• nízké ceny

• Objednávku jsem měl možnost si vyzvednout necelou hodinku po objednání na e-shopu
  • Objednané zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu ezachranar.cz

8.12.2023 jste si objednala fonendoskop Prof Plus v modré barvě. Při objednání byla u tohoto produktu dostupnost 1 MĚSÍC ( což je 8.1.2023) . Chápeme, že lze přehlédnout dostupnost u produktu. V potvrzení objednávky Vám přišla informace o dostupnosti 1 MĚSÍC. Vaší recenzi považujeme za zcela neadekvátní. Můžeme nabídnout stejný typ fonendoskopu v jiné barvě.

ezachranar.cz

• Stetoskop dodán do dvou pracovních dnů, ovšem zjistila jsem, že se mu protáčí hadička pod hlavicí a tím pádem nelze měnit velikosti poslechových membrán. Zavolala jsem na zákaznickou linku, velice milá paní mi řekla, že jej mají přímo na skladě další a že není problém ho vyměnit. A opravdu, ve výdejním místě na Zličíně jsem ještě to odpoledne bez sebemenších problémů dostala nový, plně funkční. Zákaznický servis na jedničku s hvězdičkou, ezachranar.cz velmi doporučuji<3

Slušný obchod s perfektním přístupem k zákazníkovi.

• Komunikace a rychlost.

• rýchle doručenie
    • výborná kvalita

První obchod v tomto obchodě. Vše proběhlo bez problémů včetně dodání a komunikace. Takže bych doporučil i ostatním zákazníkům.

• rychlost, výborná komunikace

• rychlost vyřízení a dodání objenaného zboží

• rychlé vyřízení

Vše v pořádku, rychlé doručení.

• Rychlé vyřízení objednávky, zboží výborně zabalené ,vše OK

• bylo oznámeno že vše není na skladě a tím to skončilo. žádná další infop, žádné další možné alternativy

je to na nic

• rychle vyřešená dodávka - super

• vyřízeno obratem

Celá procedura trvala přesně týden. Z toho ÚDAJNĚ 5 DNŮ PŘEVOD PENĚZ Z ČR DO ČR, čemuž se mi nechce věřit. Na mnou nahraný vzkaz na záznamníku nikdo nereagoval, prý to vlastně ani jako záznamník neslouží!

Reakce obchodu ezachranar.cz

chápeme , že není možné splnit očekávání každého zákazníka. V případě Vaší objednávky vše proběhlo v souladu s našimi obchodními podmínkami. Ano, máme standard, že zboží odesíláme velmi rychle, nejlépe v den přijetí objednávky, ale občas se stane, že dodržíme podmínky uvedené na našich stránkách.

Celý proces trval 4 pracovní dny.

Pro objektivní shrnutí:

Přijatá objednávka 27.3. 2023 7:34
    28.9.2023 – státní svátek
    29.9.2023 – přijatá platba na účet společnosti Medsol (provozovatel eshopu) - 1 pracovní den
    30.9. den pracovního klidu
    1.10. den pracovního klidu
    2.10.2023 spárována platba a zboží připraveno k expedici + telefonický hovor od Vás - vysvětlení situace - 2 pracovní den
    3.10. 2023 objednávka převzatá dopravcem - 3 pracovní den
    4.10 2023 objednávka připravená k výdeji - 4 pracovní den

Hlasovou schránku mobilního telefonu, která byla omylem zapnutá jsme již vypnuli. Telefon je určen zákazníkům v pracovní době eshopu, záznamník hovoru nepoužíváme.

Omlouváme se pokud Vám celý proces připadal zdlouhavý.

ezachranar.cz

JEDNAJÍ slušně a mile, poradí, pomůžou

• Celkem dost dobrý výběr profi věcí do lékárničky, zaslání v pořádku, v tomto super.
    • Po více než měsíci z nich nemůžu vytáhnout fakturu pro firmu

Obchod proběhl v naprostém pořádku a k naší úplné spokojenosti. Velice oceňujeme špičkovou ochranu zboží po dobu přepravy. Tuto obchodní značku můžeme jen a jen doporučit.

Rychlost, spolehlivost