Zaplacené zboží jsem zatím neobdržel, po urgenci mi bylo sděleno, že není skladem ... asi je velký problém o tomto informovat zákazníka sami o sobě ...

• Ještě jsem nic nedostal a už mám hodnotit, tak hodnotím.

• Zbozi prislo rozbalene, plonba od vyrobce odstranena, vycko tuby zalepenou hnedou paskou. Majitel obchodu misto omluvy vse svedl n sveho dodavatele.

21.9. jsem objednal zboží, které mělo být skladem. Dnes je 4.10. a zatím nic nedorazilo. Asi bylo skladem v pobočce na Novém Zélandu.

• Dobrá komunikace

Nehorázně vysoká cena.
    Objednaný materiál jsem koupil jinde za méně než polovinu

Reakce obchodu EXPRESS COLOR

objednal jste u nás tužidlo do polyuretanových barev značky Colorlak, které se používá pouze pro polyuretanové barvy a laky stejného výrobce. U tohoto výrobce nabízíme nejlepší možné ceny v rámci celé ČR. Určitě jste tedy nakonec nezakoupil totožné tužidlo za poloviční cenu. Pravděpodobně se jednalo o tužidlo jiného výrobce. My sami máme v nabídce polyuretanová tužidla jiných výrobců za poloviční cenu. Jestli jste se jen díval na "polyuretanové tužidlo" při vyhledávání, je jasné, že tam mohl být velký cenový rozptyl. Vždy je nutné použít přesný typ tužidla pro danou barvu. Kombinovat mezi sebou barvy a tužidla různých výrobců rozhodně nedoporučuji.

www: www.express-color.cz

všechny tmely mají prošlou expiraci - takže už nikdy slevy a doprodeje nebrat !!!!!!!!!

Obchod stornoval objednávku s odůvodněním, že za cenu kterou má u výrobku zboží nemůže prodat, jelikož to není ani nákupní cena. Nechápu tedy, proč výrobek za tuto cenu nabízí. Výrobek byl ale i nadále nabízen za tuto cenu na eshopu prodejce.

Reakce obchodu EXPRESS COLOR

ano máte pravdu a celá situace nás samozřejme velmi mrzí. Jednalo se o výrobek značky Perdix, u kterého došlo v poslední době k rapidnímu zdražení. Naše nové nákupní ceny byly o dost vyšší než za jaké ceny jsme dříve prodávali. Objednávku jsme tedy museli stornovat. Nebyl jste jediný zákazník a další negativní recenze nás pravděpodobně čekají. Staré ceny byly na e-shopu jen pár dní, nyní je již vše zaktualizované.

Děkuji za pochopení. S pozdravem Jan Spolek.

www: www.express-color.cz

s obchodem mám dobré zkušenosti, ale s výrobky ne

Zřejmě špatné skladování, barva téměř komplet ztvrdlá.

Obchod garantoval dodání objednaného zboží, které mělo být skladem, až 9 dní po přijetí objednávky.

• objednal jsem si modrou skalici v belíku a dostal jsem v pytliku co je normálně levnejší asi o 30% děkuju

Prodej prošlého zboží bez ochoty na slevu.

• Ipřesto, že byla objednávka telefonicky potvrzena, byla dodavatelem stornována a nedoručena.

• Nabízejí zboží, které nemají na skladě

• nespolehlivá doprava
    • Diskriminácia slovákov!!!

Reakce obchodu EXPRESS COLOR

aktuálně na Slovensko bohužel nezasíláme. Je třeba to respektovat. Nicméně do budoucna tuto možnost opět zařadíme do nabídky.

www: www.express-color.cz

Vybral js podle vzorkovniku tmavě zelenou a přišla šedá barva.

Reakce obchodu EXPRESS COLOR

objednal jste si u nás barvu Sokrates Titan odstín RAL 7016 antracit. Tento odstín odpovídá dle vzorkovnice RAL tmavě šedo-modré. Určitě se nejedná o zelený odstín. Vzorkovnice v elektronické podobě jsou vždy spíše orientační a také záleží na nastavení monitoru. Pokud jste barvu nepoužil, můžeme Vám ji vyměnit za zelenou.

www: www.express-color.cz

Zboží jsem objednal v pondělí i přesto že bylo skladem expedováno bylo obchodem až ve středu a to až po mém telefonickém dorazu proč není zboží na cestě ke mě. Kurirni služba mne kontaktovala ve čtvrtek že zboží doručí ve čtvrtek bohužel nestalo se tak protože údajně došlo k chybě při nakládce zboží tedy dorazilo až v pátek balíček o váze 5g (rozpouštědlo na sekundové lepidlo ) od objednání 5 dnů než dorazil což považuji za nedostatečné když jiné obchody to dokážou doručit do 48 hodin proto nemohu tento obchod doporučit.

I přes důkladnou aplikaci nabo impregnace nefunguje, tak, jak jsem očekával. Dost drahá sranda.

• odstraňovač nefunguje

Reakce obchodu EXPRESS COLOR

děkujeme za vyplněnou recenzi. Mrzí mě, že nejste spokojen s výrobkem MO Remover. Tohoto odstraňovače rezavých skvrn jsme prodali poměrně dost kusů a zatím si nikdo nestěžoval. Obecně si myslím, že výrobky od firmy Nanobala jsou kvalitní.

Dle mého názoru by se zde měly hodnotit služby našeho obchodu, nikoliv výrobků. K tomu slouží recenze výrobků taktéž na Heuréce.

Nicméně bereme odpovědnost za prodávané zboží a proto Vám doporučuji celou věc prokonzultovat přímo s výrobcem. Můžete uvést, že jste zboží zakoupil u nás a jistě Vám navrhne nějaké řešení. Jejich internetové stránky s kontaktem - www.nanobala.cz

Přeji hezký den. S pozdravem Jan Spolek.