• skvělá komunikace
    • výborné postřehy grafika
    • kvalitní práce
    • obalový materiál i malý dárek

Hledala jsem firmu, která za rozumné peníze a za krátký čas dokáže udělat vizitky podle vlastního návrhu. V pondělí odpoledne jsem návrh poslala, v úterý jsem řešila detaily návrhu s grafikem z firmy Expresta, který ještě navrhl nějaké doladění + upravil moje postřehy a ve čtvrtek vizitky měla v rukách i se skvělou originální krabičkou na vizitky, dárkem a bezvadnou obalovou krabičkou (ocení hlavně ti, co milují papírenské zboží a podobné drobnosti jim udělají radost). Služby firmy mohu všem jen doporučit - od komunikace, přes rychlé a kvalitní dodání i skvělou cenu.

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení a sme rádi, že jste spokojená. Přejeme hezký den :).

• NÁDHERNÉ VIZITKY
    • PROFESIONALITA
    • RYCHLÉ DORUČENÍ
    • KVALITNÍ MATERIÁL

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená. Budeme se těšit další spolupráci. Přejeme krásný den. :)

Jednoduchý intuitivní návrh, dobrá komunikace s grafikem :)

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní reakci a sme rádi, že jste spokojení. Přejeme hezký den :).

• online výpočet ceny, online odbavení
    • dobrá komunikace
    • přestože zaplaceno, došla upomínka k zaplacení

Reakce obchodu expresta.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Vzhledem k systémovému problému jsme Vás kontaktovali ohledně doplatku, který vznikl. Evidujeme, že Vám byla zaslána pouze žádost o platbu předem, jelikož částka nebyla plně uhrazena. Tato žádost byla odeslána automaticky systémem. Platba je již v pořádku. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
    Budeme se těšit na další spolupráci.

• Nabízené služby pro tisk knihy jsou pěkně popsané, na výběr je spousta možností. Objednávka proběhla hladce, doručení rychlé. Kvalita výsledného produktu parádní. V ceně je i 30 minut práce grafika zdarma

Rozhodně doporučuji.

Přejeme hezký den :).

Naprosto profesionální a rychlý přístup,skvělé zpracované výrobky a pečlivě zabalené.Neznám lepší firmu:)

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi a sme rádi, že jste spokojení. Přejeme hezký den :).

Vše v pořádku. Kvalitní provedení.

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní reakci a sme rádi, že jste spokojená. Přejeme hezký den :).

• Vysoká kvalita dodaných vizitek - precizní tisk i laminace.
    • Hladký průběh objednávky, návrhy upraveny grafičkou dle instrukcí.
    • Při objednání byla slíbena stylová krabička na vizitky zdarma, kterou jsem neobdržel.

Reakce obchodu expresta.cz

děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu. Prověřovali jsme zpracování Vaší objednávky. Momentálně máme výpadek papírových krabiček na vizitky, avšak jako omluvu jsme Vám k objednávce přibalili vizitkář Expresta. Věříme, že ho využijete a udělal Vám radost.

• Přehlednost
    • Dobrá cena
    • Možnost samostatného návrh a kontrola grafikem

• Ochota
    • Profesionalita

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi a přejeme krásný den. :)

rychlost a spolehlivost

• možnosti výběru

Reakce obchodu expresta.cz

• Kvalita a nástroj pro návrh

Celkově jsem spokojený, odebírám pravidelně. Teď to trochu trvá, ale mám v tisku hodně etiket najednou v mnoha variantách, tak je to v pořádku.

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste spokojení. Budeme se těšit další spolupráci. Přejeme krásný den. :)

Super rychlý tisk, který dorazil ještě o den dříve. Spokojenost.

Reakce obchodu expresta.cz

Rychlé doručení, super kvalita, dobrá cena.

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi a přejeme krásný den. :)

Samolepky na zakázku.

Přejeme hezký den :).

• skvělá komunikace, přehlednost a srozumitelnost webu, rychlost dodání!

Reakce obchodu expresta.cz

rychlé,přesné s výbornou kvalitou provedení.

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení a sme rádi, že jste spokojení. Přejeme hezký den :).

• rychlost a kvalita provedení byla super

• Spolehlivost

Vše ok, doporučuji.