They contacted me to inform me that the product was out of stock. But when I ordered it it was in stock.

Reakce obchodu extra-pradylko.cz

The manufacturer did not deliver, we are sorry.
    Daniela prádlo

• Spatna kvalita dodaneho zbozi

• nedodání zboží, kdy již 14 dní čekám na zboží, které jsem dopředu zaplatila!!! Komunikace nulová, žádná reakce na mailový dotaz k dodání, nemožnost se telefonicky dovolat.

Bohužel absolutní nespokojenost, zboží jsem si objednala, ihned z účtu zaplatila a po 14 dnech jsem zboží (ani peníze) stále neměla, nikdo nereagoval na můj mailový dotaz k dodání, ani jsem se nemohla dovolat na uvedené telefonní číslo.

Hezký den,
    ano, finanční obnos je připsaný bankovním převodem 25.5, nákup odeslaný 10.6.
    V objednávce jste viděla, že zboží je na dostupnost od 3 do 19 dnů.
    My jsme vám nákup odeslali po 14 dnech (od vaší objednávky), jak sama uvádíte, Z naší strany e-shopu je vše v naprostém pořádku.
    Pokud je platba bankovním převodem nemá absolutně žádný vliv na dodací době, ale vy platíte méně za dopravu.
    Co se týče komunkace s naším obchodem není pravda, že nereagujeme. Na nepřijaté hovory voláme v co nejkratší možné době, mailová komunikace je taky v pořádku, reagujeme na maily.
    Chci se omluvit za hodně pozdní odpověď/ reakci na toto hodnocení, ale nebyli jsme zde několik měsíců.
    tak toto k vysvětlení.
    Extra-prádýlko

• NEVÍM, ZBOŽÍ JSEM ZAPLATILA, ALE ZATÍM NEDORAZILO
    • DLOUHÉ DODACÍ LHŮTY

????

Hezký den,
    je to již dlouho, ale co jsme dohledali, tak vaše platba přes PAYU neproběhla, proto jsme vám nákup nemohli odeslat.
    Extra-pradylko

• líbilo se mi zboží
    • komunikace a dodávka selhaly
    • objednala jsem si 2 ks kalhotek, potvrdili mi objednávku v uvedené výši, poslali na mail fakturu a došel jen 1 ks - bez vysvětlení nebo omluvy

zásadně nedoporučuji - neplní podmínky a neunavují se o tom vyrozumět kupujícího, kterému objednávku potvrdili s tím, že objednané zboží zasílají. Tak mi přišly kalhotky za 169,- Kč a zaplatila jsem 99,- Kč poštovné. Přijde vám to normální??? 10 let nakupuji na všech internetových obchodech ale tohle
    se mi ještě nestalo!Obrátila jsem se na prodejce, ale neobtěžoval se odpovědět mi. Nesolidní obchod.

• Avizovana lhuta dodani 3 az 19 dnu, ale objednavku jsem zrusila az 27. den, kdy mi nebyli schopni rict, kdy a nebo zda vubec zbozi dorazi. Do obchodu jsem volala ja, ze strany prodejce po celou dobu zadna komunikace.

• Dlouhá doba dodání
    • Nabízené zboží není skladem
    • Špatná komunikace

Nedoporučuji!!
    Dlouhá doba dodání (již je to měsíc a zboží stále nedorazilo)
    Nabízené zboží není skladem - objednávají teprve od výrobce, což dopředu vědět nedostanete.
    Špatná komunikace

Reakce obchodu extra-pradylko.cz

o dostupnosti zboží jste byla informovaná v detailu produktu a nákupním košíku. Jestliže je zboží na dostupnost, není skladem a objednává se u výrobce.

• obchod zašle zboží, které neodpovídá jeho nabídce

neschopnost nebo i záměr nezkontrolovat barvu a design objednaného zboží s nabídkou na webových stránkách. Neserioznost při výměně zboží za jiné a poplatku za dopravné a balené. Vyžadovat znovu poštovné, když obchod zašle nesprávné zboží je krajně neseriozní!

Vážený pane Kolaříku,
    při kontrole vrácené košilky jsme zjistili, že jsme Vám zaslali jinou barevnou variantu košilky Leda, za to se Vám omlouváme, určitě to ale nebyl záměr, jak píšete výše.
    Peníze i s poštovným, které jste zaplatil, Vám obratem zasíláme zpět.

Extra-pradylko.cz