den, ale šlo to. Podruhé u zboží , ktere mělo být skladem nepřišlo do pěti dnů, ani po telefonickem upozornění. Pracovník obchodu, ikdyz slibil, ze odejde v den upozornení, ze je jiz vse naskladeno/ 4 den po objednání/, se tak nestalo a ani nenapsal, ci jinak nedal vedet , ze zbozi zase neodeslo. Naprosto spatné chovani pracovnika obchodu. S timto obchodem, pro jeho spatne dorucovaní objednaneho zbozi a velmi spatnou komunikaci s pracovníkem, jiz obdchodovat nebudu, Zatim nejhorsi obchod, se kterym jsem kdy obchodoval.

Dobrý den pane Světlík,

děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Kolegové se vždy snaží pracovat na maximum a vyřizovat objednávky svědomitě v nejkratších možných termínech.
    Ve Vašem případě došlo k souhře několika systémových okolností, které zapříčinily opoždění expedice zboží.

Velice nás mrzí, že jste měl s naším obchodem takovouto negativní zkušenost.
    Naší prioritou je spokojený zákazník a na základě tohoto poznatku budeme dál pracovat na zkvalitnění našich služeb.

S pozdravem,

David Elis, Manažer prodeje
    [email protected]

• Hlavní slabinou jsou jejich zaměstnanci. Špatně připravili objednávku, kterou jsme si jeli vyzvednout, bohužel byla špatně pochystaná. Do telefonu z jejich strany místo omluvy a nabídky řešení jen arogance a nezájem. Nikoho nezajímá čas a ostatní náklady spojené s osobní vyzvedávkou. Prej: "Si přijeďte a my vám chybějící doplníme", omluva nula.. Můj známý má podobnou zkušenost.

Sortiment mají zajímavý. Určitě dejte pozor na konkrétní položky, zejména na věci a komponenty související s objednávkou, může se stát, že nebude kompletní..

Reakce obchodu Fachshop

děkujeme za Vaše hodnocení, i když je negativní.
    Chápeme, že odráží Vaši zkušenost s konkrétním našim zaměstnancem.
    Tímto se za jeho jednání omlouváme. Vaše zkušenost se vymyká firemním standardům v přístupu k zákazníkovi.

Je to pro nás velkým poučením a upozorněním.
    Pokud budete mít další podněty, můžete kontaktovat přímo manažera prodeje.
    Kontakt na něj najdete v tomto odkazu - http://www.igm.cz/kontakty

Přejeme pěkný den.

• No nic.

No nic.

Vypněte si automat, po osobní návštěvě zatím nic nemám.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• neochota

nemá smysl

Reakce obchodu Fachshop

Děkujeme za Vaše hodnocení. Je pro nás důležité odstraňovat nedostatky a stále na sobě pracovat.
    Proto Vás chceme požádat o zaslání podrobností ke zkušenosti s nákupem na e-mail: [email protected]

Věříme, že při dalším nákupu bude vše v pořádku.
    IGM Fachshop

Zboží bylo sice zabaleno dobře,ale pravděpodobně ve výrobě byl poničen lak na výrobku a následně lajdácky přetřen hrubě štětcem. Byl to dárek ke kulatinám a tak mě velmi zklamal vzhled - oprava.

Reakce obchodu Fachshop

Velice nás mrzí, že se k Vám dostal nástroj s opravovaným povrchem, zvlášť tím, že jste to měl jako dárek.
    Je pravda, že každý nástroj dodaný výrobcem neprocházíme. Pokud by jste nás po zjištění uvedené zkutečnosti kontaktoval, hned by jsme Vám nástroj vyměnili.
    Tato zkušenost je i pro nás poučení a budeme dbát na lepší kontrolu při příjmu zboží.

