Objednávka byla stornována z důvodu dočasného vyprodání zboží a když jsem se podívala na stránky obchodu ten den, kdy mi přišlo oznámení o stornu, stále uváděli že zboží mají skladem v několika kusech.

Reakce obchodu Extra móda

ano skutečně bohužel došlo k tomu, že se špatně naimporotvala skladová zásoba. To se bohužel občas stane i ve větších obchodech. Závada občas trvá i několik hodin. Velice mne to mrzí ale bohužel je to tak.

• zboží mi přišlo levný, ale bohužel není kvalitní
    • Dlouhá dodací lhůta, zboží je nekvalitní

Zboží mi přišlo levný, ale na to jak je to nekvalitní tak je drahý hrůza. Už zde nakupovat nebudu

Reakce obchodu Extra móda

pokud se Vám zboží zdálo nekvalitní, máte právo na to jej vrátit. Na stránkách jasně uvádíme z jakého materiálu je vyrobeno levnější a z jakého materiálu je dražší zboží.

Bohužel jsem zklamaná ze župánku, který na obrázku vypadal více než dobře. Barva se liší, materiál na rukávech také, zavinování županu jaksi nedomyšlené. Celkově působí tak nějak kýčovitě nevím jak lépe nazvat.

Reakce obchodu Extra móda

župan který jste zakoupila se jinde prodává okolo 800Kč. Nikdy jsme s prodejem konkrétně tohoto županu neměli problém - naopak. Pokud jste ze županu opravdu tak zklamaná, nechápu proč jste ho neposlala nazpět a nechala si ho.
    Přeji pěkný den

Dagmar

Jelikoč zboží střihově nesedí- což vidím jako svj problém, budu muset zboží vrátit. Protože jsem až doposud byla maximálně se všemi službami tohoto zásilkového obchodu spokojena, věřím, že i toto bude vyřízeno k mé maximálníí spokojenosti vyřízeno a já budu moci obchod všem jen vřele doporučit.

• spolehlivost

spolehlivost, bezproblémové

• Zboží mě mile překvapilo. Kvalitní výrobek

se zbožím i dodáním jsem velmi spokojena. Doporučuji

• Rychlost - spolehlivost

• možnost vyzvednutí zboží v Praze

• U zboží není uvedena dostupnost.
    • Proto jsem musela udělat objednávku, abych se následující den dověděla, že zboží nemají a že nevědí kdy přesně bude.

• Možnost vyzvednutí zboží v Praze

Byla jsem spokojena
    Příjemné a rychlé jednání

• Uvádějí, že zboží mají skladem i když tomu tak není.

Chtěla jsem nakoupit u této firmy poprvé a dopadlo to jak to dopadlo. Pokud chcete opravdu rychlé a levné maškarní kostýmy a co uvádějí skladem opravdu skladem mají nakupujte u *konkurenční obchod* nebo *konkurenční obchod* a uvidíte, jak budete spokojeni

Reakce obchodu Extra móda

Na našich stránkách je také uvedeno upozornění tučným velkým písmem, že se skladová zásoba z důvodu velkých objednávek od firem atd. stále mění a tak se může stát, že zboží momentálně není skladem ale jsme schopni a snažíme se je v co nejkratším termínu dodat. Toto upozornění chodí na email i při objednání.

• není vidět jestli je zboží skladem

• Rychlá dodávka, aktivní a vstřícná komunikace.
    • Žádné.

Nakoupím zde opakovaně, protože s průběhem vyřízení objednávky i objednaným zbožím jsem maximálně spokojen.

• Zboží bylo uváděno skladem, proto jsem objednala tam. Poté byla objednávka stornována obchodem, že zboží bude dostupné až za měsíc.

Reakce obchodu Extra móda

Dobrý den, nezlobte se ale na stránkách je také uvedeno upozornění tučným velkým písmem, že se skladová zásoba z důvodu velkých objednávek od firem atd. stále mění a tak se může stát, že zboží momentálně není skladem ale jsme schopni a snažíme se je v co nejkratším termínu dodat. Toto upozornění chodí na email i při objednání.

• super zboží za nízké ceny, ochota a skvělá domluva
    • na žádné jsem nepřišla

vřele doporučuji

• přehlednost, rychlost dodání a výborná komunikace s eshopem

Rychlé odeslání zásilky, obdržela jsem informace o změně stavu objednávky po odeslání číslo zásilky. Mohu tedy jen doporučit.

• Je těžké hodnotit se zkušeností jen z jednoho nákupu, nicméně zboží mi nebylo doručeno, protože nebylo na skaldě, ačkoliv na internetu to tak nevypadalo, operátorka obchodu mi teprve po urgenci sdělila, že omylem mi byl zaaslán email, jako by bylo zboží odesláno, nicméně nic takového se nestalo.

Je možné, že obchod je jinak bez obtíží, ale při nákupu z internetového obchodu měli zboží vedené jako skladem a přitom jej skladem neměli, což je podle mne u internetového obchodu poměrně zásadní problém...

• Široký sortiment
    • Žádné jsem nenašel

Vstřícný a profesionálové

• Vezvedávání zboží kde-si? Člověk to hodinu hledá a pak tam půlhodiny čeká a mrzne :)

Reakce obchodu Extra móda

to kde-si jak píšete je pomalu v centru a řádně označeno na mapě a ještě se nestalo že by odběrné místo někdo hodinu hledal. Jak všude uvádím, je to pouze odběrné místo, ne kamenný obchod a chci tak vyjít vstříct zákazníkům. Nezlobte se ale rozhodně jsem nikdy nenechala někoho čekat déle než sejdu schody, pokud se ovšem předem domluvil, že si pro zboží přijde.

• vybrané prádlo bylo zde nejlevnější
    • dlouhá dodací lhůta
    • zatím je pouze potvrzená objednávka

pokud nespěcháte,určitě zde nakoupíte velmi dobře