• Nešlo poslat platbu, po 5tem pokusu jsem to vzdala....
  • Obchod se mi jeví,jako odnož podvodných stránek.

Reakce obchodu Extra Kryty

zákazník si vytvořil objednávku s platbou předem, platbu jsme do dnešního dne neobdrželi, avšak pouze dané hodnocení. Dané hodnocení je irelevantní, jelikož s námi žádné zkušenosti zákazník nemá, také se nabízí možnost úmyslného záporného hodnocení od konkurence.

• Prodávají zboží které nesedí na telefon, a klamu tím zákazníka

Podvodníci, na zboží nalepí nálepku s jiným typem telefonu a prodávají to jak zboží na jiný model, to že vůbec nesedí na telefon je nezajímá, klamani zákazníků a podvod....

Přišlo mi úplně jiné tvrzene sklo které jsrm si objednala.

Sklo je malé o 2milimetry. Na telefonu to vypadá strašně!

O obchodu jsem si myslela, že bude v pohodě. A také je, ale obal, který jsem si objednala, NEBYL na můj telefon.
    Velké zklamání

Reakce obchodu Extra Kryty

zboží je vyráběno přímo na míru telefonu. Pokud došlo k pochybení na naší straně při expedici, stačí nás informovat a obratem chybu napravujeme.

• nekvalitní zboží

• Nevím.
    • Objednal jsem si zboží a při převzetí jsem zjistil, že se jedná o čínský asi padělek, který nezaručuje požadované parametry. Zboží jsem nepřevzal. Pokusím se nakoupit jinde.

• Zboží mi došlo poškozené !!! Jsem nerad z obchodu.

• Nedisponuje nahradními díly

Průměr

Reakce obchodu Extra Kryty

pokud Vám došla Vámi objednaná fólie poškozená, tak se velice omlouváme, pokud byste nás informoval, samozřejmě bychom Vám zaslali novou.

• Bílý obal na mobil, který jsem si objednala, dorazil ušpiněný, zřejmě od propisky modrý a ještě jinak ušpiněný. Vracet produkt se mi nevyplatí, vzhledem k ceně produktu a k ceně poštovného.

Reakce obchodu Extra Kryty

velice se omlouváme za nastalou skutečnost.
    Je pravdou, že Flip obaly jednotlivě z krabiček nevyndáváme a nekontrolujeme.
    Měla jste nás kontaktovat, obal bychom Vám samozřejmě poslali nový a poštovné proplatili.

Ještě jednou se velice omlouváme.