• Sortiment zboží vyrobeného v ČR
    • Nekomunikují
    • Objednávku poslali až po tel. hovoru s dotazem na stav
    • Slíbený dárek za objednávku nedorazil

Obchod po objednání automaticky neposílá zboží, až po tel. hovoru byla objednávka expedována (mimochodem bylo slíbeno se ozvat zpět, což se nestalo). Slibují za objednávku dárek, který si můžete vybrat. Nicméně dárek vám nedají. Na email samozřejmě už dále nereagují. Obchod tedy opravdu nemohu doporučit.

• zboží nedodáno po skoro týdnu nám zavolali,jesli souhlasíme s náhradou

Nejasná země původu výrobce. Made in EU je hodně alibistické.

Reakce obchodu Extra-nadobi.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci, rádi Vám upřesníme, že zboží je vyrobeno v České republice/ Benešov, Adamov/. Pininfarina je designerské studiu v Itálii, které navrhlo provedení konkrétní řady PROTITAN.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zboží, které mi bylo nabídnuto při objednávce jako dárek vůbec nedorazilo, při mém zjišťování proč, mi bylo stroze oznámeno, že na něj nemám nárok a od pánve přišla prázdná krabice

nespolehliví, nedodrží sliby

• Nooo v komunikacii. Nikto ma neoboznamil,ze tovar je nedostupny ani co s objednavkou dalej. Dorazi mi to niekedy???

• bol to prvý nákup
    • nekomunikuje
    • absolutne dlhá dodacia doba

• dodací lhůta,
    • postrádám informaci kdy konečně zboží dorzí

• zadne

• Nikdo nekomunikuje, prisel email o objednavce a tim to skoncilo. Zbozi nedorazilo a nemam ani zadne informace

Nikdo nekomunikuje, prisel jen email o objednavce a to az na podruhe. Zbozi nedorazilo a ani nevim v jakem stavu je objednavka. Poukaz na nadobi jsem dostala jako Vanocni darek, a nemam ani zbozi ani zadne info, takze bych nedoporucovala.

• zboží nebylo dodáno

Tunel na prachy.

• Žádné
    • Dvojí ceník na stejně veci

Kupte radši jinde

• nekvalitní zboží,nepřebírají poštu!!!!

nekvalitnízboží,navíc nelze vrátit-nepřebírají poštu!!Dala jsem podnět na ČOI.

• ihned si odnést zboží
    • PPL

jiná doprava než PPL

• Něco jiného nabízí a něco jiného dodá

• zboží je nekvalitní, poklice kloktá, pára uniká kolem celé pokličky, ucha na nádobě nedrží a nejdou utáhnout, velké zklamání z dodaného zboží, proto nedoporučuji

• Přehledné stránky
    • dodání pouze PPL, nemají možnost přes poštu
    • nekomunikují na jejich ifo - mailu

stránky přehledné, česká výroba
    nemohla jsem využít možnost nabízené prodloužené záruky - neodpovídají na mailovou komunikaci
    hrnec má po týdnu používání lehce odraženou barvu u spodní vnější obvodové hrany - na několika místech.
    Mám titanové pánve Wool - skvělé už víc jak 5 let a bez vad, rok mám titanový hrnec AMT - bez vady, další obchod nedodal, prý Němci převedli výrobu do Polska a množí se reklamace. Nabízely titan hrnce Harecker, tak je asi zkusím příště.

• Kromě potvrzené objednávky nemáme žádný doklad o nákupu,přestože jsem o něj žádal.