• Profesionální přístup, dobrá komunikace, rychlá služba, přijatelná cena, kvalitní služba

• dobrá komunikace
    • rychlost dodání

• Skvělá domluva, dobré ceny

• Objednání služby e-mailem, kde si vyberu termín a čas.
    • Rychlé jednání, dodržení dohodnutéhi času.

Můžu všem doporučit.

Super komunikace. Velmi a příjemně překvapil čerstvý DOT dodaných pneu.

Vše OK.

ochota ,rychlost, spokojenost s vyřízením

Zakázka byla vyřízena rychle a bez problému.

• skvělá komunikace
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlost. spolehlivost
    • Není co vytknout

• přehledný plán objednávek na webu
    • neodhalili jeden defekt na pneu :(

Pokud potřebujete jen přezout, pak OK. Na opravy pneu se už ale obrátím na jiný servis, který lépe zjistil defekt...

Reakce obchodu Exprespneu.cz

Děkujeme za hodnocení.
    Ale když dojedete loni 19.7.23, že Vám uchází pneu do které jste nastříkal lepící sadu, kterou jsme museli celou dostat ven (vyčistit pneu atd.) a nikde jsme defek nenašli, tak jsem Vám vyměnili ventilek v domění, že byl poškozen a vy pak do zimního přezutí 16.11.23 na té pneu bez problémů jezdíte, pak se přezulo na zimu a vše ok a letos 18.5.24 jsme opět přezuli na ty letní pneu a nikde neslyšeli únik a pneu Vám druhý den ušla, tak je otázka zda jste měl letos znovu defekt nebo v pneu byla z lonska díra, která se v průběhu 4 měsíců neobjevila a nyní pod lepící sadou ano to je otázka, ale dávat po roce takovéhle hodnocení mi nedává úplně smysl.
    Nechte si dřit.

Profesionální přístup všech zainteresovaných zaměstnanců. Několik uskutečněných potvrzení ve mě vyvolalo jednoznačnou jistotu, že všechny poptávané služby budou včas a správně vypořádány.

Super jednání a rychlost

Profesionální přístup, rychlé vyřízení mého problému - bez připomínek - mohu jen doporučit.

• Přehledný objednávkový systém.
    • Rychlé provedení.

V rámci možností rychlá oprava, komunikace výborná, bezproblémový servis - spokojenost, doporučuji.

Perfektní a rychlá služba, jsem zákaznicí již několik let a vždy na jedničku.

• kvalita
    • profesionální přístup k zákazníkovi a práci