• výhodou je pouze to, že je možno si zboží vyzvednout v Praze osobně
    • zbytečně vysoká cena a poplatek za platbu v hotovosti (!)

pokud na zboží nespěcháte, nakoupil bych jinde, vyjde to levněji a v dnešní době účtovat různé další poplatky (např. poplatek za platbu v hotovosti) mi přijde kontraproduktivní a nekonkurenceschopné (ale je to pouze můj názor)

• Nevim
    • Nevím

Nemohu hodnotit

• Zboží, které jsem vybrala, bylo inzerováno, že je na skladě, ale nebyla to pravda.

Jsou podávány klamavé a neaktuální informace. Zboží, ačkoli je inzerováno, že je na skladě, ve skutečnosti na skladě není a obchod je ani není schopen dodat později.

• propaguje ze ma zbozi skladem a pritom to neni pravda

nemam rada kdyz obchody uvadi,ze to je skladem v eshopu a pak odpovi za nekolik dni ze to tak neni-ze to je u dodavatele vyprodano. uvadi lzive informace

• Neinofmuje o tom, že nárem není bezpečný a zvíře se z něj velice snadno dostane, málem to skončilo tragedíí pod autem... už jsem to napsal hned po koupi, tak to nebudu opakovat, fhonzák

• I přes to, že všechno objednané zboží bylo skladem, tak byla objednávka stornována z důvodu problému s dodavatelem.Evidentně u nich slovo skladem neznamená to, co by normální člověk předpokládal.

Nedoporučuji, protože na stránkách uvádí nepravdivé informace.

Po třech dnech jsem musel volat majitelovi a zeptat se na objednavku a nakonec z nej vypadlo ze ma problemy s dodavatelem a ze mi musi objednavku zrusit. Tři dny jsem čekal na věc kterou jsem nutně potřeboval a nakonec byla zrušena objednávka.

• Nízké ceny
    • zboží na webu označeno skladem, ale přitom je skladem u dodavatele -> nutná objednávka u něj-> delší doba dodání
    • záleží kdy objednáte, u dodavatele objednávají myslím vždy v úterý. Má objednávka ve středu -> musela bych týden čekat

Cenově vypadají moc dobře.
    Komunikace pomalejší než u zaběhnutých obchodů.
    Lživé informace - zbozží označeno skladem (předpoklad rychlé dodávky), ale je u dodavatele.
    Pokud Vám ale nevadí si počkat, tak myslím, že dobrý.
    Já objednázvku zrušila, takže nemohu hodnotit dodání zboží