Děkujeme za recenzi.
    IGM Fachshop

• nenabízí nic,co by se nedalo koupit jinde

běžný obchod,určitě nenadchne

• objednal jsem vyobrazené zboží,které jsem potřeboval,ale od ojednacím číslem mají úplně jiné zboží
    • bordel na vebu

ověřit po telefonu co vlastně mají na venu

Reakce obchodu Fachshop

Dostupnost zboží (skladem) je vždy uvedeno k aktuálnímu stavu. Než se zpracují příchozí objednávky, může se stav změnit. Naši operátoři Vás neprodleně telefonicky informují a termínu dodání pokud k takové situaci dojde. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Obrázky na webu jsou pouze ilustrační.

Děkujeme za Váši recenzi a mrzní nás, že jste z nákupu u nás získal negativní zkušenost.
    IGM Fachshop

• Objednané zboží neměli na skladě.Dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu Fachshop

Většinu položek uvedených na našem eshopu držíme standardně skladem, nekteré položky, ty u kterých není tak velká prodejnost, objednáváme až na základě zájmu zákazníka a zde je samozřejmě dodací lhůta delší, nicméně jen výjimečně více jak 2-3 týdny.
    V případě, že si zákazník objedná zboží, které není ihned k dispozici, je kontaktován a informován ohledně aktuálního termínu dodání.

IGM Fachshop

• Dobrá komunikace - obchodník obratem informoval o změně dodací lhůty.
    • Přesto, že na webových stránkách obchodu bylo zboží uvedeno "skladem", dodací lhůta by byla více jak dva měsíce.

Nevím - byl to první nákup.

Reakce obchodu Fachshop

bohužel jste zde neuvedl informaci, o jakou položku se jedná, tak nemohu konkrétně reagovat. S největší pravděpodobností jste objednal položku, která byla prodána jinému zákazníkovi v době než se zpracovala a vyřídila Vaše objednávka z e-shopu. Pokud je zboží skladem, platí toto v danou chvíli na konkrétní produkt, během objednání a zpracování se tento stav může změnit.

Ondřej Dušek

• Zjištění zda je položka skladem.
    • Nedotažený způsob vyhledávání položek, předpokládala bych úplné vyhledání zboží při zadání celého objednacího čísla. Využívám eshopy často ale Váš je pro mě odrazující. Zdluhavé vyhledávání s velkou možností chybného objednání.

Firma a produkty skvělé ale eshop nevyhovující.

Reakce obchodu Fachshop

způsob vyhledávání je založen na systému řazení produktů do skupin dle typů. Výrobky stejného typu, které se liší pouze rozměrem (vrtáky, stopkové frézy), vyhledávač najde jako skupinu a pak se musí ručně dohledat v seznamu přesný typ. Chápeme, že toto řešení není nejrychlejší a budeme se snažit ho do budoucna zlepšit.

Ondřej Dušek

• Emailem by byla sdělena dodací lhůta 30 dní - i když je deklarováno zboží skladem. Dnes je možno u zboží na eshopu číst doba dodání 1-2 týdny, ale reál je 4 týdny = lživéúdaje

Reakce obchodu Fachshop

bohužel jste zde neuvedl informaci o jakou položku se jedná tak nemohu konkrétně reagovat. S největší pravděpodobností jste objednal položku, která byla prodána jinému zákazníkovi v době než se zpracovala a vyřídila Vaše objednávka z e-shopu. Pokud je zboží skladem, platí toto v danou chvíli na konkrétní produkt, během objednání a zpracování se tento stav může změnit.
    Co se týká termínu dodání, tak v době vánočních svátků mohou být některé termíny dodání posunuty, snažíme se však vždy o maximální informovanost zákazníků, proto jste byl také i Vy včas informován.

Marcel Rolinec

• komunikace

nedoporučuji

Reakce obchodu Fachshop

Velice nás mrzí, že zde neuvádíte více informací o tom kde přesně naše komunikace s Vámi vázla, navíc vystupujete jako anonymní zákazník, takže nemůžeme reagovat.