Úplně na hovno.. půlka věci chyběla v objednávce a navíc dron nefungoval.. takže nedoporučuji nakupovat od nich.. musel jsem odstoupit od smlouvy..

• Je daleko

Zbozi mi prislo jde o telefon ale po vic jak tydnu se vypnul a vubec neraguje nejde zapnout

Reakce obchodu Ezam.cz

Vzniklá situace nás mrzí. Máte možnost produkt vrátit bez udání důvodu do 30 dnů od zakoupení.
    Všechny informace k reklamaci najdete zde: www.ezam.cz/informace/5-reklamace

• Zboží je nefunkční

Reakce obchodu Ezam.cz

Vzniklá situace nás mrzí. Máte možnost produkt vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od zakoupení, neobdrželi jsme od Vás žádnou reklamaci ať už telefonicky či e-mailem.
    Všechny informace k reklamaci najdete zde: www.ezam.cz/informace/5-reklamace
    Děkujeme, Tým Ezam.cz

Objednávku jsem zrušil z důvodu nečinnosti obchodu. Vyřízení objednávky trvalo moc dlouho.

Reakce obchodu Ezam.cz

vyřízení objednávky netrvalo dlouho, bohužel byla jen špatně zvolena možnost osobního odběru u nás na pobočce v Přerově, kdy si zákazník přál vyzvednout zboží ale v jiném městě, kde pobočku nemáme. Poté zákazník svou objednávku zrušil.

Po 2min.pristroj nefunkcni,skoda penez-cinsky smejd

Reakce obchodu Ezam.cz

vzniklá situace náš velice mrzí. Bohužel z Vaší recenze není možné identifikovat konkrétní objednávku a reagovat. Kontaktujte naše reklamační oddělení - zboží můžete vrátit, pokud vám nevyhovuje. Z naší strany bude vrácena částka za objednávku + pokud produkt neodpovídá stavu, tak můžeme i na naše náklady zajistit svoz reklamace. Všechny informace k reklamaci najdete zde: www.ezam.cz/informace/5-reklamace
    Děkujeme, Tým Ezam.cz

• Zboží nebylo v původní krabici jen volen vložené do igelitu. Navíc po půlhodine přestalo fungovat.

Reakce obchodu Ezam.cz

vzniklá situace nás mrzí.
    Máte možnost produkt vrátit bez udání důvodů do 14 dnů nebo reklamovat nejméně 12 měsíců po zakoupení. Zajišťujeme také svozy reklamací zdarma od zákazníka.
    Děkujeme, Ezam.cz tým

• Zasláno jiné zboží v krabici od objednaného zboží

Zasláno jiné zboží, ještě k tomu použité, ačkoliv podle specifikace mělo být pouze rozbalené. Jiné zboží bylo v krabici s manuálem a fakturou na objednané zboží, což mi přijde podvodné.

Reakce obchodu Ezam.cz

vzniklá situace nás mrzí.
    Děkujeme, Ezam.cz tým

Zboží mě ještě nedorazilo

• Přišel mi opravdu hodně odepsaný výrobek

Dobrý den Vážení, nemohu vás nikterak posoudit, mám v řízení reklamaci, došel mi vadný 'tablet

Bylo napsano “plne funkcni”, zatim musim vratit! Protoze, pro mne je problem, kdy nemuzu pocitac vypnout!

Něco takového bych se neodvážil prodávat

Reakce obchodu Ezam.cz

vzniklá situace nás mrzí. Přidáváme ke každému produktu jeho reálné fotografie a stav.
    Ezam.cz tým

Bez informace proč. Jsem sklamaná prístupem.

Reakce obchodu Ezam.cz

z vaší reakce není jasné, o jakou informaci jste žádala a nemůžeme tudíž určit, kde se stala chyba.

Ezam.cz tým

popis výrobku neodpovídal skutečnosti. Výrobek popisován jako nový , po tel hovoru sděleno ,že je repasovaný, byla poskytnuta sleva, avšak výrobek nebyl ani repasovaný ,uvnitř zaprášený ,že na něj nebylo ani šahnuto , inkousty téměř prázdné, je mi záhadou jak je možné takovýto výrobek nabídnout k prodeji v e schopu

Reakce obchodu Ezam.cz

vzniklá situace nás mrzí a omlouváme se za ni - všechny produkty z naší nabídky procházejí kontrolou po přijetí od dodavatele, ale samozřejmě může dojít k chybě.

Ezam.cz tým

• Staré opotřebené zboží hodně používané při druhé výměně Ultratenká QI Powerbanka 20.000 mAh - Černá má problém nabýt jeden telefon od této firmy bych si už nic nekoupil. J.H.

Reakce obchodu Ezam.cz

vzniklá situace nás mrzí a omlouváme se za ni - zboží je samozřejmě možné reklamovat nejméně 12 měsíců po zakoupení. Při opakované nespokojenosti vracíme peníze.

• Špatné balení produktu - kabelka pouze v strech fólii
    • Neochota řešit vrácení zboží pře ván. svátky - více než 14 dní