• nesprávný popis zboží

Dávejte si pozor na popis zboží.
    Prodejce zboží označuje nejednoznačně.

• 1. Na svých stránkách e-shop doslovně tvrdí "...většina nabízených produktů je běžně skladem. U zboží, které není na skladě je dodací lhůta 3 - 14 dní."
    • 2. Pak Vám přijde e-mail s textem "Dobrý den, velice se omlouváme, ale Vámi objednané zboží je vyprodané. Nové budeme naskladňovat až v říjnu."
    • 3. Jestli tedy dodrží své slovo, tak zboží dodají ve lhůtě 47 až 75 dní (podle toho, zda na začátku, či konci října.
    • 4. A to jsem chtěla obyčejné blinkry na Yamahu TW125, které jsou běžné a pasují na několik motorek.
    • 5. Z mého pohledu absolutní neschopnost a ostuda.
    • 6. Nezrušila jsem objednávku a jsem tak zvědavá, zda v říjnu blinkry doručí.

Komunikace obchodu a přehlednost stránek je Vám zcela k prdu, když zboží neobdržíte.

Reakce obchodu Extreme Bike

Je nám velice líto, že jsme Vám nebyli schopni vyjít vstříc. Bohužel blinkry stahujeme z prodeje a již je naskladňovat nebudeme. Skladem byl poslední pár, který byl bohužel poškozený, proto došlo k situaci s nedostupností položek. Musím Vás bohužel odkázat na jiného prodejce, který Vám bude schopen blikače dodat v přijatelně dlouhé lhůtě a za obdobnou cenu. S omluvou Extreme Bike.