Rychlé doručení, super kvalita, dobrá cena.

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi a přejeme krásný den. :)

Samolepky na zakázku.

Přejeme hezký den :).

• skvělá komunikace, přehlednost a srozumitelnost webu, rychlost dodání!

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi a sme rádi, že jste spokojení. Přejeme hezký den :).

rychlé,přesné s výbornou kvalitou provedení.

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení a sme rádi, že jste spokojení. Přejeme hezký den :).

• rychlost a kvalita provedení byla super

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní reakci a sme rádi, že jste spokojení. Přejeme hezký den :).

• Spolehlivost

Vše ok, doporučuji.

• Naprosto spokojen

Vše rychle a kvalitně.

• kvalita

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní reakci a sme rádi, že jste spokojení.

• Skvělá komunikace
    • Rychlé řešení úprav

• Rychlé a spolehlivé jednání
    • Kvalitní výroba

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní reakci a sme rádi, že jste spokojená. Přejeme hezký den :).

Rychlý a nekomplikovaný (design)

Přejeme hezký den :).

Moc spokojená. Už jsem objednávala mnoho věcí, vizitky, firemní bloky, razítka ... vždy všechno perfektní. Díky.

Reakce obchodu expresta.cz

Objednala jsem si u vás vizitky, jelikož mě zasáhla reklama, že doručujete vizitky do 24 hodin a já je potřebovala rychle. Nevšimla jsem si, že si musím připlatit expres. To bych ještě považovala za svou neopatrnost. Nicméně ani 3. den se mi nikdo neozýval, ikdyž uvádíte, že grafik se ozve do 30 min. Ozvala jsem se tedy já. Upozornili jste mě, že za takovou službu si musím připlatit. Souhlasila jsem a za službu jsem byla ochotna připlatit. Nakonec mi však přišla odpověď, že jste příliš zaneprázdnění a nemůžete tak garantovat, kdy můžete vizitky doručit a že to určitě nebude dříve, než další týden. Za co bych si tak měla připlácet? Objednávku jsem tedy zrušila, objednala u konkurence a vizitky jsem měla do 2 hodin k vyzvednutí.

Reakce obchodu expresta.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost. Prověřovali jsme nalezitosti spojené s vyhotovením Vaše objednavky. Pokusíme se Vám vysvětlit vzniklou situaci. Evidujeme, že jste si objednávku vytvořili sami na našem webu dne 5.8.2024 a zvolili si rychlost výroby RELAX (ve Vašem připade 3+ pracovní dny od schvalení do tisku). Grafička si objednávku vzhledem k vytíženosti převzala 7.8., přičemž čekala na pokyny od obchodní zastupkyně, která s Vámi mezitím komunikovala o parcialním laku. Ten jste vzhledem k ceně 8.8.2024. Ke zpracování Vaší objednavky nedošlo, nakolik jste ji 8.8.2024, ve stejný den stornovali. Pokud jste měli zájem o provedení na přesný datum, tak by bylo třeba i do budoucna zvolit provedení Expres nebo Bleskovo.
    Mrzí nás, že jsme nedokázali naplnit Vaše očekávání.

• rychlost, kvalita

Reakce obchodu expresta.cz

Úžasná zkušenost, úžasné jednání, úžasný grafik. Jsem naprosto spokojena. Vlastně i úžasná cena. Děkuji. Jitka

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste spokojení. Budeme se těšit další spolupráci. Přejeme krásný den. :)

• Maximální spokojenost
    • Rychle vyřízení a doručení
    • Skvělá komunikace

Maximální spokojenost, skvělá komunikace s grafikem a bleskurychlé vyřízení objednávky. Vizitky přišly hezky zabalené včetně hezké krabičky.

Reakce obchodu expresta.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojení. Budeme se těšit další spolupráci. Přejeme hezký den. :)

Jsem moc spokojený

Reakce obchodu expresta.cz

Dobré ceny, rychlé vyřízení, objednala jsem u nich už po několikáté