• obuv dorazila poškozená.

Dárek k narozeninám nedorazil...

Reakce obchodu Fachman.shop

velice nás mrzí Vaše nemilá zkušenost a chápeme, že když se jedná o dárek k narozeninám, je to ještě nepříjemnější. Bohužel na našem eshopu probíhaly technické úpravy a mohlo se stát, že se některé zásilky pozdržely. Toto samozřejmě není omluva.
    Dle Vaší poznámky v objednávce byl požadavek doručení balíčku do 13.5.2022. Dopravce hlásí, že byla zásilka připravena k vyzvednutí 12.5.2022. Zásilka tedy stihla dorazit dle požadavku a proto pevně věříme, že narozeninový dárek udělá radost.

Děkujeme za pochopení,

Tým Fachman

Bílé zboží přišlo špinavé, skutečné rozměry zboží se neslučují s tabulkou velikostí, kterou prodejce k výběru zboží poskytuje!!!

• Poslali jine zbozi, nez byla objednavka i faktura. Co meli to dali bez komentu, neresili u meho problemu velikost.
  • I když jsem si vybrala na e-shopu podle dostupnosti na prodejně, tak mi nebyli schopni zboží připravit. Proto jsem objednávku zrušila, když mi vyhověl jiný obchod.

• není
    • Dodal jiné zboží než jsem objednal a zaplatil

• Poměrně široký sortiment a nepřemrštěné ceny.
    • Zakoupil jsem 26.2.20 bezpečnostní přilbu. Součástí balení není pásek pod bradu. Následujícího dne jsem odeslal e-mail na firemní adresu prodejny Počernice se žádostí o dokoupení pásku, který je v doprovodném letáku uveden jako jeden z náhradních dílů. Přilba bez pásku pod bradu padá z hlavy a neplní tak svou funkci. Ani po týdnu prodejna na žádost nereaguje.

Nemalá část nabídky není skladem a dodací lhůta je několik dní.

• chaos

Zboží jsem si řádně objednala na eshopu, nicméně za 4 dny volali, že zboží není skladem (při mé objednávce zboží skladem bylo!). Mou objednávku stornovali a vrátili peníze...aspoň že tak.

• Zboží vracíme a přestože mají na stránkách formulář pro takový případ, po jeho vyplnění a odeslání s námi nikdo nekomunikuje.

Reakce obchodu Fachman.shop

děkujeme za recenzi. Někde v systému se stala chyba a žádost nám bohužel nepřišla. Potíž jsem předala kolegům na IT a ještě Vám zavolám, abychom vše dořešili.

Za celý tým FACHMAN děkuji a přeji pěkný den

• zboží nebylo přímo OK. rukavice měli asi půl centimetr díru ve švu

Reakce obchodu Fachman.shop

velmi se omlouváme za komplikace. Rukavice Vám samozřejmě vyměníme. Zavolám Vám, abychom se domluvili na podrobnostech.

Za celý tým FACHMAN děkuji a přeji pěkný den.

Objednal jsem si zateplené kalhoty na skutra a přišly mi montérky takže tady už nikdy nic nekoupim

Reakce obchodu Fachman.shop

chtěla bych se zeptat, kde jste se dozvěděl, že tyto kalhoty jsou zateplené a ještě k tomu na skútr. To by samozřejmě byla chyba, ale u produktu nevidím žádnou zavádějící informaci. :(

Moc nás mrzí, že nejste se svou objednávkou spokojen. Vaše odpověď nám pomůže se zlepšováním našich služeb, proto bychom byli velmi rádi za zpětnou vazbu.

Za celým FACHMAN tým děkuji a přeji pěkný den.

není objednané zboží (prac.rukavice)A DLOUHO ČEKÁM

• Pěkný materiál, objednávka vyřízena rychle
    • Nereagují na podnět k vrácení nepadnoucího zboží

Reakce obchodu Fachman.shop

velmi se omlouváme, bohužel podnět k vrácení nám v e-mailech spadnul do spamu, tudíž jsme o něm nevěděli. :(

Děkujeme za Vaše hodnocení, pomohlo nám posunout se k co nejlepším službám, které se snažíme zákazníkům poskytovat.

Za celý tým FACHMAN děkuji a přeji pěkný den :)

• Na webu mají zboží skladem, ale ve skutečnosti není. Většina objednaného zboží nebyla k dispozici.

Reakce obchodu Fachman.shop

velmi se omlouváme za způsobené komplikace. Bohužel u nás došlo ke skladové chybě, která toto způsobila.

Děkujeme za Vaše hodnocení, které nám pomáhá se dál rozvíjet a pracovat na zlepšování našich služeb.

Za celý tým FACHMAN děkuji a přeji pěkný den :)

Zboží jsem sice dostal ale v jiné barevné kombinaci i velikosti.

Reakce obchodu Fachman.shop

velmi se omlouváme za způsobené komplikace. Takové chyby se nám stávají opravdu vzácně a my se budeme snažit, aby se nám nestávali vůbec.

Děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si Vašeho času, který jste mu věnoval a pomohl nám tak zlepšovat se.