• Naprosto kladné hodnocení, vstřícnost, ochota, příjemné jednání...

Celková spokojenost

cena a rychlé dodání

Dobré ceny

První nákup

Obchod uzavřen, vše proběhlo v pořádku.

Doporučené stránky od mého známého. Dnes zboží dorazilo, vypadá fajn. Lehce delší dodací lhůta než uvedeno na webu.

velký výběr, odborné posouzení objednávky, rychlé dodání, dobrá cena včetně dopravy - spokojenost

• Velice ochotný personál,vše,jako vždy ok

Chtělo by to aktualizovat nabídku eshopu. Vzhledem k podezřele nízké ceně pneu jsem očekával, že se zbožím bude problém. Druhý den po objednání jsem byl telefonicky kontaktován, že pneu mi již nejsou schopni dodat a nabídli mi podobnou alternativu nebo zrušení objednávky. Z mého pohledu férové jednání. Žádné čekání, žádné vymlouvání.

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Děkujeme za férovou recenzi, i když jsme nakonec objednávku neuzavřeli. V našem e-shopu je nyní okolo 100 tisíc položek a bohužel se může stát, že některý předčasně vyprodaný produkt, se ještě chvíli v nabídce ukazuje. Velké množství zboží dokážeme sehnat i po oficiálním vyprodání. V tomto případě to bohužel nevyšlo. Pracujeme na dalším vylepšení kontroly. Děkujeme za pochopení. Vaše Extrapneu.cz

Výborná komunikace s obchodem, doručeno dopravcem bez poškození dobře zabaleno. Doporučuji a děkuji. Petr Zatloukal Frýdek-Místek.

Nebylo skladem, bylo nutno cca týden čekat.

Dobrý výběr za dobré ceny, přezuto na počkání, doporučuji všem.

Rychlá a kvalitní služba a dodávka

• dobrá cena zboží
    • slušné jednání emailem i na prodejně
    • snadný nákup na eshopu i rychlé předání na prodejně
    • Zboží připraveno o pár dní později než jak slibovali v eshopu, což samo o sobě nevadí, ale mohli sami dát vědět a ne čekat na můj dotaz

Musím poděkovat - moje objednávka byla poněkud neobvyklá, tak obchod sám zavolal, ujistil se, že je objednávka tak, jak má být, a podal i další informace ohledně dodávky. Velmi mě to potěšilo a k takovému obchodu mám plnou důvěru. Díky!!!

• Byl uveden větší počet ks skladem a po objednání volali že není...

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Objednané zboží bylo bohužel předčasně vyprodáno. Vzhledem k vrcholící sezoně zimních pneumatik se situace skladů mění každou minutu. U pneumatik, které nemají ani jiní prodejci je nejlepší se předem informovat o aktuální dostupnosti. Vzhledem k tomu, že se jednalo o protektory pneumatik Vraník, není vhodná alternativa. Pro zimní sezónu doporučujeme s nákupem zimních pneumatik neotálet a ideálně objednávat alespoň 1 měsíc před povinností zimní výbavy. Vyhnete se tak čekání na zboží a rychlým výprodejům zboží. Děkujeme. Extrapneu.cz

Mely ty, ktere jsme chteli. To je plus. Jinak trochu obavy - platba prikazem. Cekalo se nez prijde fa s udaji pro platbu. Nasledne neprislo zadne potvrzeni, ze platba dosla, prestoze vsude upozornuji, ze dodaci lhuta zacina bezet az v okamziku pripsani penez na ucet. Takze pri pozdni dodavce vlastne vzdy mohou tvrdit, ze penize prisly pozdeji ... :-/

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Děkujeme za kladnou recenzi a velmi si toho vážíme. Co se týče informací o procesu plateb příkazem, fungujeme na jednoduchém principu, kdy fakturu odesíláme až po 100% ověření dostupnosti zboží. Tím se vyhýbáme případným dodatečným rušením fakturovaných objednávek. Zvlášť v dnešní době, kdy mnoho dodavatelů zdražuje nebo nemá dostatek zboží, je to nutné. Vše ostatní probíhá na přímé bázi. Platby jsou kontrolovány několikrát denně, a pokud nepřijde úhrada do 7 dnů, což je splatnost internetových objednávek, zákazníka kontaktujeme. Mnoho zákazníků náš jednoduchý systém chválí. Vše je založeno na důvěryhodnosti, kterou jsme si za více než 15 let vybudovali. Vaše Extrapneu.cz

• Zajímavá cena
    • Dobrá cena dopravy

S nákupem jsem byl spokojen, i s odpovědí na dotaz na zboží.

• napsali a zavolali, že vybrané disky nejsou vhodné pro mé auto
    • skvělá komunikace
    • doporučily vhodnější produkty

Doporučuji, skvělý přístup, který se v ČR nevidí.

Použití internetového obchodu je bezesporu velká výhoda, kterou můžeme využít z příjemného prostředí domova 24 hodin denně. A pak tu jde o velkou úsporu času, o to, že se můžeme v klidu a pohodlí rozhodovat libovolně dlouho o koupi toho kterého druhu zboží, můžeme porovnat cenu zboží v různých internetových obchodech a vybrat si ten, který bude mít pro nás ty nejpřívětivější podmínky.