• Cena tedy pokud se dočkáte zboží
    • Mají napsané skladem 3-5dnu za dva dny napíšou že zjišťují u dodavatele a za další 2 dny zruší objednávku. Po třetí už jsem to nezkoušel a raději koupil jinde....

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, Vaše objednávka je zdokumentována jinak.
    30. 10. 2023 jste objednal produkt s dostupností na dotaz, kdy Vám vyskočilo upozornění, že je lepší se předem informovat o dostupnosti.
    Vy jste ale objednávku přesto dokončil.
    31. 10. 2023, tj. během 24h, jste obdržel následující email:
    je nám líto, ale disky, které jste si objednal (s dostupností na dotaz), nejsou už k dispozici.
    Objednávku jsme nuceni stornovat.
    Je-li to možné, vyberte si z naší nabídky jiné produkty.
    Děkujeme za pochopení.

Je možné, že jste si náš obchod spletl s jiným, kde jste také zkoušel objednat disky, které mají špatnou dostupnost.

Extrapneu.cz

• Byl uveden větší počet ks skladem a po objednání volali že není...

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Objednané zboží bylo bohužel předčasně vyprodáno. Vzhledem k vrcholící sezoně zimních pneumatik se situace skladů mění každou minutu. U pneumatik, které nemají ani jiní prodejci je nejlepší se předem informovat o aktuální dostupnosti. Vzhledem k tomu, že se jednalo o protektory pneumatik Vraník, není vhodná alternativa. Pro zimní sezónu doporučujeme s nákupem zimních pneumatik neotálet a ideálně objednávat alespoň 1 měsíc před povinností zimní výbavy. Vyhnete se tak čekání na zboží a rychlým výprodejům zboží. Děkujeme. Extrapneu.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod má v nabídce i zboží, které nemá a nebude mít skladem - jeho výroba už byla ukončena před dlouhou dobou :-(.

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, uvedené zboží bylo ještě před krátkou dobou dostupné a vyrábělo se souběžně s novým modelem. U zboží byla rovněž uvedena dostupnost "NA DOTAZ", což znamená, že produkt už nemusí být dostupný a je dobré se před objednávkou dotázat na aktuální dostupnost.. Extrapneu.cz

Hrůza a děs, tečka!!!

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Dobrý den, u této objednávky alu disků výrobce bohužel přidělil špatné příslušenství (matice, vymezovací kroužky), proto by byla zásilka pozdržena o pouhé 3 pracovní dny (v plné sezóně). Za chyby třetích stran nemůžeme nést odpovědnost. I přesto se vždy maximálně snažíme o co nejrychlejší vyřešení. U této objednávky jsme navíc hned v počátku zákazníka upozornili na nevhodně vybrané zboží a nabídli mu homologovaný produkt, se kterým souhlasil. Extrapneu.cz

Zboží jsem objednal 21.10. 2019. Požadovaný termín 29. - 1.11.2019 nebyl dodržen, což mi zkomplikovalo situaci a pokud zboží nebude dodáno do 5.11.2019, tak budu nucen objednávku zrušit.

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Zboží dle dodatečné dohody mělo být doručeno 5. 11., což odpovídá a je doručováno. Je třeba připomenout, že u objednaného produktu šetříte stovky Kč oproti konkurenčním nabídkám, kde v této době plné sezóny také dochází ke zpožďování. Extrapneu.cz

Do soucasne doby se nikdo neozval.pricemz mi volal nekdo z obchodu a dodani zbozi potvrdil...
    Strasne....bez komunikace a snahy se alespon omluvit

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, vyřízení objednávky proběhlo standardně, pouze s menším zpožděním vzhledem k vrcholící sezóně. U zákazníků, kteří na dodání spěchají a oznámí nám to např. v poznámce objednávky nebo telefonicky, se snažíme ještě o rychlejší doručení. Extrapneu.cz

• Byla ni stornovana objednavka. Objednavala jsem letni pneu, ktere bylo popsane jako skladem a pak mi prisel email, ze je predcasne vyprodano a bylo hotovo.

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, bohužel produkt byl vyprodán za uvedenou cenu, jak jsme Vás včas informovali. Je nám to líto, ale jedná se o situaci, která může nastat a máme uvedeno i v obchodních podmínkách. Extrapneu.cz

Čekám již více než týden po zaplacení faktury na objednané zboží. Přitom mi jasně při telefonickém rozhovoru (dotazu) bylo sděleno, že faktura se zákazníkům vystavuje až po naskladnění zboží. Bohužel to teď vypadá tak, že obchod vystavil fakturu, kterou si nechal zaplatit zákazníkem a teprve teď začal se sháněním pneu u svých dodavatelů!!

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Dobrý den, fakturace probíhá až po zajištění zboží u dodavatelů. V tomto případě měl dodavatel bohužel chybný údaj v databázi a oznámil ho s několikadenním zpožděním. Této situaci bohužel nešlo předejít. Extrapneu.cz

• Typické české podnikání.nabereme objednávky a zákazník musí být trpělivý.ja už čekám 12 dnů.dodaci lhůta stanovená dodavatelem na 3-5 dnů.něco nového? teď nevím jestli přejít k jinému a opět čekat.

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, vzhledem k vrcholu sezóny začátkem listopadu bylo zpoždění některých zásilek bohužel realitou. Nejvíce se paradoxně zpožďovaly zásilky ze skladů v západní Evropě.. Takže "české podnikání" je na tom většinou o mnoho lépe a u něj už žádná prodleva není. Na našich stránkách jsme včas umístili upozornění o možném prodloužení dodacích lhůt. V den psaní Vaší recenze bylo zboží již odesíláno. Extrapneu.cz

• Zboží nebylo skladem i když bylo psáno že je skladem.
    • Pokud bych se po 3 prac. dnech sám neozval tak by mi to asi ani nebylo zděleno.

Objednávka potvrzena, po deseti dnech se stále vyřizuje, víc jsem se nedozvěděl, komunikace nula

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, v den podání Vaší recenze jsme byli v telefonickém kontaktu. Zboží odesílali následující pracovní den dle dohody. Moc nechápeme, že jste poté dal zápornou recenzi. Extrapneu.cz

• Žádná komunikace,po 14 dnech stále nemám zboží

Nabízejí pneu které nemají, ale system přesto nechá objednávku uzavřít a potvrdit.....

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, u produktu, který jste si objednal, byla označena dostupnost na dotaz. Tento popisek znamená, že uvedený produkt nemusí být dostupný. Systém objednávku přijme automaticky. Následně jste ale obdržel upozornění o vyprodání. Extrapneu.cz

zboží které jsem objednal nemají skladem a nejsou schopni ani určit termín dodání a přesto ho stále inzerují na různých servrech s dodací dobou do týdne ! Toto se mi nezdá jako opravdu seriozní jednání

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, zboží, které jste si před svátky objednal, bylo předčasně vyprodáno. Ostatní servery, které stahují naše informace (data) v delších intervalech včas nabídku neaktualizovaly. Za to ovšem neneseme odpovědnost. Zásadní informace je pouze na našich vlastních stránkách. O vyprodání jsme Vás neprodleně informovali a nabídli stejný produkt v jiném odstínu za akční cenu. Extrapneu.cz

• přehledné, vizualizace Alu disků
    • technik pro konzultace je velmi vytížen, reakční doby otřesné

Rozměry (především ET) nabízených ALU disků na konkrétní vůz se neshodují s údaji v technickém průkazu a podle technika je to technicky v pořádku.
    Telefonický kontakt je nemožný.

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, objednávka přišla 13. 11. ve 21:20h. Už 14. 11. jsme Vás e-mailem upozornili, že varianta disků není vhodná na Váš vůz a nabídli vhodnou variantu dle atestu výrobce (i s odkazem) a možností objednání. Další e-mail od Vás nepřišel. Telefonní linka je opravdu přetížená kvůli náporu dotazů a objednávek, ale za to nemůžeme. Extrapneu.cz

• Nízké ceny
    • Dovolat se mi podařilo až na několikátý pokus
    • Nebyly sděleny žádné informace k objednávce
    • Byla mi slíbená reakce 3x a ani jednou se mi nikdo neozval

Objednával jsem běžné pneu 205/65/r15/94T + přezutí a ani po 10 dnech jsem se nedozvěděl nic ohledně stavu, natož termínu přezutí.

Pozdní termín dodání.

• pozdní dodání

Reakce obchodu Extrapneu.cz

U uvedené objednávky bylo zpoždění oproti udávané dostupnosti produktu 1 pracovní den... Extrapneu.cz

• Na základě jedné špatné zkušenosti nelze objektivně hodnotit, přesto jsem byl zklamán.

Reakce obchodu Extrapneu.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás nedodání zboží dle objednávky, které vzniklo chybou skladového údaje u distributora. Informovali jsme telefonicky ihned, co jsme sami obdrželi zprávu. Bohužel jsme hodnoceni za chybu jiného subjektu. Zároveň jsme jako omluvu nabídli alternativní zboží za lepší cenu. Extrapneu.cz